Może trochę mniej związane z tematem, ale jak myślicie idzie coś ugrać na bahu w kasynie na maszynie? ;p
Wersja do druku
Może trochę mniej związane z tematem, ale jak myślicie idzie coś ugrać na bahu w kasynie na maszynie? ;p
5/6 - bank rozbity, jaki pierwszy dzień nowego roku, taki cały rok ^^
NBA:
Dallas over 97,5 - co za gówno rzucać po 10 punktów w kwarcie, poważny zespół NBA
Lakers - 76ers | over 207,5
Raptors - Hornets | over 199,5 - a tu przez ostatnie trzy minuty same straty i cegły, przestali rzucać :/
Wizards over 101,5
Kwale ATP:
Nishyoka, Herbert
Dzisiaj thunder vs hornets
thunder na srednie zespoly nie robi jakies duzej roznicy punktow, wiec hornets +10 @1.5 moze sie udacz
Na 15 ostatnich meczy, tylko 6 razy wygrali przewaga ponad 10 punktów i to z jakimiś plebami jak 2 razy z lakers (7/27w/l obecnie), bucks (13/21) czy z blazers (14/21)
za to hornets na ostatnie 15 meczy, tylko 4 razy dali sie ograc na ponad 10 pkt, jedna przegrana to z gsw (ktorzy zaorali praktycznie kazdego xD)
moze sie udacz, tym bardziej ze maja 2 porazki hornets na koncie pod rzad
granie live na dobry poczatek soboty
https://i.imgur.com/sFXMZOl.png
2 zakladziki, w jednym braklo 1 gola (niegwizdniety karny w 90~), w drugim jednego rozka (do zwrotu)
weekendy <3
Cowboy ty cos w ogole wygrywasz? xD
Pochwal się czasami, bo smutno się robi jak wszystko co wrzucasz to przegrane xD
zazwyczaj wplacam np 50, stawiam sobie, robie z tego 500 a pozniej w 1 dzien weekendu nic nie wlazi i wszystko jak krew w piach
http://i63.tinypic.com/95rfpj.jpg
tak samo puść over 189,5 w spotkaniu Heat - Dallas, kończą rozgrywkę na 106:82, ehh
ten drugi nie za bardzo co xD
Niech Atletico nie strzeli tak do 50-55 minuty, kurs skoczy do 1,60 ~ i można wjeżdżać grubo.
ehh, przeliczyłem się, do przerwy jest tylko 1,35 :/ w sumie atleti -1 jest po 2,40, hmm chyba to wezme sobie
na dobre chyba nie wyjdzie xd
bo to jest właśnie atletico, nie opłacalne w ogóle do gry... z jednej strony wygrywają mecze ale po takim kursie szkoda nerwów (bo nie są to zwycięstwa po 3:0 w pierwszej połowie i pozamiatane)
Czego ja się nie trzymam założenia, żeby nie grać tej piłki nożnej, a tym bardziej takich zjebanych zespołów, znowu klasyczek wtopa na Barcelonie i Atletico a lotki, hokej i tenis wszystko siadło.