Z drugiego lewandowskiego do rezerwowego salernitany eh szybko się ta kariera toczy:eriksen
Wersja do druku
Z drugiego lewandowskiego do rezerwowego salernitany eh szybko się ta kariera toczy:eriksen
drągowski się połamał, ciekawe czy kamilka wezmą czy zdążył się już innego hymnu nauczyć :dancingpepeez
Drągowski[*]
Kurwa idealnie w tempo wszystko wyszło xD
https://pbs.twimg.com/media/FhWLCnVX...g&name=900x900
plus XDD
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.1...Nw&oe=63986BB9
a żurkowski grał? :kekw
co do drągowskiego, to przecież gruby już wcześniej "powołał" tobiasza xD w cudzysłowie, bo i tak nie mógłby zostać wpisany na listę i nie mógłby grać
widocznie znajomy menedżer prosił, żeby go gdzieś upchnąć, i nie wypadało odmówić, ale że the fat one czuł, że powołanie go zamiast drągowskiego czy skorupskiego to byłoby za duże przegięcie, no to miał tylko jechać na wycieczkę xD
teraz jak drągowski się połamał, to czesław z czustym sumieniem będzie mógł go dać na trzeciego, bo "był pod ręką", wszyscy zadowoleni i nikt nic nie powie
E: jednak grabara, ale tobiasz nadal jedzie na wycieczkę, ja pierdolę xD
jak na mundialu nie wyjdziemy w pierwszym meczu Szymański/Zieliński/Lewandowski to się kurwa popłacze chyba
tak to widzę, co chyba na dany moment nie da się lepiej, wiem glik ale no xDD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...-Q&oe=63989C2C
tak to powinno wyglądać, ale przeczuwam zabetonowanie środka pola parą krychowiak-szymański D. do tego grubcio o dziwo może wyciągnąć wnioski :kekw i z uwagi na problemy na środku obrony jednak zagrać 4-5-1 z niezawodnym bereszyńskim na lewej obronie (swoją drogą piękne jest to, że nie ma nikogo innego kto mógłby tam zagrać) i skrzydła zalewski-kamiński/ktokolwiek w sumie na prawym i wtedy seba szymański out, to ustawienie ma ten plus, że można krakena wpuścić na prawą pomoc na podmęczonego rywala i jędze na LO w razie potrzeby :kappa
gdzie turbo debil:pepehands
Już wolę Wieteskę za Glika lub Beresia na PŚO.
No i wyjebać Krychę i dać tego drugiego Szymańskiego - chociaż tu bym pomyślał czy Ziela lekko nie cofnąć, a w miejsce Krychy Milika. Minus takie, że zbyt ofensywnie i tak Michniewicz nigdy nie zagra (tak jak Ty dałeś też nie, no ale XD)
polewa na ławce :senorkekw
Gdzie Orzeł Kubacki?
aaa to nie ten temat:zaba
Co ten Ronaldo odjebał najlepszego, dał wywiad nie dość, że jednej z największych szuj dziennikarstwa, czyli Piersowi Morganowi, dodatkowo jeszcze w ramach Sun, a na domiar złego wjechał na pełnej w United, w Ten Haga, w Rooneya i chuj wie w co/kogo jeszcze :failfish
Cytuj:
In an interview with Piers Morgan for TalkTV released by The Sun on Sunday night, Ronaldo also claimed there has been "zero progress" at the club since Sir Alex Ferguson retired in the summer of 2013.
When asked if United's hierarchy were trying to force him out of the club, Ronaldo said: "Yes. Not only the coach, but the other two or three guys around the club. I felt betrayed."
When quizzed again if senior club executives were trying to oust him, the 37-year-old replied: "Honestly, I don't know. I don't care. People should hear the truth. Yes, I feel betrayed. Some people don't want me here not only this year, but last year too.
"I don't know what's going on. Since Sir Alex Ferguson left I have seen not evolution in the club. The progress was zero.
"For example, an interesting point is how a club like Manchester United sacked Ole (Gunnar Solskjaer), they bring in a sporting director Ralf Rangnick which is something nobody understands. This guy is not even a coach! A big club like Manchester United bringing in a sporting director surprised not only me but all the world.
"Nothing changes. Not only the jacuzzi, the pool, even the gym. Even some points of technology, the kitchen, the chefs - who I appreciate, lovely people! They stop in time which surprised me a lot.
"I thought I would see different things, technology, infrastructure. Unfortunately, we see many things I'm used to seeing when I'm 21, 22, 23. It surprised me a lot."
Ronaldo also said of Ten Hag: "I don't have respect for him because he doesn't show respect for me. If you don't have respect for me, I'm never gonna have respect for you."
"I think the fans should know the truth," the Portugal international added. "I want the best for the club. This is why I come to Manchester United.
"But you have some things inside that don't help [us] reach the top level as City, Liverpool and even now Arsenal...a club with this dimension should be top of the tree in my opinion and they are not unfortunately.
"As Picasso said, you have to destroy it to rebuild it (the artist's exact quote was: 'Every act of creation is first an act of destruction') and if they start with me, for me, it's not a problem.
"I love Manchester United, I love the fans, they're always on my side. But if they want to do it different… they have to change many, many things."
Ronaldo said of Rooney: "I don't know why he criticises me so badly...probably because he finished his career and I'm still playing at a high level.
"I'm not going to say that I'm looking better than him. Which is true..."
Oczywiście trzeba mu oddać, że co do wielu rzeczy ma rację - klub stoi w miejscu i nie tylko mowa tu o aspekcie boiskowym, ale faktycznie - cały ośrodek treningowy, cała infrastruktura klubu, czy nawet stadion, to są relikty - zero inwestycji przez klub sprawia, że coś co było zajebiste i odstawiało konkurencje daleko w tyle 20 lat temu, teraz jest kurwa reliktem xD Carrington to się nadaje na bycie ośrodkiem jakiejś Miedzi Legnica a nie ogromnego klubu jakim jest MU.
Ale jakieś przypierdalanie się do Ten Haga tylko dlatego, że ma czelność na niego nie stawiać (gdy Ronaldo notabene jest kurwa najgorszy na boisku cały czas xD), jakieś pociski po Runeju że JeStEm ŁaDnIeJsZy i że go boli dupa, że ja dalej gram, a on nie :senorkekw przecież typ się zachowuje jak 10 latek obrażony xD
I najgorsze w tym wszystkim jest to, że robi to dla takich kurew jak właśnie wcześniej wspomniany Morgan i The Sun :feelsspecialman
@Pluton ; nie będziesz miał calmy na Camp Nou :santapepe