https://vine.co/v/OTYietme97Y
Wersja do druku
Ronaldo to przebiegał w 9 sekund xD
w ogóle jutro ma być RZUT MONETĄ o awans, Mali i Gwinea
ja pierdole xD
Cytuj:
Rakitić: Latający but Ardy? Nie wiedziałem czy się śmiać, czy nie. Zapytajcie lepiej jego. Ja byłem zaskoczony.
nie moge ze smiechu, w ogole co to ma byc lol
Cytuj:
Simeone: Sam Messi jest bardziej groźny niż całe trio Cristiano - Bale - Benzema.
w sumie troche bullshit ale w ostatnich tygodniach ronaldo nie jest w formie, jestem ciekawy ile zwiazku (jezeli w ogole) ma rozstanie z irina ;d
ból siedzeń za 3...2...1..Cytuj:
"Hiszpanie podliczyli, że Leo Messi w trzech meczach z Atlético wykonał 30 udanych dryblingów. Cristiano Ronaldo w 18 meczach La Liga miał 19"
Najpierw bramki, później asysty, teraz dryblingi. :D
Kto ma niby bóldupić? Cristiano ostatnio gra jak gówno, jeszcze we łbie mu się coś jebnęło na dodatek i jedyne co go ratuje w tym wszystkim, to jego ustawianie się na boisku i zajebista skuteczność.
Jego rajdy to były sławne w czasach gdy grał w ManU, ewentualnie pierwszy sezon w Realu, teraz to typowy snajper i to raczej każdy widzi. Także ciężko, aby wygrywał w tej statystyce.
Anyway odbije piłeczkę, CR7 gra chujowo, nie drybluje, a więcej strzela i asystuje niż super boski Leo :))
aktualne na 24 stycznia
zdobywca srebrnej piłki prowadzi, Twoja teoria nie działa
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...79224352149e64
Załącznik 327956
Dziękuję, dobranoc :)
2015 rok, a wy dalej:
a) odpisujecie 2fastowi
b) dalej próbujecie walczyć ze sobą kto jest lepszy.
No kurwa, każdy, kto ma mózg dobrze o tym wie, że Cristiano i Messi obaj są najlepszymi piłkarzami na globie i tak będzie jeszcze przez kilka sezonów, póki nie nastanie era Neymara i kogoś jeszcze, a takie pierdolenie i porównywanie ich to jest tylko kwestia lubienia jednego, czy drugiego.
A tu zawsze jest to samo: Messi zalicza dołek - hurr Messi gunwo karzeł hormon niech durr do MLS spierdala. Ronaldo zalicza dołek - hurr Cristiano żeluś pedał goguś płaczek durr niech do MLS spierdala.
Nie da się mieć idealnej formy cały czas, każdy zalicza upadki formy, Messiego i Cristiano to nie omija i tylko pokazują jak wielkimi piłkarzami są, gdy po takich dołkach wskakują znowu na szczyt.
seriocha ktos tu pisze zeby messi albo ronaldo odchodzili kiedy maja jakis spadek formy?
pomijam to ze to trwa gdzies z max 2-3 mecze xd
Za dwa dni koniec okienka, spodziewacie się jeszcze jakiegoś głośnego transferu w ostatni dzień?
Póki co najgłośniejszą niewiadomą jest Cuadrado.
Największe zaskoczenie? imo Bony
powie mi ktoś oglądający PL co to za facet komentuje?
https://www.youtube.com/watch?v=4QJXuK15Kf8
ten taki rozgadany mocno bo ich tam 2 jest
bo generalnie to ostatnimi czasy już wolę oglądać wszystko z jego komentarzem niż nawet z rac1 :f chyba mi się przeżarło
Ludzie chyba przeważnie oglądają brytyjskie streamy(ze względu na studio na sky sports), a tu po akcencie słychać że to amerykanie więc to raczej nie są byli piłkarze. Musiałbyś znaleźć listę komentatorów Bein sports komentujących "soccer" i sobie posprawdzać jak brzmią w yt :P Teraz próbowałem jakąś znaleźć, ale tylko Raya Hudsona znalazłemale to na bank nie on.A jednak on tam jest, my bad.