Reklama
Strona 71 z 1202 PierwszaPierwsza ... 21616970717273811211715711071 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,051 do 1,065 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1051
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przyznac sie ktory to z was kandyduje?
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  2. #1052
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To ja. Zapraszam do oddania głosu na mnie, a zagwarantuję wam świetlaną przyszłość.

    Pozdrawiam Artur Brajer
    Wiadomości z kraju i ze świata-img_20181009_155652.jpg
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #1053
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    co sie dzieje ze juz prawie codziennie slysze ukraincow w wawie

  5. #1054
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co sie dzieje ze juz prawie codziennie slysze ukraincow w wawie
    Przyjeżdżają po szmal, na podlasiu słyszę ich codziennie to w stolycy powinno ich być mnóstwo.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #1055
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co sie dzieje ze juz prawie codziennie slysze ukraincow w wawie

    we wrocławiu to normalka od 2lat,
    nawet już nie pamiętam kiedy ostatnio obsługiwał mnie pracownik żabki, który był polakiem
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #1056
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,705
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ostatnio nawet tłumaczyłem jednemu jak dojść na Wawel ogółem całkiem mili ludzie

  8. #1057
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A kto ma pracować w Wielkiej Polsce na 500+ jeśli elita społeczeństwa siedzi za granicą?
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  9. #1058
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejny degenerat. Ja pierdole. Brak słów.

    Mógł. A może nie mógł? Jak masz dużą przewagę fizyczną nad przeciwnikiem, jesteś o głowę wyższy lub ważysz co najmniej o 20 kg więcej, to może masz szanse na odparcie ataku drugiego mężczyzny bez wyprowadzenia żadnych ciosów, ale i to nie zawsze, zwłaszcza jak jesteś 55-letnim tatuśkiem stającym na przeciwko 28-letniego byczka.

    Nie znam detali w tej konkretnej sytuacji, ale możesz albo wykorzystać sytuację, gdy napastnik jest zajęty i trzasnąć go i unieszkodliwić go w tym momencie, albo możesz przerwać mu w mniej agresywny sposób... jak mniemam po to, żeby niepotrzebnie ryzykować, że następnie on zaatakuje ciebie lub twoją córkę i zrobi ci/wam krzywdę? Może nieporównywalnie większą niż ty jemu.

    Chociaż to nie ważne. Nawet gdyby był 20 cm wyższy od napastnika i ważył 30 kg więcej, to gdyby ten włożył rękę pod spódnicę córki, to i tak powinien go trzasnąć tak aby ten nie był nawet w stanie samodzielnie się podnieść. Bronił ofiarę przed napastnikiem. Bronił wyższego dobra. Powinien dostać nagrodę a nie oskarżenie.
    No i jak z takim kurestwem rozmawiać? Nie dziwię się, że swego czasu jakieś raidy torgowe robiłeś i napierdalałeś banami, masz po prostu predyspozycje downa

    Akurat to wydarzenie to dowód na to, że wszyscy są równi - jedna strona zarzut za swoje czyny, a druga za swoje, ponieważ zostały popełnione dwa przestępstwa. Takie są kurwa fakty i cokolwiek byś tam burczał pod nosem to tego nie zmienisz. W takim celu powstały sądy, by rozstrzygać sprawy (tak jak np. dwa zarzuty w tej sprawie) na których temat mają większe wiedzę niż jakiś losowy mandarke, mając również INFORMACJE, zamiast twoich domysłów.

    Druga sprawa - kogo ty chcesz winić za to, że 55 letni tatuś rzekomo nie był w stanie obronić córki przed PIJANYM agresorem bez uszkadzania jego ciałą? xDDDD Koleś pewnie się po prostu wkurwił i strzelił gościowi w twarz, związku z obroną to raczej zbyt wielkiego nie ma, dla mnie to był zwyczajny samosąd. Teksty typu "powinien go trzasnąć" jedynie potwierdzają to, co zdanie temu napisałem - atak z gniewu i możesz je swoim patologicznym kolegom przy piwku na ławeczce przed blokiem opowiadać

    jakub śpiewak matkę jebał pozdro

    Już wolałem trolling boryny, bo był to zwyczajny trolling, a mandarke z evidencem są po prostu patusami. Mandarke wstawia jeszcze linki do artykułów do tematu w oczekiwaniu na lizanie jajec i poklask, a jak ktoś ma inne zdanie to wyzywa od degeneratów xD

  10. #1059
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kto ma pracować w Wielkiej Polsce na 500+ jeśli elita społeczeństwa siedzi za granicą?
    To niezły autodiss

    A co do mandarka i wyzywania od degeneratów to się chyba za dużo jakichś hiddenlolow naogladal xD

  11. #1060
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To niezły autodiss
    Tu akurat prawde pisze, mozecie nie wierzyc ale lepsza opinie o rodakach mialem zanim wyjechalem z polski
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #1061
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    sugerando, ze mentalnosc ludzi zwierzat i ich zachowanie w np francji czy uk jest lepsza od polskiej
    o kurwa w 21 wieku takie rzeczy tylko na torgpl nigdzie indziej
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #1062
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,234
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i jak z takim kurestwem rozmawiać? Nie dziwię się, że swego czasu jakieś raidy torgowe robiłeś i napierdalałeś banami, masz po prostu predyspozycje downa

    Akurat to wydarzenie to dowód na to, że wszyscy są równi - jedna strona zarzut za swoje czyny, a druga za swoje, ponieważ zostały popełnione dwa przestępstwa. Takie są kurwa fakty i cokolwiek byś tam burczał pod nosem to tego nie zmienisz. W takim celu powstały sądy, by rozstrzygać sprawy (tak jak np. dwa zarzuty w tej sprawie) na których temat mają większe wiedzę niż jakiś losowy mandarke, mając również INFORMACJE, zamiast twoich domysłów.

    Druga sprawa - kogo ty chcesz winić za to, że 55 letni tatuś rzekomo nie był w stanie obronić córki przed PIJANYM agresorem bez uszkadzania jego ciałą? xDDDD Koleś pewnie się po prostu wkurwił i strzelił gościowi w twarz, związku z obroną to raczej zbyt wielkiego nie ma, dla mnie to był zwyczajny samosąd. Teksty typu "powinien go trzasnąć" jedynie potwierdzają to, co zdanie temu napisałem - atak z gniewu i możesz je swoim patologicznym kolegom przy piwku na ławeczce przed blokiem opowiadać

    jakub śpiewak matkę jebał pozdro

    Już wolałem trolling boryny, bo był to zwyczajny trolling, a mandarke z evidencem są po prostu patusami. Mandarke wstawia jeszcze linki do artykułów do tematu w oczekiwaniu na lizanie jajec i poklask, a jak ktoś ma inne zdanie to wyzywa od degeneratów xD
    czyli jak ci córkę zacznie jakich chłop gwałcić to go przytulisz żeby przestał czy będziesz patrzył jak to robi i zadzwonisz na policje która przyjedzie jak już skończy? Bo każdy normalny ojciec skatował by gnoją na śmierć no ale ty byś mu jeszcze jajca lizał w miedzy czasie.

  14. #1063
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli jak ci córkę zacznie jakich chłop gwałcić to go przytulisz żeby przestał czy będziesz patrzył jak to robi i zadzwonisz na policje która przyjedzie jak już skończy? Bo każdy normalny ojciec skatował by gnoją na śmierć no ale ty byś mu jeszcze jajca lizał w miedzy czasie.
    "przepraszam pana czy moze pan wyjac reke spod spudnicy mojej cureczki bardzo pana prosze, nie chcialbym pana urazic, ale to troszeczke niekulturalne zachowanie nie sadzi pan??"

    sprawa w sadzie i zawiadomienie z policji to akurat normalka, w polsce tez tak jest, ze jak najebany typ sie do ciebie dojebie i strzelisz mu plaskuna w potylice, a zaobserwuje to wladza to tak samo maja obowiazek skierowac sprawe do sadu gdzie taki czlowiek bedzie oczyszczony z zarzutow... gdyby nie zostal oczyszczony wtedy mozna byloby sie martwic i szczekac dopiero

    loleś pewnie się po prostu wkurwił i strzelił gościowi w twarz, związku z obroną to raczej zbyt wielkiego nie ma, dla mnie to był zwyczajny samosąd. Teksty typu "powinien go trzasnąć" jedynie potwierdzają to, co zdanie temu napisałem - atak z gniewu i możesz je swoim patologicznym kolegom przy piwku na ławeczce przed blokiem opowiadać
    o kurwa XD

    "ATAK Z GNIEWU" nie no co ty kurwa dziwne, ze ktos nie jest zadowolony jak ktos gmera w pizdzie jego curki na dworcu autobusowym XD jak on smie byc zdenerwowany i zajebac komus w pysk za to XD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 10-10-2018, 11:34
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #1064
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Typ zamiast sie cieszyć ze dziadkiem zostanie to bije adoratora no ładnie tam w Niemczech maja sprane mózgi

    Nie no to ze mu wyjebal to wiadomix, ale to ze mandark to podciagnal pod swoje prawackie teorie mnie rozsmieszylo

  16. #1065
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli jak ci córkę zacznie jakich chłop gwałcić to go przytulisz żeby przestał czy będziesz patrzył jak to robi i zadzwonisz na policje która przyjedzie jak już skończy? Bo każdy normalny ojciec skatował by gnoją na śmierć no ale ty byś mu jeszcze jajca lizał w miedzy czasie.
    według nich ofiara ma mieć mniejsze prawa niż oprawca xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •