Reklama
Strona 333 z 724 PierwszaPierwsza ... 233283323331332333334335343383433 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,981 do 4,995 z 10860

Temat: [MEDIVIA] Spectrum

  1. #4981
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Alchemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1000zl to sa marne pieniadze ? co ty bill gates ?
    wypierdalaj stad bo juz cie sluchac nie moge...
    +1
    Ale to trzeba być psem, żeby kogoś ojebać na hajs i tłumaczyć się, że ktoś tam z teamu kazał. xD I jakim trzeba być śmieciem ludzkim, żeby się nabijać z tych, którzy pracują za 2 tys./miech. Tym bardziej, jeśli samemu się łazi po providentach, żeby chara kupić, bo nie starczyło do dziesiątego. Szczyt hipokryzji xD
    No ale propsuję akcję, więcej takich, to może się w końcu ludzie ogarną z tym zmienianiem charów jak rękawiczki. Jakby iryont wprowadził te rec keye, to od razu by ilość trejdów spadła o 90% przez takie wyjebki.
    Chociaż sam kiedyś sprzedałem chara, i to za wyższą kwotę niż tu padła (i przez myśl mi nie przeszło, żeby go odzyskać po wpłacie), ale i tak uważam, że to chujowe i serwer na tym traci.

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może mi ktoś streścić te gównoburzę w kilku linijkach jeśli kompletnie nie wiem o co chodzi?
    Masz streszczenie: Waw992 sprzedał chara (którego kiedyś kupił, a jakże) Amerykańcowi, ale jego team zdecydował, że "char się marnuje" u Amerykańca i "kazali" mu go odzyskać. Więc odzyskał, jak wierny piesek, i uważa że to nic takiego. Kasy nie oddał, bo "1000zł to gówno nie pieniądze" i jesteście biedakami z macdonalda jeśli uważacie inaczej. W międzyczasie sam kupował chara od byczka i w tym celu wziął chwilówkę, bo "wypłata dopiero dziesiątego". Jak już kupił to byczek też odzyskał chara w odwecie za Amerykańca. @Hunterius ;

  2. #4982
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z tym ,że byczek po odzyskaniu hara oddał go za darmo amerykańcowi ,któremu ów śmieć zabrał chara

  3. Reklama
  4. #4983
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    obaj sie mylicie, historia wciaz trwa, i bedzie miala inny final

  5. #4984

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A bedzie wpierdol jakis?

  6. #4985
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    skonczmy juz ten temat xd


    z czasow bycia top 1 sorkiem


  7. #4986

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    77
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @2up
    ale ze ktos jest w chuj wielki czy tez koksem nie oznacza ze umie sie napierdalac i wjebie dla drugiego, wiem z wlasnego doswiadczenia peace&love chociaz jesli ten waw to jakis metr ktory na strzala jest to nawet zawodnika nie ma XD

  8. #4987
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Do czego to doszlo żeby sie ludzie o tibioszke napierdalali i jakies waly kręcili XDD

  9. #4988

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    268
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skonczmy juz ten temat xd


    z czasow bycia top 1 sorkiem

    pamięta jeszcze ktoś chara "Dakon" czy jakos ta? Ms kase na niego dawalo z 10 osób i dostal bana :/?

  10. #4989
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ta, polak, puscil postac za 200e gdzie byla warta z 400, swe go kupil (akta) potem delete

  11. #4990
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ledwo rozpocząłem swoją przygodę z tym otsem a już się więcej nawkurwiałem niż nacieszyłem grą. Ubrałem 500 arrowsów i łuk od byczka, ide kurwa zrobic taska na cyklopy. Wchodze do swojego sekretnego miejsca, patrze idzie cyc. Zaznaczam cyca, 2 hity, jeb odłączyło mi neta. Poczułem się jakbym jechał na neostradzie za gimbazy. Oczywiście zgon na miejscu. lvl i ponad skill w dupe. Dobrze, że chociaż eq odzyskałem. Wróciłem na miejsce i mówie, odrobię to. No to bije te cyce, chuj że jeden pada po 10 strzałach ale zanim zezgonuje to oczywiście zjeżdzam go do reda i missuje 5 razy dla zasady gdzie on mnie dogania bo drogę wąskich korytarzy blokują mi spidery, które chyba specjalnie ustawią się tak, żeby nie było ich jak wymanewrować. Ehhh.. jak kupi się pacc na legacy to on dalej działa też na spectrum? Jeśli tak to chyba kupuję i robię ghoule na premium bo nie starczy mi funduszy na cyce
    @Byczek ;
    haha możesz wysłać jak masz za dużo, biegam na life fluidach. Na poh się chyba przerzucę serio ;d
    Ostatnio zmieniony przez Hunterius : 15-11-2015, 22:50

  12. #4991
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Hunterius ;

    moze wysle Ci plecak uh co?XD


    tylko niku nie podawaj na forum bo bedzie pograne

  13. #4992

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    268
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dzieki

  14. #4993
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A może zacznij biegac po pohu? Tam cie żadne spidery nie zablokuja

    Swoja droga ubilem dzisiaj swoim 13 sorciem jakiegoś 20 lvla, spadla dragonka, boszki i jakies runy, profit
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 15-11-2015, 22:50

  15. #4994
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ledwo rozpocząłem swoją przygodę z tym otsem a już się więcej nawkurwiałem niż nacieszyłem grą. Ubrałem 500 arrowsów i łuk od byczka, ide kurwa zrobic taska na cyklopy. Wchodze do swojego sekretnego miejsca, patrze idzie cyc. Zaznaczam cyca, 2 hity, jeb odłączyło mi neta. Poczułem się jakbym jechał na neostradzie za gimbazy. Oczywiście zgon na miejscu. lvl i ponad skill w dupe. Dobrze, że chociaż eq odzyskałem. Wróciłem na miejsce i mówie, odrobię to. No to bije te cyce, chuj że jeden pada po 10 strzałach ale zanim zezgonuje to oczywiście zjeżdzam go do reda i missuje 5 razy dla zasady gdzie on mnie dogania bo drogę wąskich korytarzy blokują mi spidery, które chyba specjalnie ustawią się tak, żeby nie było ich jak wymanewrować. Ehhh.. jak kupi się pacc na legacy to on dalej działa też na spectrum? Jeśli tak to chyba kupuję i robię ghoule na premium bo nie starczy mi funduszy na cyce
    Super tajna miejscówka pod thais? :P
    Róża na Legacy 60k





  16. #4995

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    jesli thais to ja zawsze robilem na poludniu, tam jest duzo miejsca i zawsze wolne, do tego jest dodatkowy korytarz pod cyckami gdzie jest w chuj miejsca i cyckow, jeden task w kilka godzin i si

    wgl jeszcze jakis tydz temu+ 500 os online a teraz w niedziele nawet 400 nie ma :(

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 15-01-2016, 10:09
  2. Sprzedam Medivia 12 prem rose spectrum
    Przez lemurek w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 16-10-2015, 12:01
  3. Sprzedam [Medivia Online -SPECTRUM] 65~ MS
    Przez Afganiecc1 w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-09-2015, 14:50
  4. Sprzedam [MEDIVIA-TIBIANIC][SPECTRUM] 30 lvl knight , eq itemy kasa , PACC
    Przez NeverWalkAlone w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-09-2015, 18:16
  5. Kupię [MEDIVIA] SPECTRUM - KUPIE MAKERÓW
    Przez Byczek w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-09-2015, 08:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •