Ja słyszałem, że Beckham chce go w Miami, ale może to tylko plotki.
Wersja do druku
Cavani to w sumie jeszcze nie taki zdechlak, więc ligę zdominuje z łatwością. Króla strzelców może nie koniecznie zdobędzie, ale jego obecność będzie mocno odczuwalna.
ja nigdy nie rozumialem hajpu na niego, nie lubie go, to jest taki grajek co musi miec 10 sytuacji, 9 spierdoli a w 10 jebnie fajna bramke ktora pozniej zostanie wrzucona do kompilacji typu cavani football god amazing top 10 goals xD
TROSZECZKE mi sie z robbenem kojarzy, ale wiadomo ze robben to ewenement byl xD
nie wiem co tam sie stalo w tej przerwie w bundeslidze, czy po prostu dobrze odpoczeli (bo generalnie to w swoich karierach nie mieli chyba nigdy takich przerw, nie liczac kontuzji - ale tu trzeba tylko mocniej zapierdalac zeby wrocic do formy), zeszlo troche cisnienie, ale jak se ogladalem pare meczow to mam wrazenie ze poziom mocno wzrus, bo chyba wszystkie topowe ekipy graja teraz zajebista pilke (bayern, bvb, leverkusen, lipsk i nawet gladbach i wolfsburg fajna graja pilke, ostatnio co prawda przekopka od frankfurtu ale fajnie grali, maxi arnold w gazie), nawet kurwa da sie to ogladac. jezeli tak samo bedzie gdzie indziej to bedzie ogien
IMO to po prostu wszyscy poza top 4 prezentują poziom najwyżej Olimpii grudziądz i tak se Topka na tle reszty wygląda
Te słabsze zespoły nie są teraz napędzane przez swoich kibiców, więc te lepsze łatwiej się po nich przejeżdżają imo
ciekawe czy w ekstraklasie też poziom wzrusł, czy jest tu jakis ekspert od polskiej piłki
Cowboy pojawił się w temacie, do tego Taidio poruszł temat ekstraklasy przywołując eksperta - to nie ma prawa skończyć się dobrze.
No chyba, że w temacie ekstraklapy nastąpi porozumienie ponad podziałami XD