fabregas na skrzydle co ja pacze
Wersja do druku
fabregas na skrzydle co ja pacze
To jest przejście Realu na styl włoski. 3 obrońców - Pepe, Ramos i Varane, przed nimi na skrzydłach Marcelo i Carvalaj, Khedira na defensywnym pomocniku i Ronaldo, Di Maria, Modric i Bale z przodu. Tak bym to widział:
------------Lopez-----------
---Varane--Pepe--Ramos----
----------------------------
Carvalaj---Khedira---Marcelo
-----------Modric-----------
----------------------------
Di Maria----Bale-----Ronaldo
mega eksperymentalny sklad
to sie moze zakonczyc albo swietna wygrana albo potezna katastrofą
Suarez wjechał z hattrickiem, Sturridge się stara cały mecz by coś ustrzelić, a ten sobie dotknie piłę i brama ;]
ej ziomki na jakich kanalach leci barca real?
ale macie swoj temat, spierdalac okej?
##
derbysieg, Mkhitaryan jest niesamowity.
Proszę, niech ktoś powie, że MU gra świetny mecz i kwestią czasu jest kiedy wyjdą na prowadzenie.. Tak mnie coś podkusiło dodać ich do kuponu i teraz strach w oczach. :(
stoke gra jak zawsze a mu wali glowa w mur zreszta tez jak zawsze
rooney co uderzyl, ochuj, MOZE WYGRAJO XD
coooooooooooooooooooooo sturridge zrobil ;oooooooooooo
O panie co ta bramka Sturridge'a :O Palce lizać, aż mnie przytkało.
Co za zajebista bania Runeja, ładnie wrzucił RVP z rożnego.
Wejście Januzaja wszystko zmieniło
Sturridge co dojebał lol :ooo
Piękna brameczka.
Słupek hajs uratowany :D
Cziczarito gol
Hernandez najlepszy dżoker
celta vigo cisnie malage 5-0 xD
@edit
http://farm8.staticflickr.com/7295/1...d4bf8472_o.gif
ManUUUUUUUUUUUUU!!!!!!! Ja to wiem na kogo stawiać jednak xDDDDDDDDD
Jezu niech chociaż już nie stracą gola
meanwhile
Malaga 0 - 5 Celta Vigo
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zajebisty ten Liverpool jest w tym sezonie xD
Suarez do Realu ._.
Jak ja nienawidzę Stoke. Najbrzydszy futbol w Anglii i miliard fauli zawsze, irytujące to jest. Chociażby dzisiaj 6 żółtych hehe.
Ps. Kagawa dzisiaj takie gówno zagrał, że nawet Cleverley lepszy był
KIEDY NA ANFIELD HYMN LIVERPOOLU ŚPIEWA JAKIEŚ 98,3% KIBICÓW NA STADIONIE:
https://i.imgur.com/Ilyu6T1.png
ja kibic Liverpoolu znowu od dziś XD
Ufffffff wygrali ;d spokojnie można się rozsiąść przed GD:)
kuwa, pike i marszczerano
Ale fajnie gra Soton, sama przyjemność oglądać ich ;d
Gdyby nie Stekelenburg, to by Fulham leżało i kwiczało już.
szczesny motm btw
najwiecej przebiegnetedzisiajwczoraj, uwaga Mkhitaryan, 12.1km.
przy 34 sprintach, i 84 przebieżkach imponujące.
niesamowity mecz zagral, nareszcie.
ogolnie ten Meyer, cudowny dzieciak, przyjąłbym takiego w BVB. xd
no miesiac kontuzji w okresie przygotowawczym troche go wybilo z rytmu, bo dwa pierwsze sparingi to juz 2 bramki i asysta byly, dobrze ze znalazl troche formy.
Draxler dzisiaj nic nie pokazal, do spolki z Boatengiem ;d
presja ich zjadla, bywa ;dddd
oczywiscie potencjalu Draxlerowi nie odmowie, po prostu to nie byl jego dzien, na szczescie ;p
http://www.youtube.com/watch?v=OW8kOolKy2w
o jak zgniłem xDD
Cytuj:
Jak poinformowały hiszpańskie media, Real Madryt negocjuje z firmą Microsoft warunki umowy, na mocy której Amerykanie mogliby dodać słowo do dotychczasowej nazwy stadionu. Obiekt, na którym mecze rozgrywają Królewscy, nazywałby się Microsoft Santiago Bernabeu lub Santiago Bernabeu Microsoft.
Dafuq XD W sumie nic mnie nie zaskoczy już co jest związane z Realem i Perezem ;]
42 miliony XDDDDDDDDDDD Powodzenia w sprzedaży.Cytuj:
Real Madrid’s out-of-favour striker Karim Benzema is on offer to Premier League clubs for an inflated fee of £42million.
Madrid want to recoup the rest of the money they spent on Gareth Bale by selling the France striker. It is understood that at least three English clubs have been contacted - Tottenham, Arsenal and Chelsea.
But it appears Arsenal and Spurs are more keen on Aston Villa striker Christian Benteke. While publicly Jose Mourinho says he is happy with his current strikeforce he would still like to bolster it.
But it is unlikely he would want to get close the fee that Madrid seem to think they can command for Benzema.
Also
Oczywiście FA się pomysł nie podoba na taki stadion i już muszą robić problemy, bo wtedy wpływy z meczów NFL na Wembley by spadły, gdyby nowy WHL miałby z nimi rywalizować.Cytuj:
Tottenham are working on secret plans for a new 65,000-seat multi-purpose stadium that would allow them to share with a London-based NFL franchise — a move that could put them on a collision course with the Football Association.
Earlier this year, Spurs dumped their original designs for a 56,000-seat stadium costing £400million, stating that they wanted to reconsider a number of interior features at the new White Hart Lane.
But The Mail on Sunday can reveal Spurs have appointed Populous, designers of the Olympic Stadium and the Emirates Stadium — home to north London rivals Arsenal — to design a bigger ground allowing an easy switch from football to NFL.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...97_634x396.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...48_634x355.jpg
Fajne takie plany anyway.
#
Fletcher gol i Sunderland na prowadzeniu, ładnie weszli w mecz :d
Nie zdziwilbym sie jakby Benzema zaczal strzelac w innym klubie tak jak to bylo w przypadku Higuaina. Przeciez jak Higuain odchodzil z Realu to oni oboje grali na tym samym poziomie. Naprawde. Teraz to sie moze wydawac smieszne kiedy Benzema marnuje kazda setke, a Higuain strzela jednego po drugim, ale tak było przecież.
http://www.marca.com/2013/10/26/futbol/equipos/levante/1382820028.html
muniz fernandez w akcji