Reklama
Strona 6 z 9 PierwszaPierwsza ... 45678 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 76 do 90 z 124

Temat: Librus dyrektorki

  1. #76
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo?
    Nie wierzę jak ktoś mogł zakapować
    To sie w glowie nie miesci, to ponizej jakiejkolwiek krytyki o.O
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  2. #77
    Avatar Super Predator
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeśli to prawda, to................................................ ........ Lepiej żeby Torgi nie wiedziały kto to zakapował ;d.

  3. Reklama
  4. #78
    Avatar Aquzlies
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    660
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie ma tutaj żadnego trolla. W piątek założyłem temat, napisałem na 2 stronie, że nic nie zrobię z tym i chciałem zapomnieć. Cały weekend żyłem jak dotychczas, nie wchodziłem już tam. W poniedziałek nie byłem w szkole, we wtorek zostałem poproszony przez p. dyrektor do gabinetu. W sumie zamurowało mnie, bo nie wiedziałem co jest grane. Chciała rozmawiać ze mną i moją mamą po szkole, najlepiej tego samego dnia. Spytałem o co chodzi i powiedziała, że za moje piątkowe zachowanie. Objaśniła, że za wejście na librusa. Mówię kurde, na pewno w logach było czy coś. Tłumaczę się, że okej wszedłem, jestem idiotą, ale nic nie zmieniłem. Nagle padło hasło "forum", wiem o tym, że się chwaliłeś i jakie miałeś zamiary, bo dostała e-maila od kogoś z forum.

    Mówię jak było, zero trolla. Powtarzam NICZEGO NIE ZMIENIAŁEM, także nie gadajcie głupot, że coś kręcę i to niemożliwe, że ktoś z forum mieszał w tym palce.

  5. #79
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wielka szkoda. Po 1, dlatego ze dostales nagane za to, ze jednak wycofales sie z hm niecnych planow, powinienes dostac max jakies upomnienie czy grozbe mocnej kary w razie kolejnego wybryku, dyrektorka to jędza

    Po 2, jesli ktos jej podał link do tematu lub skopiowal jego tresc i moze znalezc forum, to moze sledzic kolejne Twoje posty, to zupelny brak swobody

    Reszta forum tez musi byc teraz ostrozniejsza ech... Trzymaj sie autorze, zawsze to jakas nauka na przyszlosc
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  6. #80
    Avatar Lorq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    302
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Aquzlies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie ma tutaj żadnego trolla. W piątek założyłem temat, napisałem na 2 stronie, że nic nie zrobię z tym i chciałem zapomnieć. Cały weekend żyłem jak dotychczas, nie wchodziłem już tam. W poniedziałek nie byłem w szkole, we wtorek zostałem poproszony przez p. dyrektor do gabinetu. W sumie zamurowało mnie, bo nie wiedziałem co jest grane. Chciała rozmawiać ze mną i moją mamą po szkole, najlepiej tego samego dnia. Spytałem o co chodzi i powiedziała, że za moje piątkowe zachowanie. Objaśniła, że za wejście na librusa. Mówię kurde, na pewno w logach było czy coś. Tłumaczę się, że okej wszedłem, jestem idiotą, ale nic nie zmieniłem. Nagle padło hasło "forum", wiem o tym, że się chwaliłeś i jakie miałeś zamiary, bo dostała e-maila od kogoś z forum.

    Mówię jak było, zero trolla. Powtarzam NICZEGO NIE ZMIENIAŁEM, także nie gadajcie głupot, że coś kręcę i to niemożliwe, że ktoś z forum mieszał w tym palce.
    ]

    W jakis sposob to konto zostalo polaczone z Toba? Ten ktos wiedzial ze jestes na tym forum i ze Aquzlies to Ty? Czemu sie przyznales?

  7. #81
    Avatar nieNAmiejscu
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    250
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To jest pewnikiem wał, bo to nie możliwe żeby go znalazła dyrektorka tak z dupy przez torga. Tibia77 może być z siebie dumny bo jesteś strolowany. Dawaj, dawaj chodz do tematu sie troche pospinac.

  8. #82

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jestem rozje**** XD ale czego tutaj oczekujesz, to forum musi miec mentalny margines gowien a nie ludzi, skoro tutaj pedaly zamieszczaja w jednym temacie swoje zdjecia a w drugim temacie opisuja seks z chlopakami i jakies inne dewiacje albo sporo osob jak gra w tibie od dzieciaka tak gra teraz z tymze coraz dluzej w komputerze a coraz mniej w rzeczywistosci spedzaja czasu :p

    edit - toć on jeszcze napisal, ze podpinal drukarke a to zaweza krąg do hmm 1osoby :]? i jeszcze koleś sie normalny wydaje, wiec ja nie obstawiam trola
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 28-09-2013, 12:35
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  9. #83
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,022
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Lorq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ]

    W jakis sposob to konto zostalo polaczone z Toba? Ten ktos wiedzial ze jestes na tym forum i ze Aquzlies to Ty? Czemu sie przyznales?
    Z tego co napisał, to ktoś poinformował dyrektorkę o tym temacie, a ona zapewne sama skojarzyła, kto jej podłączał drukarkę. Potem wzięła go na rozmowę i sam się przyznał.

  10. #84
    Avatar Aquzlies
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    660
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Napisałem tutaj, że podłączałem drukarke i zapamiętałem. Wszystko się zgadzało, tylko ja byłem w tym gabinecie tego dnia.

  11. #85
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jestem rozje**** XD ale czego tutaj oczekujesz, to forum musi miec mentalny margines gowien a nie ludzi, skoro tutaj pedaly zamieszczaja w jednym temacie swoje zdjecia a w drugim temacie opisuja seks z chlopakami i jakies inne dewiacje albo sporo osob jak gra w tibie od dzieciaka tak gra teraz z tymze coraz dluzej w komputerze a coraz mniej w rzeczywistosci spedzaja czasu :p

    edit - toć on jeszcze napisal, ze podpinal drukarke a to zaweza krąg do hmm 1osoby :]? i jeszcze koleś sie normalny wydaje, wiec ja nie obstawiam trola
    Skonsultuj się proszę ze swoim podpisem.

    Co do autora tematu, mnie to bawi i w sumie chciałbym pogratulować osobie która go nakablowała, z chęcia przyznam grinbaga.

  12. #86

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    taka rada na przyszlosc nigdy sie do niczego nie przyznawaj, pewnie lekko sie posrales i pozamiatales teraz zostalo ci przepraszac nic nie wskorasz. druga sprawa to taka ze konfidencji obserwuja torga.

  13. #87
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cała sytuacja(o ile nie jest trollingiem) pokazuje, że w Internecie nie jesteśmy anonimowi. Tak więc radzę uważać ;)





  14. #88
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Rocky Balboa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cała sytuacja(o ile nie jest trollingiem) pokazuje, że w Internecie nie jesteśmy anonimowi. Tak więc radzę uważać ;)
    Nie prawda, ta sytuacja pokazuje ze NIE jestesmy anonimowi jezeli nie potrafimy w pelni o to zadbac, to byl akurat przyklad bezmyslnosci, chyba bie trzeba tlumaczyc dlaczego.

  15. #89
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie prawda, ta sytuacja pokazuje ze NIE jestesmy anonimowi jezeli nie potrafimy w pelni o to zadbac, to byl akurat przyklad bezmyslnosci, chyba bie trzeba tlumaczyc dlaczego.
    Panie szpieg- Bezmysle bylo tylko i wylacznie logowanie sie na librusa. Co da zmiana oceny w internetowym dzienniku, skoro to co jest w papierowym jest wazniejsze? Nic.

  16. #90

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panie szpieg- Bezmysle bylo tylko i wylacznie logowanie sie na librusa. Co da zmiana oceny w internetowym dzienniku, skoro to co jest w papierowym jest wazniejsze? Nic.
    Enjoy, że sporo szkół zrezygnowało z papierowych dzienników na rzecz elektronicznych i posiada TYLKO je.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pismo do dyrektorki (warunek)
    Przez Aquzlies w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-09-2012, 16:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •