https://pbs.twimg.com/media/CNbodY_WUAAouvD.jpg
sklad z 09/10, ktory wygral na wyjezdzie z wolfsburgiem (owczesnym mistrzem niemiec) 3:1
eh, SAF XD
@
Chelsea - 14800 km
Arsenal - 9500 km
Manchester United - 8850 km
Manchester City - 7725 km
Wersja do druku
https://pbs.twimg.com/media/CNbodY_WUAAouvD.jpg
sklad z 09/10, ktory wygral na wyjezdzie z wolfsburgiem (owczesnym mistrzem niemiec) 3:1
eh, SAF XD
@
Chelsea - 14800 km
Arsenal - 9500 km
Manchester United - 8850 km
Manchester City - 7725 km
Official: Barcelona's appeal against the 4-match ban for Gerard Pique has been rejected
Szkoda tylko, że Real w takim stylu rozpoczął sezon, to zmniejsza szanse szybkiego wyjścia na prowadzenie w La Liga. Nawet jak Barca straci punkty, to nie wiadomo jak ekipa Beniteza xD
oczywiscie trzeba bylo stracic bramke zeby zaaplikowac kolejne cztery jakims ogorkom z Norwegii, srednia bramek na mecz zespolu Tuchela mnie rozpierdala na lopatki
ale czego ja oczekuje gdy w bramce stoi ten gentleman
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/67601/tea...enfeller-1.jpg
Tak właściwie, to dlaczego nie broni Burki? W lidze też broni Roman? Bo nawet nie zwróciłem uwagi ostatnio.
Aha, no to czaję, w sumie z takimi ogórami nawet Romek nie powinien za bardzo przeszkadzać (chociaż nieźle próbuje XD), no ale jak dalej ma bronić to nie wróżę niczego dobrego BVB. Tak czy inaczej, dziękuję za odpowiedź @Beciio ; :]
https://www.youtube.com/watch?v=EdP7lcNAAF8
prawilnie przypominam popisówke Romana xd
a burki jest od niego dużo lepszy, podobnie jak langerak.
Odds dwa strzały, dwa celne, dwa gole, cóż XD
#
3,86 bramki/mecz w meczach o stawkę, wpuszczonych pięć, ale chyba nie trzeba mówić przez kogo :v
A może Romek to taki good guy greg i po prostu daje im się nacieszyć z krótkiej chwili w LE? :/
#
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...9e&oe=567DD85D
XDDDDDDDDDDDDDD @Mexeminor ; dostaniesz ode mnie na urodziny XD
A Southampton żegna się już z LE XD
jest jeszcze tweet tego co wysłał XD generalnie troll roku jak dla mnie
i co z tego ze Lazio odpadło z el. LM skoro Southampton tez odjebalo maniane...
Tym bardziej, że Lazio miało prawo odpaść z Bayerem, a Soton odpadające z jakąś śmieszną drużyną z Danii to jest całkowity wstyd i dla nich i dla BPL.
##
W sumie spot on ;]Cytuj:
Peter Schmeichel has called for David de Gea to commit his long-term future to Manchester United after boss Louis van Gaal confirmed he won't be sold in this transfer window.
With Van Gaal believing he will hang on to De Gea, the Dane who played in United's 1999 Champions League win over Bayern Munich now wants the 24-year-old to stay for the long run.
Schmeichel told Sky Sports News HQ: "I hope that we'll see him. I hope that some kind of resolution is found within the next couple of days.
"I would love David de Gea to commit to Manchester United, you know, and sign a new five-year contract. He has been absolutely outstanding in the last two seasons.
"But I also understand when Real Madrid - who are from his home town - when they come calling, of course you want to go back there.
"I think everyone would think like that so I've got great understanding. I'm very, very thankful for what he's done for Manchester United and I would hold nothing against him if he moves on.
"But I want the situation to be resolved. I think it's an absolute joke that it's carried on into the season."
Dorzucę drugi od siebie, żeby nie było smutno @Mexeminor ;
BPL mogłoby w końcu ogarnąć, że w LE przydałoby się postarać również, a nie dawać dupy na każdym kroku.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...af&oe=5638EE61
W sumie to może być spoko transfer dla nich, tylko ciekawe, czy Pochettino przejdzie na dwóch napastników.Cytuj:
We are delighted to announce the signing of Heung Min Son from Bayer Leverkusen, subject to work permit and international clearance. The forward has signed a contract with the Club until 2020. He will wear the number 7 shirt with ‘Son’ on his back.
Generalnie za tak zagraną padlinę w rewanżu Lazio nie zasłużyło na awans mimo, że bardzo chciałem żeby to oni weszli, nie wiem w ogóle co ludzie w tym Felipe Andersonie widzą, ale takie gówno grał, że nie wiem czy 10 mln on jest warty xD No, a bilard przy pierwszej bramce to też popis wszystkich obrońców Lazio i wtedy było już wiadome po pierwszej bramce kto przejdzie, bo gra ciągle tak samo chujowo wyglądała ze strony Lazio, niczego innego nie można było się spodziewać po stracie pierwszej bramki.