nie pisałem bo rusek podesłał mi go rano, gdzie miałem dosłownie minute na puszczenie i musiałem lecieć, a wróciłem jak już trwał
ale za to proszę bardzo, niemcy po raz drugi, 17:30
http://www.betexplorer.com/soccer/ge...sloh/jZOap8Tb/
Wersja do druku
nie pisałem bo rusek podesłał mi go rano, gdzie miałem dosłownie minute na puszczenie i musiałem lecieć, a wróciłem jak już trwał
ale za to proszę bardzo, niemcy po raz drugi, 17:30
http://www.betexplorer.com/soccer/ge...sloh/jZOap8Tb/
Eh nie złapałem ;d
Real wszedł, teraz Torino +0.5 @1,95
http://screenshooteruswestus.blob.co...lsswhuscbqqwcp
peterborough wy kurwy!
0-3 > 3-3 i strzelili na 3-4...
mozna gdzies sledzic wynik tej wegierskiej recznej?
Dostałem info i Cibalia złapana po @5,5 przy stanie 1-1 85' i zaraz 1-2 $$
edit: Turyn już 0-2 :)
co z tą ręczną? bo już chyba po meczu a mi tem 8 stówek wisi XDDD
ale tu jest Gyongyosi jako gospodarz a to ma być Oroshazi gospodarzem, dziwne
ciekawe, rzeczywiście 2 mecze wstecz był taki wynik, ale data i godzina się zgadza, dziwne
czyli dalej #wiara
to nie ten mecz udarr
http://livescores.biz/pl/handball/game_info.php?id=9701
nie ma jeszcze wyniku
jest już wynik
po prostu przekręcili strony
https://www.facebook.com/gyongyosikk/?fref=ts
w jakimś komentarzu jest
"53. perc 23:25"
bo jeszcze graja, perc = minuta
udarr slabo Ci idzie szukanie wynikow XD
dlatego to napisałem bo jeszcze wierzę w takim razie :D
kurwa niech to się skończy XD to ile tam przerwy mają 40 minut?
cóż, w pałę...
no to czekam na kolejny mecz, gdy oroshazi będzie gospodarzem
Ogłoszenie matrymonialne :)
Lecę pewne typy z (niestety płatnego) dobrego źródła. Ostatnie od wtorku, które tutaj podawałem:
Real-City over 4,5 kartek STRATA
Atletico-Bayern over 4,5 kartek ZYSK
Zenit -1,5 ZYSK
Szahtar-Sevilla over 4,5 kartek ZYSK
Eibar +1 STRATA
Ruch +0,5 STRATA
Real ZYSK
Torino +0,5 ZYSK
czyli 5/8 (62.5%) przy średnim kursie wygranej ~1,8
Mała liczba typów żeby wyliczać w sumie jakiekolwiek statystyki. Dla chętnych mam ostatnie ~40-50 typów gdzie razem skuteczność wynosi 71%, kurs podobny, ogólnie od ~1,7 do 2,2. Typy przy moich obecnych stawkach trochę mnie obciążają finansowo więc jak ktoś zainteresowany składaniem się to PW bo wrzucać kolejnego tygodnia już raczej nie będę, historię dłuższą niż to co puszczałem na torga (czyli wspomniane 40+ meczów) mogę wysłać zainteresowanym. Dodam jeszcze, że typ na Torino był oznaczany jako 10/10, pojawiają się takie 1-2 typy na tydzień a czasami żaden i ich skuteczność to 89% (w dłuższej perspektywie czasu ofc, jak ktoś chce może się zrzucać na same 10/10). Zapraszam, udyr :)
Z ciekawości ile takie typy kosztują?
Nie wiem, niestety ale nie mam dojścia bezpośredniego i tylko kupuję od kogoś kto je ma u źródła i sam odsprzedaje więc nawet nie mam pewności czy ze mnie nie zdziera ale wyniki są dobre więc nie narzekam. Ogólnie mnie traktował niby ulgowo żebym zbudował większy budżet i właśnie będę z nim rozmawiał o dalszej współpracy i cenach stąd m.in. mój wcześniejszy post :)
No spoko, ale o ile to nie jest wiedza tajemna to ile za x typów w tym momencie płacisz?
Obecnie płaciłem 200zł/tydzień a ilość typów jest różna, najczęściej 1 na dzień, 2-3 na weekend plus 0-2 typów 10/10.
edit: po wstępnej rozmowie chyba nie będzie takiego dramatu z ceną :)
I jaki masz bilans hajsu? Nie wiem po jakich grasz stawkach, ale licząc 70% z ostatnich załóżmy 50 typów po stawce np. 100 ziko i kursie 1,8 to wychodzi około 1,3k na +, ale odliczając kasę za typy(liczę 10 na tydzień, 50 typów na 5 tygodni czyli trzeba odjąć 5*200 ziko) i nie wychodzi już tak kolorowo, ale to wszystko są wyliczenia na szybko i nie wiem jakimi stawkami operujesz, dlatego miło byłoby się dowiedzieć więcej
A no jaka to różnica jak to u mnie wygląda :) Grając płaskie 100zł wychodzi ~500zł na miesiąc czystego zysku. Grając 200zł wychodzi 1000zł itd itd... Właśnie się dogadałem płatność pojedyncza za typ 50zł (nie jestem jedynym, który to u niego kupuje) i jeśli nie wchodzi to kolejny za free do skutku, do tej pory nie było więcej niż 2 przegrane z rzędu więc nawet progresja bardzo fajnie wchodzi co pozwoli na zdecydowane zwiększenie zysków nawet grając za te 100zł.
edit: na jutro 2 zwykłe insidery i 1 typ 10/10 gdyby ktoś był chętny
https://www.facebook.com/tjmmnw/phot...type=3&theater
rolka kumpla XD
Ano, takiego niefarta jak ja nie ma nikt inny xD Choć przemyślałem sobie ten mecz i nie ruszałem ich, co wyszło na dobre :V
Ponferradina - Real Saragossa 2 & over 2,5 gola
Empoli - Bologna X
Mordovia Saransk - FK Rostov 2
Kurs: 23,40
W sumie jest to szalone AKO, które puszczam za grosze. Ponferradina powinna raczej spaść z Segundy Division (takie moje zdanie), a Saragossa musi walczyć o to, by jednak wygryźć Alaves z drugiego miejsca, a ma na to jeszcze szansę patrząc na to, że tracą mnóstwo punktów i IMO nie awansują w tym sezonie. Saragossa w ostatnich 5 meczach pokryła over, a według mnie powinni poradzić sobie z Ponferradiną. Remis Empoli z Bologną jest nieprzemyślany, ale stawiam to na "czuja". Jak dla mnie oba zespoły prezentują podobną klasę, nie mają zbytnio o co grać w tym meczu, choć Bolonii remis da utrzymanie, gdyż nie sądzę, aby Palermo miałoby cokolwiek zrobić z Sampdorią (myślę, że w ich meczu też będzie remis). Rostov jak chce zostać rosyjskim Leicester to musi po prostu takie mecze wygrywać. Mordovia Sarańsk - ostatni zespół w tabeli, a Rostov to zespół, który aspiruje do bycia sensacyjnym mistrzem - jak dla mnie nie powinni mieć problemu z pokonaniem ich.
ale pięknie wchodzi over 6 kartek po @1.95 w meczu sevilla-celta, jedną jeszcze wcisną na milion w drugiej połowie
@edit : zaksięgowane
Panowie, ktos wie czemu taki kurs na gospodarzy? http://www.flashscore.pl/mecz/GxGjvZvr/#h2h;away
Kiedys juz na nich bylo jakos 3.8 to pogralem i weszlo i chyba znowu tak zrobie.
możliwa ustawka, jakiś drugi skład gospodarzy itp itd.
Aha to by wszystko wyjasnialo, nie zwrocilem na to uwagi XD
alkmaar - graafschap over 2.5
psv - cambuur over 3.5
piast 1
falkenbergs - elfsborg over 2.5
jak narazie dobry początek
@
ah szkoda, że takie niskie te overy pograłem...
over 18 (azjan) rożynch po 1.9 w becie w meczu PSV, myślę że powinno wejść luźno
@2
rożne izi, kto pobrał ten ma
Leicester +0.5 @1.95
siedzi :)
Wiedzialem zeby nie szukac na sile typow... Nigdy nie gram drugiej hiszpanskiej bo walki leca rowno tam
Załącznik 349192
Ale i tak naszczescie... Weekend na niewielki - xD
No więc dzisiaj było jak na załączonym obrazku, ogólnie od wtorku, czyli jak zacząłem wrzucać te początkowe na torga + dzisiejsze to jest 8/11 :)
Załącznik 349195
Załącznik 349196
Ako 10.49, aż żal, że tylko za piątaka pograłem, no ale dostałem z okazji urodzin kupon od bah na 20zł, więc nie mam czym tam szaleć XD
ale dzisiaj bida, macie cos ciekawego oprocz romy i ew dynama bukareszt (kursy wskazuja na to, ze astra wyjdzie rezerwa, bo kolejke temu wygrali mistrza, ale niepotwierdzone info, nie widze skladow nigdzie)?
Kalmar - Orebro 2
Valenciennes - Nancy 1
Takie dwie moje propozycje, Orebro radzi sobie dobrze w lidze szwedzkiej, a Kalmar to jest chyba przystawką dla zespołów, bo są ledwo nad strefą spadkową xD. Nancy natomiast nie ma już o co walczyć, a zapewnili sobie awans do Ligue 1, a Valenciennes walczy o utrzymanie. Może jeszcze można dodać do tego 1X Chelsea - Tottenham, ale to już własne przypuszczenia o tym, że Chelsea nie da kurczakom szansy na zdobycia majstra.
z tego co podałeś to Valenciennes rzeczywiście fajnie wygląda, nawet na betrush ktoś pobrał, liga szwedzka to dla mnie zagadka i ciężko tam coś wytypować, nawet mając info o absencjach poważnych często wtapiałem a bazując na suchych statsach to w ogóle hardkor, czelsi-szmelsi przyznała, że woli aby mistrza miał leicester więc dobrze mówisz ale jak się mecz potoczy to nie wiadomo, osobiście się nie przyglądałem
dzisiaj siadło póki co Raonic DW 2:0 @1.72
Dzięki za tą stronkę udarr, obczaję sobie ;p
Zobaczymy jak to wyjdzie w meczu Chelsea - Tottki. Jak dla mnie równie dobrze może być typ, że obie strzelą. Nie ma co, Tottenham wyjdzie ofensywnie na ten mecz, a myślę, że ich defensywa aż tak strasznie mocna jak atak nie jest. Do tego równie dobrze pasuje tu typ over 2,5 (obczaiłem i na tej stronie ktoś taki typ postawił).
Stronka fajna ale trzeba sobie wybrać ulubionych typerów bo 90% to jakieś randomy. Jeden fajnie typuje o/v w baseball, za ostatni miesiąc blisko 100% skuteczności. Che, czyli fcpicks00 jest kozakiem, poza tym czasami warto sprawdzić do gra Vilo ale nie pobierać o/u i uważać na najniższe ligi niemieckie bo tam to faworyt potrafi dostać 7 w dupę.
i chyba fajne info na późny wieczór ale sam chyba nie zagram
Cytuj:
Cartagena – Quindio 1 @1.73 bet365 (1.78 bwin,marathonbet)
stake: 5/10
http://www.oddsportal.com/soccer/col...AjLMC1p/#1X2;2
once again bet against Quindio, i dont have any bad oppinion about Quindio but i simply like the odds which bookies are giving when Quindio play on away ground vs strong opponents, i cant understand why such a high odds once again (same as in last round vs America de Cali), now odds are even better and i must take it.
Cartagena have very strong squad, very experienced squad with many players who have big experience playing in Primera A. Their target this season is promotion, they have nice form, good game play, good coach and here they should take victory imo, at home they are strong and they are absolute favourite here. On other side is Quindio who is just one average/poor team who is bad on away ground
fair odds for me on home win here around 1.45 – 1.50
[maybe i will add some more info about the game later]
Zamknąć kupon z Romą przy wyniku 2-1, no bo przecież lepiej odzyskać część i zainwestować znów niż być totalnie w plecy.. Pzdr..
nie no kurwa to są jaja jakieś poprostu... na całą kolejkę tylko w tym meczu nie było bramek
https://i.imgur.com/RSNWXx3.jpg
a najlepsze jest to, że od zeszłego poniedziałku moje kupony wyglądały tak:
25.04
tottenham over 1.5 (1:1)
wisła over 1.5
AIK - elfsborg over 2.5
28.04
Szachtar over 1.5
villareal - lpool BTS (1:0)
29.04
Padeborn - Freiburg BTS
Waregem - Oostender over 2,5
ruch - cracovia (0:1)
30.04
Wisła over 1.5
Lyon over 1.5
Molde over 1.5 (1:0)
1.05
Alkmaar - Grafschaap over 2.5
PSV - Cambuur over 3.5
Piast 1
Falkenbergs - Elfsborg over 2.5
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/...1200684608.jpg
P. Dudek over 10.5
L. Madsen over 8.5
J. Kołodziej over 9.5 (10 pkt w 6 startach a niestety liczone tylko w pierwszych 5)
Man Utd over 5,5 rożnego
Soton - City over 9.5 rożnego
Malmo 1
Copenhaga 1
Elche 1 (1:1, stracona bramka w 87')
2.05
screen powyżej
Pewnie już mogę zaliczać się do grona debili, którzy nie zamykają zakładu przed 90 minutą, a szkoda. Puszczone 3 mecze za 2zł, Remis Rosario Central - Gimnasia LP, Valenciennes i Astra Giurgiu, kurs 34,8, a do zgarnięcia 69zł, a mogłem zamykać przy 53zł. W takich chwilach wkurwienie mnie bierze nawet, jeśli potem zrobiłem dyszkę na live i 6 dych z meczy Valenciennes i Astry. Jak radzicie sobie z takim wkurzeniem? :/
@edit
Pajac, no to teraz czuję również twój ból :/
imho jak taśmy to najlepiej wchodzą tenisowe, 3-5 meczów za łączny kurs 1.9-4 no ale tak z tyłka też nie można tych typów brać nawet jak kurs 1,01
tutaj zlepek z ostatniego tygodnia, w sumie wszystkie weszły, typy nie moje tylko z blogabet ;d
Załącznik 349217
edit: jeszcze "pewniaczek" na południe od che
Cytuj:
Melbourne Victory – G Osaka , melbourne -1 @1.81 pinnacle
stake: 4/10
http://www.betexplorer.com/soccer/as...a/Sjl0Bu1P/#ah
G Osaka lost all their hopes for qualifying in next round so coach decide to give a rest to many starters. for example brazilians Ademilson(att 5/2) and Patric(att 5/0), key midifler Endo(mf 9/0), first keeper Higashiguchi(9/0), key defender Konno(df 9/1), key striker Usami(att 7/2), korean Kim(df 9/1) etc etc wont play tomorrow because coach want to keep them fresh for next elague game
Melbourne is currently having 6 points same as Suwon and they are in fight for the 2nd place which give them place in next stage. If they end with a same number of points Melbourne will go in next stage thanks to better head to head stats with Suwon. But first of all Melbourne here need victory, its simply with a win Melbourne is in next stage 100%
Całkiem przyjemne ako, szkoda że tylko za dyszke zagrałem
Załącznik 349222