Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Andera 10.98 (dyskusja)

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Andera 10.98 (dyskusja)

    Cześć wszystkim!


    Jako że czuje się troche zakumplowany z forum a od jakiegoś czasu majstruje(my) nad serwerem postanowiłem się z Wami tym podzielić. Nie bedzie tu jakiegoś hucznego otwarcia, odliczania czy chuj wie jakich fajerwerków dookoła. Sam dokładnie nie wiem jaka data byłaby odpowiednia ale wydaje mi się że piątek wieczór 14.12 będzie optymalny? (jesli byloby cos na przeszkodzie to przed swietami, hehe. konta oczywiscie mozna byloby zalozyc wczesniej)

    Ten serwer to kolejna zjebana real mapa. Chcialem ostatnio wrocic do gry na realu chociaz nie jestem specjalnie uzdolnionym graczem i po prostu uznalem ze to jest dobry moment na odpalenie czegos takiego. Przerazilo mnie to co zobaczylem w nowym kliencie i jakos nie ogarniam. Zmienilem odrobine mape i stale zamierzam dodawac edytowac poszczegolne tereny. Nie zamierzam jednak zamieniac potworow miejscami, nie zabijesz smoka pod depo bez obaw.

    Ten serwer to naprawde kolejna zjebana real mapa. Ale mozesz tu zagrac i mozesz ze mna (a wlasciwie z nami) stworzyc cos fajnego i ciekawego. Mozesz zaprosic tu swoich kolegow, mozesz ze mna pogadac na temat serwera. Napisac ze GM to chuj tez mozesz.

    Juz zupelnie na serio - nie chce byc na sile smieszny, jesli tak to odebrales to przykro mi. Zwyczajnie nie chce udawac ze mam tu 589234 systemow obierania ryb, 23842 nowych mieczy, system kowala i inne niespodzianki. Serwer bedzie prosty w obsludze. O to nam glownie chodzi.

    Mamy tu autorski system automatycznego zbierania pierdolonych rzeczy ktore wypadaja z potworow. Domyslnie 3-4 (wiecej z kontem VIP to bedzie jakas tam drobna oplata). Mamy tez system nagrod ze skrzynek i myslimy nad weekendowymi nagrodami dla najlepszych skurwysynkow co wbijaja najwiecej expa danego dnia.

    Andera 10.98 (dyskusja)-autolootgold.png

    Andera 10.98 (dyskusja)-1.png
    Andera 10.98 (dyskusja)-2.jpgAndera 10.98 (dyskusja)-3.png

    Serwer dedykowany oczywiscie nie ma tu mowy o jakis rodzinnych pecetach windows XP.

    Nie wiem co moge dodac, otwieram dyskusje. Znajdzie sie ktos chetny? A moze chcialbys mi cos zasugerowac? (wypierdalaj sie nie liczy)

  2. #2
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wypierdalaj

    tak serio, to generalnie 'Nie bedzie tu jakiegoś hucznego otwarcia, odliczania czy chuj wie jakich fajerwerków dookoła.' wiec zrobisz server dla 9 osób, a niestety rl mapa nie ma prawa istnienia przy takim online, szczegolnie ta wersja, gdzie jest market i teamhunty to wlasciwie istota tego klienta, pozdro
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mamy tez system nagrod ze skrzynek i myslimy nad weekendowymi nagrodami dla najlepszych skurwysynkow co wbijaja najwiecej expa danego dnia.
    zajebiscie, to zaloguje raz na wekeend zeby zabic 3 rotwormy i zgarnac doladowanie do playa 5zl

  5. #4

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ma byc jak najprostszy te serwer to niezle, ze autorskie skrypty dajecie, slaba ta twoja bajerka jest czuje gowno nie warte czasu, takie jest moje zdanie.

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Genway napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mamy tez system nagrod ze skrzynek i myslimy nad weekendowymi nagrodami dla najlepszych skurwysynkow co wbijaja najwiecej expa danego dnia.
    zajebiscie, to zaloguje raz na wekeend zeby zabic 3 rotwormy i zgarnac doladowanie do playa 5zl
    tak właściwie czemu nie

    czekam może na jakieś fajne konkrety a nie forumkowe wygłupy

  7. #6
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Vps to nie server dedykowany xd
    Co z wami jest nie tak, że non stop tylko Real mapa? Mało masz Real map? Pomyśl drugi raz zanim wystąpisz tutaj z igiełka na lata ehhhh
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

  8. #7
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Leff napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak właściwie czemu nie

    czekam może na jakieś fajne konkrety a nie forumkowe wygłupy
    no ale typq powiedzialem ci, co przekresla twoj server po 3 sekundach myslenia, po chuj drązyć cos, na co nie warto tracić czasu?
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale typq powiedzialem ci, co przekresla twoj server po 3 sekundach myslenia, po chuj drązyć cos, na co nie warto tracić czasu?
    nie chodziło mi o ciebie w tym momencie typie wiec zluzuj majty

  10. #9
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zróbcie jakąś własną mapę ewentualnie karmia/youots żeby to było fajne, stare i grywalne a te całe rl mapy to o kant chuya potłuc
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #10
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Leff napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie chodziło mi o ciebie w tym momencie typie wiec zluzuj majty
    no ale czy to jest istotne o kogo Ci chodziło, skoro kurwa ten server nie ma prawa istnieć? xD @Leff ;
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale czy to jest istotne o kogo Ci chodziło, skoro kurwa ten server nie ma prawa istnieć? xD @Leff ;
    dla mnie jest zajebiscie istotne o kogo mi chodzilo bo celowo zacytowalem osobe ktorej w poscie odpowiadam???
    gdybym chcial skomentowac to co ty napisales w jakis sposob to odnioslbym sie do twojego komentarza ale tego jak widac nie zrobilem.
    ps. ma prawo istniec, jak bede chcial to postawie 10 takich a Ty akurat nie bedziesz o tym decydowac mozesz co najwyzej

  13. #12
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Leff napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps. ma prawo istniec, jak bede chcial to postawie 10 takich a Ty akurat nie bedziesz o tym decydowac mozesz co najwyzej
    Mowiac ' nie ma prawa istnieć ' - chyba chodzilo mu o to ,ze nikt tam nie zagra czyli Twoj server nie istnieje bo 10/20 czy 50 online ( ze spoofkiem ) to tak jakby to nie istniało XD
    Teraz rozumiesz OGARZE? widze brain not found a no i mozesz postawic 50 takich serverow, powodzenia ;d
    Wiec automatycznie sie tutaj decyduje :D
    Ostatnio zmieniony przez czaja152 : 13-12-2018, 18:38
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

  14. #13
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale czy to jest istotne o kogo Ci chodziło, skoro kurwa ten server nie ma prawa istnieć? xD @Leff ;
    Cytuj Leff napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dla mnie jest zajebiscie istotne o kogo mi chodzilo bo celowo zacytowalem osobe ktorej w poscie odpowiadam???
    gdybym chcial skomentowac to co ty napisales w jakis sposob to odnioslbym sie do twojego komentarza ale tego jak widac nie zrobilem.
    ps. ma prawo istniec, jak bede chcial to postawie 10 takich a Ty akurat nie bedziesz o tym decydowac mozesz co najwyzej
    Ja pierdole xD czy każdy człowiek stawiający ots jest na poziomie gm Maćka z yurotsa z 2004 roku, czy to tylko moje osobiste feels
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  15. #14

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole xD czy każdy człowiek stawiający ots jest na poziomie gm Maćka z yurotsa z 2004 roku, czy to tylko moje osobiste feels
    ty osobiste feels języka zapomniałeś poligloto? boli cię anus bo mam coś do powiedzenia na temat swojego projektu a od początku sralem na twoja opinie? co ty myślisz chamie ze jesteś kurwa jakimiś tibijskim guru czy się z chujem na rozumy pozamieniales ze ja tu będę przytakiwać? to ze spotykasz na codzień gamoni czyt. ludzi takich jak ty nie oznacza ze ja tu będę stać i klaskać albo dziękować ze pieprzysz głupoty.

    aż wstyd mi ze wyprowadziłeś mnie z równowagi. gdzieś w świecie internetu to się z czegoś takiego ma beczke a potem pisze ze prowo to prowo tamto nie synku?

  16. #15

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Serwer chujowy, wszystko pobugowane, nie polecam. Administratorzy to sebiki spod bloku, walący tynk zmieszany z niewielką ilością kofeiny i amfetaminy.

    Serwer takie 1/10.
    PS. karyna to kurwa.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dyskusja o relacjach damsko-męskich
    Przez Cebula w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19059
    Ostatni post: 13-09-2023, 21:52
  2. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  3. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  4. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  5. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •