http://mantosz.eu/wp-content/uploads...a_facepalm.jpg
a wystarczyło by iść 3x w tyg na siłownie i porobić wielostawy/brzuchy xdd
Wersja do druku
http://mantosz.eu/wp-content/uploads...a_facepalm.jpg
a wystarczyło by iść 3x w tyg na siłownie i porobić wielostawy/brzuchy xdd
ja bede sam sobie robil sok. na razie potrafie rozpuszczac siarczki i chlorki metali na 80 sposobow, jestem na dobrej drodze.
nie wiem czy taka prosta. jak ktos nie jest wprawiony albo jest syfiarzem i bedzie chcial cos takiego bic, to ma murowany ropien.
ej ziomeczki jakich stron uzywacie to liczenia gastrówki? tzn. ile białka, wegli itd wyjdzie z posiłków, a także ile kcal.
bylem wczoraj na urodzinach ziomka i oni poszli do mcdonalda, ja siedzialem sobie przed. no i wychodza, wszyscy jakies gastro i jeden typ z salateczka i sie chwali "DIETA HEHESZKI xD xD"
zapytalem jakadieta i ile chodzi na silownie, powiedzial ze rok juz chodzi, spytalem ile bierze na przysiad i odpowiedzial "jeszcze nie robilem nóg"
https://i.imgur.com/k6sAKqj.gif
takie coolstory na poczatek dnia!!
Mój znajomy nie robi nóg tłumacząc się tym, że to hamuje wzrost xD
bardzo ciekawe!!
http://www.forum.animalpak.pl/doping...ie-t27939.html
musze wcisnac jakies mieso miedzy kura a twarogiem. myslalem moze o jakims spaghetii, co wy na to