Reklama
Strona 67 z 3882 PierwszaPierwsza ... 17576566676869771171675671067 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 991 do 1,005 z 58229

Temat: Piłka Nożna

  1. #991
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co jest niezwykłego w najzwyklejszym przyjęciu piłki przez piłkarza? Serio pytam

    Czemu 2fast dalej nie ma bana? Też serio pytam

  2. #992
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co jest niezwykłego w najzwyklejszym przyjęciu piłki przez piłkarza? Serio pytam

    Czemu 2fast dalej nie ma bana? Też serio pytam
    to jest najzwyklejsze przyjecie? lol xd

  3. Reklama
  4. #993

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    nom przecież wszyscy tak piłkę se przyjmują w każdym meczu xD
    jak was tyłki bolą to głowa mała

    a nie mam bana chyba dlatego, że potrafię na publicznym forum pisać inaczej niż "masz niedojebanie mózgowe" ale nie jestem pewien XD

  5. #994
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak was tyłki bolą to głowa mała
    Dlaczego według Ciebie każdy nieprzychylny Ci komentarz to ból dupy? Jesteś jednym z tych, co uważają, że brak zgody/krytyka = hejt? XD
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co jest niezwykłego w najzwyklejszym przyjęciu piłki przez piłkarza? Serio pytam
    Tu chyba chodzi o to, że przyjął to krzyżakiem, specjalnie zrobiłem 20 loopów, żeby być pewnym, więc ładnie mu to wyszło.
    Inna sprawa, że dla Neymara to akurat jest chleb powszedni, jak i dla wielu świetnych technicznie piłkarzy XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 17-01-2016, 22:26
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #995
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego według Ciebie każdy nieprzychylny Ci komentarz to ból dupy? Jesteś jednym z tych, co uważają, że brak zgody/krytyka = hejt? XD
    no i go wyjaśniłeś x)

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom przecież wszyscy tak piłkę se przyjmują w każdym meczu xD
    ale tu nie chodzi o to że każdy sobie przyjmuje tak piłke bo mało kto tak robi, tylko o to że on już to zrobił 1000x, z czego Ty wrzuciles 999 takich prób, to już sie robi nudne, zwłaszcza że ani to nie przyśpieszyło akcji, ani nie minął zawodnika jakimś spektakularnym zwodem, ani nie zajebał bramki z krzyżaka, za pierwszym razem spoko, ale ile można

    ######


    ciekawa statystyka, można porównać takiego cristiano i messiego np

  7. #996
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom przecież wszyscy tak piłkę se przyjmują w każdym meczu xD
    jak was tyłki bolą to głowa mała
    Stary nawet nie o to chodzi. Przyjęcie ładne i wgl, ale zauważ, że na tym poziomie to jest kilku grajków co tak potrafią, a tylko ty tu wrzucasz co mecz jakieś filmiki, a to z cudownym przyjęciem piłki, a to z objechaniem dwóch piłkarzy, a to jeszcze jakieś duperele.

    Raz czy dwa to zobaczyć - fajnie. Nawet się podjarałem jak pierwszy raz tak zrobił, mimo, że go nie lubię (z wiadomych względów XD). Ale jak robi to już po raz dziesiąty, to średnio każdy chce w to klikać i się "jarać" ofc poza wielki fanbojami Barcy

    @UP
    napisał pan prawie to samo kilka sekund przede mną :<
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 17-01-2016, 22:25

  8. #997

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego według Ciebie każdy nieprzychylny Ci komentarz to ból dupy? Jesteś jednym z tych, co uważają, że brak zgody/krytyka = hejt? XD
    nom
    słowo klucz z tamtego posta "najzwyklejsze"
    no rzeczywiście XD

    i ten dopisek na końcu posta pod tytułem "dlaczego on jeszcze nie ma bana" w ogóle nie jest objawem bólu dupska o to, że koleżka dostał bana (bo obraża) a on nie!111
    no ale jak na eksperta przystało to zaraz mi wyjaśnisz co kolega miał na myśli jak to pisał bo to pewnie też wiesz lepiej xD


    dziwne, że nikt z was nie widział problemu jak sobie tu pisałem o "nasterydowanym karle" (co robiłem nie raz) a nagle wielki problem bo śmiałem napisać coś bekowego na kogoś innego, typ zaczął obrażać (po raz któryś więc widać, że warny nie działały) i dostał bana a wy macie pretensje do mnie za to, że on nie potrafi pisać bez wyzwisk

    No i swoją drogą to nikt wam nie każe oglądać tego co wrzucam skoro to takie nudne, normalne i pospolite xD
    Mnie się to podoba niezależnie od tego ile razy już wcześniej robił coś podobnego i wrzucać będę, od tego między innymi jest ten temat :)
    Jak coś nie pasuje to polecam opcje ignorowania.

  9. #998
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    dla mnie to nawet nie jest przyjęcie piłki tylko odpierdalanie pajacerki, pozdro leszcze z barcy ;]

  10. #999
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    słowo klucz z tamtego posta "najzwyklejsze"
    No jakby nie patrzeć, dla Neymara, czy graczy uzdolnionych taką kontrolą piłki jak on, to jest dosyć najzwyklejsze, jak już mam patrzeć na to słowo klucz XD
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale jak na eksperta przystało
    Coś Ty się do tego eksperta przyjebał, aż tak Ci to spać nie daje? XD
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziwne, że nikt z was nie widział problemu jak sobie tu pisałem o "nasterydowanym karle" (co robiłem nie raz) a nagle wielki problem bo śmiałem napisać coś bekowego na kogoś innego, typ zaczął obrażać (po raz któryś więc widać, że warny nie działały) i dostał bana a wy macie pretensje do mnie za to, że on nie potrafi pisać bez wyzwisk
    Ja do Ciebie bynajmniej nie mam problemu o bana dla Lykasza i wątpię, żeby ktokolwiek tu miał na myśli perspektywę bana dla Lykasza, bo banuwe dostał słuszną, bez względu na to komu odpisywał, a nie dla Ciebie. Chodzi po prostu o Twój ogół postów w tym temacie, gdzie 80% to jest bezużyteczny content, jakieś dziecinne zaczepki i dosyć tępe żarcioszki i z tego powodu ludzie się zastanawiają czemu Ty tu jeszcze egzystujesz, proste.

    ####
    Swansea City have told Sky Sports News HQ that they are close to appointing former Udinese boss Francesco Guidolin as head coach alongside Alan Curtis.
    O, jednak zastanowili się drugi raz nad braniem tego Curtisa na dłuższą metę. Chociaż dziwnie to wymyślili, że będą mieli nieoficjalnie dwóch głównych managerów.
    Ciekaw jestem jak ten Guidolin się sprawdzi, klubów dużo prowadził i wydaje się być gościem, co ma łeb do ogarniania złej sytuacji, po to go w sumie Pozzowie wzięli, żeby nadzorował pracę w Granadzie, Udine i Watfordzie, o ile czegoś nie przekręciłem @simon007 ;
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #1000
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    http://joemonster.org/gry/74130/Van_Gaal_The_Game


    polecam każdemu fanowi United
    Ciężko jest lekko żyć

  12. #1001
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom
    słowo klucz z tamtego posta "najzwyklejsze"
    no rzeczywiście XD

    i ten dopisek na końcu posta pod tytułem "dlaczego on jeszcze nie ma bana" w ogóle nie jest objawem bólu dupska o to, że koleżka dostał bana (bo obraża) a on nie!111
    no ale jak na eksperta przystało to zaraz mi wyjaśnisz co kolega miał na myśli jak to pisał bo to pewnie też wiesz lepiej xD


    dziwne, że nikt z was nie widział problemu jak sobie tu pisałem o "nasterydowanym karle" (co robiłem nie raz) a nagle wielki problem bo śmiałem napisać coś bekowego na kogoś innego, typ zaczął obrażać (po raz któryś więc widać, że warny nie działały) i dostał bana a wy macie pretensje do mnie za to, że on nie potrafi pisać bez wyzwisk

    No i swoją drogą to nikt wam nie każe oglądać tego co wrzucam skoro to takie nudne, normalne i pospolite xD
    Mnie się to podoba niezależnie od tego ile razy już wcześniej robił coś podobnego i wrzucać będę, od tego między innymi jest ten temat :)
    Jak coś nie pasuje to polecam opcje ignorowania.

    Jakbym czytal posty Vegety.
    Juz naprawde wyjebane na to ze nie powstrzymal sie od wyzwisk ale czytajac ten temat non stop tylko widac jak prowokujesz a pozniej wielce jestes oburzony/zadowolony bo ktos na ciebie zwrocil uwage.Przypominasz taka typowa "bitchy blonde" z Amerykanskich seriali/filmow ktora zyje po to by powkurwiac innych.
    Dla zbanowego oczywiscie smutny znicz bo ciekawie sie jego posty czytalo[*]

  13. #1002

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi po prostu o Twój ogół postów w tym temacie, gdzie 80% to jest bezużyteczny content, jakieś dziecinne zaczepki i dosyć tępe żarcioszki i z tego powodu ludzie się zastanawiają czemu Ty tu jeszcze egzystujesz, proste.
    no ja to raczej widzę tak, że tu jest taki podział na chyba 3 czy 4 ludzi za barcą i resztę tematu w skład, którego wchodzi paru kibiców realu a reszta to hejterzy barcelony i wszystko co złe to barca bo buskets to szmata i marny aktor xD

    jak pisałem o karzełku to było spoko
    jak napisałem o królu barażów to już nie i nagle wielkie ruszenie "2fast znowu prowokuje"
    jak napisałem, że warto załapać trochę dystansu to wyskakujesz mi z jakimś marnym tłumaczeniem co ja miałem na myśli i, że ponoć zawsze się z czegoś wycofuję (znajdź jakąś taką sytuację plx)
    i tak można by sobie wymieniać dalej odnośnie "dziecinnych zaczepek"

    a skoro gify/filmiki z YT nazywasz bezużytecznym contentem to pół tematu jest takim bezużytecznym contentem
    jest jakaś fajna akcja/gol to wrzucam (i nie tylko ja) bo jest co oglądać
    wrzucam zwierzackie zagranie (a oglądam dość regularnie inne mecze bbva i 'ważniejsze' mecze PL i nie widuje się tam takich zagrań więc wrzucam żeby pokazać co się odwala) z meczu espanyolu gdzie murzyn najpierw depcze ter stegena a potem wbija w niego barkiem tak, że prawie wypluwa zęby to dostaje jakże bystrego komenta "skończ już płakać" itd tak więc zastanawiam się co tu jest bezużyteczne bo jednak obstawiałbym, że takie komenatrze

    już nawet nie śmiem myśleć co by się stało gdybym napisał, że suarez dostał bana za ugryzienie po X czasu od poprzedniego i wielce argumenty, że recydywa a ronaldo w ostatnim czasie już z 4 razy kopał/atakował łokciami graczy bez piłki i mimo, że wszędzie o tym głośno to nikt nawet nie pomyśli o jakiejkolwiek karze dla niego

    ale pewnie zaraz się dowiem, że suarezowi się należało bo jest psycholem a do ronaldo się przypierdalam i co ja w ogóle porównuję

    @Crus ;
    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 18-01-2016, 00:04

  14. #1003
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O, jednak zastanowili się drugi raz nad braniem tego Curtisa na dłuższą metę. Chociaż dziwnie to wymyślili, że będą mieli nieoficjalnie dwóch głównych managerów.
    Ciekaw jestem jak ten Guidolin się sprawdzi, klubów dużo prowadził i wydaje się być gościem, co ma łeb do ogarniania złej sytuacji, po to go w sumie Pozzowie wzięli, żeby nadzorował pracę w Granadzie, Udine i Watfordzie, o ile czegoś nie przekręciłem @simon007 ;
    guido byl trenerem udinese przez spory czas a potem zostal pozbawiony funkcji ze wzgledu na slabe wyniki, natomiast byl osoba bardzo oddana klubowi i pozzo chyba dlatego mianowal go jakims dyrektorem technicznym czy kims takim w udine

    ale z guido to zaden dyrektor, to po prostu swietny trener chociaz trzeba przyznac ze sporo mu siedzi w glowie starej wloskiej mysli szkoleniowej. nie wiem jak to sie sprawdzi w anglii ale nastawiaj sie na swansea grajaca 352 ultradefensywnie, a cos mi sie zdaje ze w ten sposob nie da rady opuscic strefy spadkowej
    makao, po makale

  15. #1004
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak napisałem, że warto załapać trochę dystansu to wyskakujesz mi z jakimś marnym tłumaczeniem co ja miałem na myśli i, że ponoć zawsze się z czegoś wycofuję (znajdź jakąś taką sytuację plx)
    Nie będę teraz skakał po stronach, ale najświeższy przykład, to ostatni, gdy coś alien wypisał na temat Twojej wypowiedzi, a Ty wyskoczyłeś, że niby hehe ironia.

    Do reszty już się nie będę odnosił, bo naprawdę nie chce mi się rozprawiać nad Twoim wielkim pokrzywdzeniem, że każdy Ciebie i Barke hejci, bo każdy wie, że to nie jest hejt, wy tam się kłócicie z Realowcami i spoko, a jak wrzucasz coś kretyńskiego, to spodziewaj się reakcji wszystkich w tym temacie, eot.
    Also, nie ignoruję ludzi, bo zwyczajnie za bardzo wierzę, że ktoś może się ogarnąć i/lub napisać coś sensownego, dlatego mam jednego jedynego użytkownika zignorowanego na naszym pięknym forum młodzieżowym, ale jeśli tak bardzo Ci to pomoże, że Cie ekspert po ekspercku zignorował, to spoko XD
    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    guido byl trenerem udinese przez spory czas a potem zostal pozbawiony funkcji ze wzgledu na slabe wyniki, natomiast byl osoba bardzo oddana klubowi i pozzo chyba dlatego mianowal go jakims dyrektorem technicznym czy kims takim w udine

    ale z guido to zaden dyrektor, to po prostu swietny trener chociaz trzeba przyznac ze sporo mu siedzi w glowie starej wloskiej mysli szkoleniowej. nie wiem jak to sie sprawdzi w anglii ale nastawiaj sie na swansea grajaca 352 ultradefensywnie, a cos mi sie zdaje ze w ten sposob nie da rady opuscic strefy spadkowej
    Aha, no to teraz wiem jak to wygląda.
    Ultradefensywne 352 w BPL? Według mnie to nie ma prawa bytu w Anglii, pamiętają zresztą wszyscy jak wyglądało słynne czypieńćdwa Van Gaala, które nawet nie było ultradefensywne, a było epicentrum raka. No chyba, że razem z tym Curtisem dojdą do jakiegoś złotego środka odnośnie sposobu gry. Jedyna nadzieja dla Swansea to nowa miotła imo, inaczej razem z AV i pewnie Norwich polecą do Championship.

    No i jak napisałeś "Guido" to już wiem kto to co to, za czasów ostatniego prowadzenia Udinese myślałem, że ich manager ma na nazwisko Guido, nie Guidolin, dlatego nie skojarzyłem, a teraz już pamiętam grę Udine za jego ostatniej kadencji.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 18-01-2016, 00:23
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #1005
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Według mnie to nie ma prawa bytu w Anglii
    Też trzeba zwrócić uwagę, że MU według mnie nie ma zawodników do grania takim ustawieniem, dla mnie 352 to super agresywnie grający wahadłowi gdzie non stop szarpią, do tego typowy przecinak jak Krychowiak i można myśleć o grze 352, Guardiola może pokaże, że jednak się da.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •