Reklama
Strona 88 z 120 PierwszaPierwsza ... 3878868788899098 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,306 do 1,320 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #1306
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Opony mogę mieć inne niz runflat - to wiem na bank, musza miec tylko jakas tam homologacje obslugujaca bmw bo sa ten rozne czujniki itp.
    @Royalsiwy ;

    525d tj. 2.0 218 km dwie turbiny, siedzi m pakiet zewnetrzny i wewnetrzny tj listwy, kierownica i pewnie kilka innych rzeczy o ktorych nie wiem. Zawieszenie twarde, z m pakietowym zderzakiem auto jest dosc niskie i wkurwiaja krawezniki, wczesniej w x1 i e38 nie musialem na nie patrzec, jazda jest zajebiscie komfortowa, jezdzilem wieloma samochodami ale tu komfort jest naprawde najwyzsza klasa, fotele zajebiste, super trzymaja, w dodatku alcantara wiec wszedzie mieciutko. Mam te tryby, jezdze comfort a jak sie spiesze/wyprzedzam to sport, kreci sie wyzej i trzyma dluzej obroty, poza tym spina fotel zeby mocniej Cie trzymal. Komfort/wygoda - naprawde polecam, mija miesiac spalanie mam 8,2 teraz, xdrive.

    Zalaczam specyfikacje, jakby trzeba bylo Ci taka znalezc z pewna historia i przebiegiem to mow, chlopaki ogarna.

    Załącznik 366036
    Załącznik 366037
    Kurwa calego posta napisalem i mi sie usunal .. dzieki za odpowiedz i duzo cennych informacji. Tymczasowo pomieszkuje w anglii i z tego co sie orientuje nie ma tam w ogole na rynku x drive jezeli chodzi o f10 co mnie zdziwilo. W ogole 525d jest w 2.0? O ile pamietam trojki w 25d byly 3 litrowe? A i w ogole to jest normalna cena za takie auto? Prawie 300k? Ile w takim razie kosztuje nowka po lifcie g30?

  2. #1307
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    300 000 to kosztowalo jak bylo nowe, i takie sa ceny tych bmek.
    525d i 528i to 2.0, pozmieniali troche te oznaczenia i nie ma silnikow posrednich pojemnosciowo miedzy 2.0 a 3.0, roznia sie tylko moca np 520d to chyba 190 km, moja 525d to 218km, 520i to cos ponizej 200km a 528i to 245km, i nie wiem jak to teraz wyglada ale jak obczajalem te roczniki 2014-2016 to 525d mial biturbo czyli dwie turbiny bodajze jedna wieksza druga mniejsza, a 528i to byl system twinturbo na pojedynczej turbinie ale z jakims podwojnym wlotem czy czyms.

    Nie wiem skad jestes ale w razie czego zapraszam Kolbuszowa-Rzeszów to Cie przewiozę i sobie ocenisz, ja po miesiącu użytkowania daje jej 8/10 - -1 za niskie zawieszenie tj. wkurwiaja mnie krawezniki i -1 za mniejsza frajdę z jazdy niz e38 750iL

  3. Reklama
  4. #1308
    Avatar Dunk
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    242
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mam okazje kupic audi a6 c6 2005 kombi 2.4 benzyna+lpg automat (7 biegów) za 13k. Blacharka cała jest git, zero rdzy, skrzynia też nie szarpie, nie zauważyłem nic co by mnie zaniepokoiło . Jedynym mankamentem to klapa do wymiany i trzeba zrobić generalny remont silnika , jeździć jeździ ale bierze olej. Felgi 18' od rs4 nie wiem czy oryginalne bym musiał sprawdzić. Może ktoś miał ten sam silnik i robił remont generalny lub wie ile może kosztować wymiana wszystkiego

  5. #1309
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    system twinturbo na pojedynczej turbinie ale z jakims podwojnym wlotem czy czyms
    Dokładnie to tak jakby jedna turbosprężarka, ale z podwójnym "ślimakiem". Mniejszy i większy w zależności od obrotów..
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #1310
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Dunk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam okazje kupic audi a6 c6 2005 kombi 2.4 benzyna+lpg automat (7 biegów) za 13k. Blacharka cała jest git, zero rdzy, skrzynia też nie szarpie, nie zauważyłem nic co by mnie zaniepokoiło . Jedynym mankamentem to klapa do wymiany i trzeba zrobić generalny remont silnika , jeździć jeździ ale bierze olej. Felgi 18' od rs4 nie wiem czy oryginalne bym musiał sprawdzić. Może ktoś miał ten sam silnik i robił remont generalny lub wie ile może kosztować wymiana wszystkiego
    Nawet jakby wyszło z 10k to i tak opłaca się bo c6 zaczynają się od kwot około 19k i też będą wymagały nakładu finansowego

  7. #1311
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak wyjdzie 10k to chyba już lepiej wymienić silnik

  8. #1312
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet jakby wyszło z 10k to i tak opłaca się bo c6 zaczynają się od kwot około 19k i też będą wymagały nakładu finansowego
    Generalny remont fałki może wynieść sporo więcej niż dycha. Nie mam pojęcia jak wyglądają ceny gratów do Audi, ale sama obróbka głowic i bloku pożera naprawdę sporo hajsu. Jak mi chodził po głowie remoncik mojego modulara, to posprawdzałem ceny i ja zamknąłbym się w 15k; to V8, ale fordowskie, a sprowadzając graty ze Stanów ma się je za grosze. W moim przypadku robocizna - a w tym obróbka - pochłonęłaby większość tej kwoty. A nie wiem czy do takiego Audi uda się kupić kupić komplet korb, tłoków, pierścieni, panewek, uszczelnień i rozrządu za około 1k$...
    Ale @Dunk ; skąd pomysł, że potrzebna jest generalka? Może wystarczy ogarnięcie pierścieni?

    @up: Jeśli całe auto jest ok i remont silnika wyrówna cenę, albo nawet nieznacznie ją podbije ponad średnią, to oczywiście, że lepiej jest zrobić remont silnika i mieć spokój na dobre, niż dołożyć do egzemplarza, który w każdej chwili może tego remontu potrzebować.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 05-09-2018, 17:04

  9. #1313
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak wyjdzie 10k to chyba już lepiej wymienić silnik
    Na taki który ma 'pewną' przeszłość? No nie byłbym taki pewien

  10. #1314
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Popieram wawa, wymiana silnika w starych trupach nie ma sensu, bo ciężko o pewny silnik. A remont może wyjśc i z 6-8k ludzie różnie nazywaja remont generalny - dla niektórych to UPG, jakies uszczelki zaworów, pierścienie, panewki jakiś szlif korbowodu, dla innych to też wymiana tłoków, tulejowanie cylindrów, a może nawet wymiana, nie wiem czy da się to wymienić - no to z tłokami i robiąc wszystko na tip top 10k może nie starczyć, ale to już oceni człowiek, który bedzie robił remont

  11. #1315
    Avatar koalanal
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    435
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @Dunk ; ale ile tego oleju bierze i czy silnik ogólnie pracuje dobrze, jeździ dobrze, nie ma niepokojących objawów poza konsumpcją oleju? Bo jeśli tak, to nie będzie tragedii w tym remoncie, uszczelniacze i ewentualnie pierścienie i siema, kilka tysięcy i masz zrobione.

    ~Mex
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

  12. #1316
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    na zakończenie lata dałem mazdzie troche miłości
    -polerka
    -korekta lakieru
    -wosk
    -sprzatanie i konserwacja dachu

    jutro odbieram, podobno zwariuje

    https://www.facebook.com/wrapperform...97630097118006
    https://www.facebook.com/wrapperform...97672817113734
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  13. #1317
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Czemu wosk zamiast ceramiki skoro już odjebałeś polerkę?

  14. #1318
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Doplac za ceramike to wrzuce
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  15. #1319
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jakby nie to że masz do mnie całą Polskę (jeśli Koszalin aktualny) to bym ci to za symboliczną stówkę + cena ceramiki położył.

  16. #1320
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    na tym filmiku widac w dali e36 kupe w takim samym kolorze

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •