Reklama
Strona 82 z 93 PierwszaPierwsza ... 3272808182838492 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,216 do 1,230 z 1395

Temat: [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)

  1. #1216
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,330
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Chłop dla mnie się podoba a wy dopierdalacie się o nic
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  2. #1217
    orjannilsen1

    Domyślny

    a mnie dalej boli ta jebana blue robka na kniczu xD

  3. Reklama
  4. #1218
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    zrob ktos tam 15 palka i go odjeb xD

  5. #1219
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wy tu macie wszyscy lby zjebane od tej tibii juz, jeden se gra jak mu sie podoba i go wkurwiaja komentarze drugich, a drudzy sa wkurwieni ze ten pierszy w ogole smie grac i komentowac ich komentarze xDD

    jak se gra to niech se gra, dal rpg na tym servie mozna jak najbardziej se pograc, ale widze ze na torgu granie na classicu to przestepstwo xD

    chociaz jak dla mnie to granie na tibii rl to bycie wiekszym zjebem niz granie na classictibii.com, no ale to nadal tylko moje zdanie ktore powiniscie miec wszyscy w pizdzie i se grac tam gdzie wam sie podoba



    EDIT:

    80 RP na sell na classictibia.com , pw.
    Ostatnio zmieniony przez Pies_Pluto : 06-01-2019, 15:25
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  6. #1220

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    O to to to :D
    Jak grałem w diablo 2 to brałem najładniejszą broń, nie najlepszą. Please niezabijajcie mnie teraz że nie wykorzystałem 100% potencjału postaci

  7. #1221
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    widze ze dalej niektorzy debile mysla ze ten gosc gra dla rpg feelsow a nie po to zeby sie atencjonowac na zdechlym forum xD
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  8. #1222
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No a ja widze ze niektorzy nadal sa przekonani ze medivia byla w jakims stopniu lepsza niz classic jesli mowimy o korupcji.
    Na classic gra te 200 osob, to malo, ale nadal stosunek realnych graczy/do makerow jest tylko troche gorszy niz to mialo miejsce na medivii, na medivii duzo wiecej graczy ale realni gracze a nie makerzy to z 20 %
    a korupcja? no na medivii byla wieksza jesli ktos gral sobe RPG bo jaka szanse mial on do jakeigos typa ktory ma sam jeden 100 makerow i dostaje cynk od samego GMa zeby teraz wylogowal bo bedzie sprawdzal farmy xDDD
    chary zabierane i sprzedawane na medivii tez byly, wiec podsumowujac dla grajka rpg to classictibia.com jest jeszcze lepszy niz medivia
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  9. #1223
    Avatar Hemp Gru
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    171
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Classic, moglby ruszyc od nowa :)

  10. #1224
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj noobclassic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skąd takie wnioski, że byłem popychadłem w szkole i co gorsze w grze komputerowej, że mam dziecko, że jestem ateistą? wyładowujesz frustrację, bo wczoraj była niedziela handlowa i musiałeś obsługiwać pijaków w żabce za 1700 netto? to chyba ty jakiś dziennik prowadzisz, ale że masz iq kasztana, to nawet tak prostą rzecz zepsułeś myląc fakty. ja nie stwarzam złudnego obrazu jakobym był elokwentny i oczytany - wręcz specjalnie zaniżam swój poziom, żeby kasjerzy z monopolowego bez matury mogli w sposób w miarę komfortowy przeczytać post bez wypieków na twarzy spowodowanych niskim zasobem słownictwa i brakiem umiejętności stosowania podstaw logiki

    Załącznik 367001
    co jak co ale tym screenem troche pozamiatal.

  11. #1225
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Powiem tak, jakiś czas temu chciałem pograć trochę na classicu, myślę sobie, a chuj tam może tylko takie pierdolenie na forum jest żeby zniechęcić, a z racji, że i tak nie ma gdzie grać to postanowiłem spróbować i co? Miałem 4 runemakerów, po jakimś czasie jakiś typ o nicku Pinek pojawił się przy tych noobach, jakiś 60 ek który na stronie nie miał żadnych informacji poza ostatnim logowaniem i tym, że jest knightem, a nie elite knightem, ale chuj w to. Zaczął kazać mi tańczyć na co od razu mu odpowiedziałem, że tego nie zrobię bo jestem jedną osobą i nie będę z siebie pajaca robić po czym gość ręcznie banował mi postacie co zajęło mu dobre dwie minuty. Na następny dzień coś mnie natchnęło żeby wpisać nick jednego z noobcharów na stronie po czym patrzę, że już nie ma bana (XDD). Po tamtej akcji stwierdziłem, że coś mi tu mocno zaczyna śmierdzieć i wpisałem nick tego eka który się tam z dupy pojawił i co? Char o nicku Pinek nie istnieje.

  12. #1226

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiem tak, jakiś czas temu chciałem pograć trochę na classicu, myślę sobie, a chuj tam może tylko takie pierdolenie na forum jest żeby zniechęcić, a z racji, że i tak nie ma gdzie grać to postanowiłem spróbować i co? Miałem 4 runemakerów, po jakimś czasie jakiś typ o nicku Pinek pojawił się przy tych noobach, jakiś 60 ek który na stronie nie miał żadnych informacji poza ostatnim logowaniem i tym, że jest knightem, a nie elite knightem, ale chuj w to. Zaczął kazać mi tańczyć na co od razu mu odpowiedziałem, że tego nie zrobię bo jestem jedną osobą i nie będę z siebie pajaca robić po czym gość ręcznie banował mi postacie co zajęło mu dobre dwie minuty. Na następny dzień coś mnie natchnęło żeby wpisać nick jednego z noobcharów na stronie po czym patrzę, że już nie ma bana (XDD). Po tamtej akcji stwierdziłem, że coś mi tu mocno zaczyna śmierdzieć i wpisałem nick tego eka który się tam z dupy pojawił i co? Char o nicku Pinek nie istnieje.
    To znaczy do jakich to wnioskow prowadzi?

    Pls odpisz

  13. #1227

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @qsc
    ??????????????????xD

    Bana na stronie nie widać bo pewnie dostałeś delete i nigdy go tam nie było widać - zaloguj ponownie na chara i bedziesz mial pare lat bana w wiadomości. Gm zmienia name aby gracze niemieli możliwości śledzenia tego czy jest offline czy online oraz wygląda jak zwykły gracz aby nie było alarmów przeciwko gm. Też jestem bardzo ciekawy do jakich wniosków doszedłeś lol.
    Ostatnio zmieniony przez szaba : 08-01-2019, 18:12

  14. #1228
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj szaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gm zmienia name aby gracze niemieli możliwości śledzenia tego czy jest offline czy online oraz wygląda jak zwykły gracz aby nie było alarmów przeciwko gm.
    to skąd ktoś ma wiedzieć, że to gm a nie normalny gracz?

  15. #1229

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to skąd ktoś ma wiedzieć, że to gm a nie normalny gracz?
    A po co ma wiedzieć? Że niby ten wyżej miał prawo nie tańczyć przed gmem? :]

  16. #1230
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj szaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A po co ma wiedzieć? Że niby ten wyżej miał prawo nie tańczyć przed gmem? :]


    przecież z jego punktu widzenia to nie był gm, tylko inny gracz
    zresztą, nie o to pytałem
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 08-01-2019, 19:10

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-01-2022, 20:47
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-02-2021, 13:17
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-05-2020, 00:01
  4. Burmourne Evolution 10.82 - START NIEDZIELA 29/11 18:00 CET (GMT+2)
    Przez Bialy the Yakuza w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-11-2015, 18:12
  5. [FRANCE] RealTibia 7.4 - HIGHRATE - Start 28th July - 6pm (GMT+2)
    Przez RealTibia74 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-07-2015, 22:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •