W sumie to Dzeko i Jovetic out i dokupić kogoś w ich miejsce, żaden z nich nie pasuje mi do stylu gry City chyba, że grają dwójką napastników to coś tam pokazują, mimo wszystko nie przekonują mnie obaj panowie ;d
Wersja do druku
O a jeszcze Negredo jest, zapomnialem o nim;d
Przecież jovetic tez jest świetny tylko jak zaczyna łapać formę to odrazu kontuzja
dzeko to super rezerwowy, wiec raczej city sie go nie pozbedzie
dzeko by mi pasowal do jakiegos newcastle/stoke, w takim srednim klubie moglby byc "gwiazda"
lul, przecie to nie taki leszcz xd
w borussi dortmund np by niezle sobie radzil
No Tottenham ładnie zaczął z Burnley, ledwie 8 minut meczu i już 0:2 XD
Uuu, comeback, Paulinho 1:2
W ogóle Rose na skrzydle, 10/10 pomysł XDXD
A Koeman to chyba trolluje Van Gaala, bo wyszedł na Ipswich 3-5-2 i wygrywa XDDDDD
najlepsza 10 świata nie może grać XDXDXDXDXDCytuj:
FIFA stwierdziła, że transfer Hatema Ben Arfy został przeprowadzony niezgodnie z obowiązującymi przepisami, w związku z czym zawodnika czeka przerwa w grze.
Światowa federacja uznała za oficjalne spotkanie Francuza w barwach Newcastle U-21. Zabronione jest granie piłkarza w trakcie jednego sezonu dla trzech różnych klubów, a że ten po drodze zaliczył wypożyczenie do Hull City, w OGC Nice nie może występować.
Moyesa odesłali na trybuny
wykurwilem xDCytuj:
Sky Sports La Liga @revistadelaliga 6 min.6 minut temu
And here is Moyes sitting with the Real Sociedad fans and sharing snacks. What a world. Copa Del Rey action on SS5!
https://pbs.twimg.com/media/B7VoqR6CcAAjsOH.png:large
Uno dos tres quatro snacks, please?
http://img.sadistic.pl/pics/0225ff441b66.gif
Moyesy w porzo gość, lubiłem go i dalej lubię ;d
##
Tottenham comeback z 0:2 do 4:2, gole Paulinho, Capoue, Chirichesa i Rose'a, czyli najmniej możliwych strzelców i właśnie tych, którzy wszyscy chcą się pozbyć, a Soldado dalej nie może strzelić (chociaż gra bardzo dobrze dziś), ech XDDD
well.Cytuj:
Podczas rozgrzewki przed wczorajszym sparingiem z FC Sion, urazu nabawił się boczny obrońca Borussii Dortmund, Erik Durm. 22-latek doznał urazu mięśnia przywodziciela i jego przerwa w grze wyniesie 2 tygodnie. Oznacza to, że reprezentant Niemiec opuści pierwszy mecz Bundesligi w tym roku, w którym przeciwnikiem będzie Bayer Leverkusen.
co XDCytuj:
Real Madryt jest kolejnym klubem, który jest bardzo poważnie zainteresowany pozyskaniem 20-letniego Rahmana Baby broniącego aktualnie barw Augsburga.
no przyda sięCytuj:
Obowiązkiem panującego wicemistrza Niemiec jest złożenie wniosku, o otrzymanie licencji na grę w 2. Bundeslidze.
- Spodziewam się, że będziemy musieli złożyć taki wniosek i zrobimy to. To kwestia 30 minut, ponieważ spełniamy wszystkie wymogi licencyjne. Głównym warunkiem jest płynność finansowa - powiedział prezes Borussii, Hans-Joachim Watzke na łamach Sport Bildu.
Cytuj:
Watzke:
Nie mamy żadnego nowego planu działania. Nadal uważam, że Jürgen Klopp to świetny trener.
Skład którym dysponujemy sprawia, że wkrótce powinniśmy znaleźć się w lepszej sytuacji.
Chcemy uniknąć spadku w taki sposób, aby później można byłoby uznać to za osiągnięcie.
o kolejnych transferach tej zimy: - Bardzo mało prawdopodobne, ale niewykluczone.
MOjzi świrus
https://v.cdn.vine.co/r/videos/8A53F...Aacs1ouNFAyw8T
;d