Serduszko podpowiada żeby posłuchać Kashoka i wjeżdżam lekko
Wersja do druku
no nie mogę...
man utd - hull over 2.5
napoli - cagliari over 2.5
istres - lens bts
laval - nancy bts
nie ma to jak brak gola przez drużynę, która walczy o awans do 1 ligi.. do tego elegancko pograne sassuolo pow 1.5 gola po kursie 2.7 to oczywiście wszystko przegrane bo nie potrafią w 45 minut zrobić 2 rożnych ..
netsi w handi +7.5 wydaja się być zbyt łatwymi pieniędzmi więc nie wchodzę, wole obejrzeć na spokoju mecz ;P
btw
polecam kanał i zapowiedzi tego ziomka, można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o danym meczu
https://www.youtube.com/watch?v=BqST...r67ggBBVfhx97M
Manu + Napoli + Nishikori (tenis) wchodzi jak w masło
City + Real + PSG + Monaco
Musi wejść :D
Cilic - 1
City strzeli pow 1.5
Sunderland 1x
Benfica 1
Valadolid - Real over 2.5
boję się tylko realu :[
Witam, pochwale się swoimi typami na dzis :-)
Monaco - Guingamp 1
Sunderland - West Bromwich Albion X
Groningen - Vitesse 1
kurs 12,13
Sunderland - WBA 1
Monaco - EA Guingamp 1
Valladolid - Real over 2,5
@4.29
zobaczymy co z tego wyjdzie :p
Uważał bym na real, valladolid walczy o utrzymanie, muszą wygrać ostatnie mecze, dodatkowo zauważyli, że da się zremisować z realem na ich stadionie, to tym bardziej można to zrobić u siebie. Motywację mają ogromną.
Wiadomo, że takie słabsze zespoły grając z gigantami skupiają się głównie na defensywie i szukają okazji z kontr, może być niski wynik.
Osobiście obstawiał bym bardziej mecz na rożne lub kartki.
to nie lepiej pograc real pierwszy 7 roznych @ 1.83?
Go go Monaco !
@ płacz pomógł, ale teraz go go Cilic :D
@ taa, pomógł ..
Zapraszam po darmowe typy na http://betting4u.pl
Po serii 10 msc na plus kwiecień okazał się pierwszym miesiącem na minus, kiedyś niestety musiał nadejść gorszy okres :)
Monaco, jebać was.
Poszła druga taśma (graj single kurwa idioto), City-Villa BTS + tylko PSG strzeli.