cos jak maicon i bale XDDDD
Wersja do druku
Spokojnie, MU się wzmocni XDDD Co prawda Van Gaal nie chce nikogo, więc pewnie ściągnie 15 zawodników z Holandii, którzy są chujowi i będzie ekspansja ćpunów jak żabojadów w MU.
Dlatego właśnie Arsenal odpada XD
http://mojo.dailybruin.com/wp-conten.../spongebob.gif
Czekam.
2k14 a oni dalej mysla ze arsenal jest biedny
http://allarsenal.com/wp-content/upl...nger_money.gif
http://2.bp.blogspot.com/-45ctEqBZlY...389d_large.gif
dupsko boli ze czelsi bez trofeum w tym sezonie?????????? no???????? wlasnie
no nie sondze ;]]]]]]]]]]]]]]]
@Crus ;
chujowo, bo mogl pokrecic troche obrona urugwaju i wlochow, wczoraj calkiem znosnie gral
A tymczasem wczorajsza kontuzja Oxa okazała się poważniejsza i może nie pojechać na MŚ.
W końcu Lord Zagiąćtner nie był palcem robiony i wie jak się ustawić.
Wy tu beka, że niby Arsenal taka bida i niby słabo z trofeami, a to przecież był historyczny sezon i teraz takie gwiazdy jak Hulk to będzie normalka. Teraz tylko Cesc i Ibra, a potem majster, LM i potrójna korona.
#2015#Arsenal#takbedzie
Już nie przesadzaj. Raz na tydzień czy nawet rzadziej pojawi się godzina trolla i tyle, a Ty to tak wyolbrzymiasz jakby to był co najmniej tmspiw, albo kanonierzy.com
#
Nawet Kosa więcej widzi od Wengera ;]Cytuj:
Defender Laurent Koscielny says Arsenal need to sign four new players this summer, with a top-class striker the main priority.
[spoiler]"We'll need a goalkeeper, a right back, a midfielder and a striker"
Wojtka chyba zaboli troszkę ten komentarz
@Chivi Master ;
Wiem przecież o co chodziło bocie XD
prawie dalem ci mocne xd
apropo fabsa bym chcial bo to crack pokroju modrika a ta koke to mogla byc jednostrzala a cesc wiadmo
a hulk mogl przyjsc prosto z porto teraz niech spada na bambus bo mamy salahha :PP
czemu wojteg ma bycz szmutny odszedl lepsza od niego skoda fabia to trzeba kupic innego rzecha na lawee
Cytuj:
Jak poinformowało jedno z najlepszych i najbardziej rzetelnych źródeł dotyczących transferów na świecie, Włoch Gianluca Di Marzio, Ivan Rakitić nieuchronnie zmierza do Barcelony. Według doniesień Barça ma zapłacić za Chorwata 15 milionów euro plus zmienne. Ivan Rakitić podpisze z Barceloną kontrakt do 2019 roku.
Kurwa nie wiem co o tym myslec, niby mial dobry sezon ale mam mieszane uczucia
eee ani on młody, ani jakis super dobry imo dobry zawodnik dla takiej Sevilli i nic wiecej.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ronny_Deila
nowy trener Celticu
38 lat, zero sukcesów jako piłkarz, raz wygrana liga NORWESKA
brawo, na pewno nie bylo lepszego kandydata
A co to za różnica czy Celtic zagra w przyszłym sezonie w lm czy nie ?XD To nie ta sama drużyna sprzed 6 lat, także nie ubolewajmy nad tym bo i tak poki Rangersi nie wrócą do SPL to tam nawet nie ma kto oporu stawić Celticowi w obronie mistrzostwa xd
https://www.youtube.com/watch?v=v_i3Lcjli84#t=177
fajna reklama;p
Imo Rakitic całkiem przemyślany transfer. Solidny zawodnik, za nieduże pieniądze. Wrzutki ma na pewno lepsze niż Alves, całkiem dobrze radzi sobie w defensywie, ma więcej niż 150cm wzrostu, więc jak by grał w środku, to nie przechodziłoby aż tyle piłek co przez Xaviego czy Inieste. W miejsce Fabregasa jak najbardziej.
Nie wiadomo też, czy Xavi nie wypierdoli, bo ma te swoje 34 lata, z kondycją coraz gorzej, forma mu też strasznie skakała w 13/14, dostał oferte teraz z Kataru i moim zdaniem powinien ją przyjąć. Nie jest w stanie już zaoferować drużynie takiej jakości, jakiej się od niego wymaga. Enrique widać, że ma większe jaja od Taty Martino, więc mam nadzieje, ze mu to powie :d
z rm.pl na fejsbukuCytuj:
UWAGA BOMBA! Real Madryt przyjeżdża do Polski! Królewscy zagrają 16 sierpnia z Fiorentiną w ramach Super Meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie!
daje okejke
Ciekawe czy zagrają w różowych kompletach.
to co, już ciułasz hajs z pezetuwą?
bo nie wyobrażam sobie żeby być kibicem takiego klubu i nie wpaść na mecz gdy grają pod dupą
tak z ciekawosci ile rok temu bilety kosztowaly
hajs w razie czego mam takze jesli nic nie stanie na przeszkodzie to pojade :3
tez jestem ciekaw ile kosztuje ;d
Ribery nie zagra na mundialu, szkoda szanse Francji teraz znaczaco zmalaly a liczylem ze cos zadzialaja
Ribery i tak od połowy sezonu w ogóle nie miał formy, teraz brak Nasriego jescze bardziej ograniczy szanse francji nawet na 1/4
ja pierdole, z meczu na mecz coraz gorzej co za dno w pizdu rozwiązać tą kadre albo wstawiać januszy z trybun losując podstawową jedenastke i tyle no z rezerwami litwy grać dno to aż beka XDDd. Mecze tych patafianów to parodia a zarazem horror..
lewus w żółtej koszulce by zajebał takiego gola w tej sytuacji że aż by miło sie zrobiło