Panowie zarządzam spokój i zmieniam temat. Kto w przyszłym sezonie pierwszym bramkarzem LFC? Reina czy Mignolet? Imo w poprzednim sezonie lepszy był Reina.
Wersja do druku
Panowie zarządzam spokój i zmieniam temat. Kto w przyszłym sezonie pierwszym bramkarzem LFC? Reina czy Mignolet? Imo w poprzednim sezonie lepszy był Reina.
Aha, myślałem że masz jakieś informacje, ale jak sobie tylko tak myślisz to spoko.
To powiem Ci że nie kupią ani tego ani tego, przynajmniej póki co sie na to nie zanosi.
I nie siej fermentu, bo piszesz Ty same głupoty a nie ja.
Tak jak wspomniałem BBC to najlepsze źródło informacji a ty mowisz ze ich dziennikarz to bob.. to lepiej ty sie zamknij gościu
Moim zdaniem powinni się obu pozbyć i kupić w końcu kogoś sensownego, tylko w sumie nie wiem kto z dostępnych bramkarzy by się nadawał. Chociaż w sumie to też wina obrony Liverpoolu, która nie należy raczej do nadzwyczaj pewnych, co nie pomaga Mignoletowi, no i nie pomagało wcześniej Reinie (mimo, że zdobył rękawice kilkukrotnie xd).
Gościu to Ty możesz do starego pisać.
https://www.youtube.com/watch?v=2wqujf0A4Gg
Gdzie tu jest atak na pilke? przeciez ten czarny debil w ogole nie atakowal pilki tylko neymara.
Glowa mala ze za takie faule pilkarze nie dostaja nic a za ugryzienie sto meczow kary gdzie chiellini w ogole nie pauzowal rotfl
przeciez za neymara wpada niezawodny duzo lepszy willian i brazylia w finale
ale jak ktoś nie jest piłkarzem-celebrytą, nie występuje w co drugiej reklamie i świat nie pogrąża się w żałobie z powodu jego kontuzji, to wtedy można mu połamać nogi, bo byłoby to jakby mniej złe?
przecież to jest po pierwsze niesprawiedliwe, bo czemu nie mielibyśmy w ogóle surowiej karać za faule, zamiast surowiej karać faule na poszczególnych zawodnikach, a po drugie wprowadza kolejne pole do nadinterpretacji, a przepisy gry w piłkę już są wystarczająco zjebane pod tym względem
aż dziw bierze, że muszę to tłumaczyć
FIFA się już tyle razy kompromitowała, że to już nawet nie robi wrażenia :/ W tej organizacji trzeba wymienić prawie wszystkich decyzyjnych ludzi.
OFC jestem zdania, że Suarez słusznie dostał taką karę jaką dostał bo to już recydywista, i musi odczuć to co zrobił. Poza tym to mu może dobrze zrobić. Ale Takie złośliwe(i groźne) faule których sędzia nie widział powinny być karane zawieszeniami i grzywnymi.
Wybiera sie ktoś może na mecz Real-Fiorentina w Warszawie?
Albo był już tam ktos kiedyś?
Kategoria 2 to gdzieś na samej górze?
Neymar symuluje i dlatego dla mnie jest pisda
Tak ogladam sobie ten wczorajszy mecz Brazylii i sedzia byl tragiczny, nie wiem w jaki sposob nie bylo faulu i zoltej kartki po faulu na neymarze - aczkolwiek nie robilbym z tego wielkiego aju baju ze tylko dlatego, ze jest mocniejsza kontuzja, to Zuniga powinien zostac ukarany (ktos tam porownal sytuacje do tej z Suarezem xD), bo Zuniga biegl patrzac caly czas na pilke w powietrzu - to nie bylo jakies zamierzone zachowanie tylko zwykla nieuwaga i niezdarnosc
Szkoda bardzo Neymara ale tez nie rozumiem zachowania Thiago Silvy, kretynska zolta kartka i teraz w polfinale sa bez dwoch najlepszych zawodnikow ( w tym kapitana)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...24410102_n.jpg
Glowa mala xDDDD
no sabella biglie wystawil a wilmots dalej z tym nedznym origim moze byc ciezko dla belgii
Ogladalem to na zywo
OOooOoo Brawo xDDDD
jeblem ze studia tvp ;ddd
Tak samo jak gmoch pierdoli ze neymar moze wrocic na mecz lol ;d
@Down @Decretis ;
No przeciez ten kretyn specjalnie mu skoczyl na plecy, pilka w ogole go nie interesowala i tyle
Niespecjalnie lubię Neymara, ale..
http://bi.gazeta.pl/im/e7/59/f8/z16275943Q.jpg
Masakra ;d
To dziwne uczucie, gdy obie drużyny, którym kibicujesz na MŚ, grają ze sobą w ćwierćfinale
noooo kompany najlepszy obronca swiata a higuain < lewandowski
xDDDDDDDD
Higuain ladie to strzelil, takie niespodziewane uderzenie :D
labeci
de brajne
hahahahha szpaku dzisiaj w formie :D
miralesz :P
ja pierodle pisalem po meczu ze szwajcaria ze di maria dostanie kontuzji xD
ta belgia jest tak nedzna ze az przykro patrzec, drugi mecz z rzedu z przodu graja tylko i wylacznie boczni obroncy xD
MARADONA JA PIERDOLE XD
maradona xD xD
MARADONA XDDDDDDDDDD ja pierdole szpaku
Szpakowski: Maradona xDDDDDDDDDDDDDD
Co za gosc xddd
Maradonaaaaaa xDDDD
O kurwa xD Maradona
http://kibole.wroclaw.pl/
co ten Maradona hahah
Japierdole o sie zatrzymal w jakiejs kapsule czasu 30 lat wstecz.
co ten szpak ćpa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD muj borze
niemcy - kostaryka finał
#wiara
I to jest cały Maradona. Ehh szpaku, facepalm :D
Na kogo Maradona powiedział?
znow, ja pierdole, on musi byc najebany XD
Znowu jebie Maradona, co on cpal xDDD
S ten dalej swoje. dcDxDxD
On chyba najebany albo udar sloneczny
co Ty z tym Maradoną dzisiaj
- a przepraszam XD
Pomyl sie 2 razy w dosłownie 3 minuty, on coś wypił to pewne xd
Znowu to zrobił jebany
http://img.torg.pl/statusicon/post_old.png
nono słabo dziś cos maradona :kappa:
Mundiale chłop pomylił a wy się czepiacie :D
Lavezzi do Maradony
stwierdzam niedojebanie mózgowe.
ja tam bym go rozjebal za azara czy olderwelda
ciekawe czy trzymaja go tam przez kolesiostwo czy przez to ze starym dziadom ktorzy ogladaja 1 mecz do roku wydaje sie ze on dobrze komentuje