Reklama
Strona 33 z 3905 PierwszaPierwsza ... 23313233343543831335331033 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 481 do 495 z 58565

Temat: Piłka Nożna

  1. #481
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Według najnowszych doniesień, Borussia Dortmund złożyła Henrikhowi Mkhitaryanowi lukratywną ofertę długoterminowego kontraktu, gwarantującą mu gigantyczne jak na realia klubu zarobki.
    Po podpisaniu nowej umowy 27-letni pomocnik miałby zarabiać w Dortmundzie aż 10 milionów euro rocznie i być symbolem wejścia Borussii na jeszcze wyższy finansowy poziom.
    Przypomnijmy, że były gracz Szachtara Donieck został sklasyfikowany w klasie światowej według rankingu Kickera, ustępując tylko swojemu byłemu klubowemu koledze, Douglasowi Coście.
    Oby się Di Marzio nie mylił, i oby się Miki znowu nie zablokował pod presją takiego siana XD
    Jeszcze Gundoganowi podobnie sypnąć, a Hummelsa to czasem najlepiej na Alaskę wysłać :v

  2. #482
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Auba do kiedy kontrakt ma ?

  3. Reklama
  4. #483
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,911
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Afaik 2020

  5. #484
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Decretis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Afaik 2020
    JA jebie czyli za mniej niż 50 nie sprzedadzą :/

  6. #485
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,768
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Auba do kiedy kontrakt ma ?
    Ja to zgniłem z wypowiedzi Zorca wczoraj, że Borussia nie jest zależna od Auby:
    "We can never believe that a club like Borussia Dortmund is dependent on a player," he told German newspaper Bild. "We are not dependent on anyone.

    "When Robert Lewandowski left, we found [solutions] and he even has three more goals than Lewa. We are now so well positioned that we can offer alternative solutions again and again.
    Trochę poleciał, bo fakt, Auba dobrze wszedł w buty Lewego w Borussi, ale to nic nie zmienia, bo bez jego świetnej formy kto by strzelał tyle bramek? Ramos? XD
    Nie sugeruję, że są one-man team, ale sugerowanie, że nie są od niego zależni to też trochę przejście w inną skrajność imo.

    #
    Co do Zidane'a, trzeba trochę sceptycznie do niego podejść, wiem, że się teraz wszyscy kibice Realu będą jarać nim, jako nowym managerem, no i wcale się nie dziwię, bo jak bardzo sceptycznie do opcji Giggsa w MU podchodzę, o tyle koniec końców też bym się jarał. No ale to ciekawa sytuacja jest, Zidane ma większe doświadczenie w prowadzeniu przez Castille, gdzie Giggs znowu trochę więcej przesiedział jako asystent, no i LVG cały czas podkreślał, że Giggs ma wszystko, czego potrzeba do prowadzenia MU.
    No będę teraz z ciekawością oglądał Real i patrzył sobie jak to się zmienia z tygodnia na tydzień ;]

    ##
    Zauważyłem znowu popis mediów angielskich, najpierw jest jaranie się Anglikiem, w tym wypadku Nevillem, że poszedł do Valencii, teraz po meczu z Realem gadanie o tym, że kolejny mecz bez zwycięstwa. Gdyby to nie Gary prowadził Valencie, tylko ktoś spoza wysp, to by napisali, że Valencia zaszokowała Real i urwała jemu punkty przy okazji kończąc pobyt Beniteza. Ech, nikt tak nie potrafi przechodzić ze skrajności w skrajność jak brytyjskie media w stosunku do swoich, od kochania, przez hejt, do ponownego kochania, nawet w Polsce tak nie jest XD

    ###
    An update from Italy now, as Gazzetta dello Sport reports that Bournemouth and Everton are keeping tabs on AC Milan goalkeeper Diego Lopez.
    O, to by była super opcja dla obu klubów, ale wątpię, że Bournemouth miałoby wygrać o niego walkę z Evertonem, a im się przyda bramkarz, bo Howard ten sezon ma słaby, a nikogo na ławce nie mają na tyle dobrego, że mógłby zająć jego miejsce na stałe, a Lopez się marnuje w Milanie, nie wiem dokładnie dlaczego stracił miejsce w składzie, czy to przez te jego problemy z bodajże plecami ostatnimi, czy co, ale fajnie by było go zobaczyć w BPL.

    PL CLUBS EYE BALE RETURN
    I oczywiście MU z 75 bańkami na stole na czele, no to już Bale i Neymar, dawać wincyj.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #486
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I oczywiście MU z 75 bańkami na stole na czele, no to już Bale i Neymar, dawać wincyj.
    wlasnie czytalem gdzies ze Bale nie jest zadowolony ze zwolnienia beniteza i chce wrocic do BPL, mam nadzieje ze Chelsea powalczy o Neymara w lecie, a jak sie nie uda to sie zadowole Bejlem :<


    #down
    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętam jaki HYPE był jak braliście Di Marie od nas, a potem 3 wiadra rozczarowania :D
    ja nie za united coomplu, a jesli chodzi o BPL to w sumie najbarzdiej jarali sie wlasnie fani UTD, reszta dzielila sie na 2 czesci, polowa podchodzila sceptycznie bo wiadomo BPL to inna liga niz BBVA, druga polowa byla pewna ze wystrzeli, obie czesci mialy racje przez chwile :D
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 05-01-2016, 10:30

  8. #487
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie czytalem gdzies ze Bale nie jest zadowolony ze zwolnienia beniteza i chce wrocic do BPL, mam nadzieje ze Chelsea powalczy o Neymara w lecie, a jak sie nie uda to sie zadowole Bejlem :<
    Pamiętam jaki HYPE był jak braliście Di Marie od nas, a potem 3 wiadra rozczarowania :D
    Impossible Is Nothing

  9. #488
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie czytalem gdzies ze Bale nie jest zadowolony ze zwolnienia beniteza i chce wrocic do BPL, mam nadzieje ze Chelsea powalczy o Neymara w lecie, a jak sie nie uda to sie zadowole Bejlem :<
    Ja to wgl uwielbiam te artykuły. Jeszcze 2 dni temu niemal każdy piłkarz Realu był skłócony z Benitezem, a dzisiaj po jego zwolnieniu już co drugi będzie chciał opuścić klub bo tak go kochał XD

    #
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #
    Co do Zidane'a, trzeba trochę sceptycznie do niego podejść, wiem, że się teraz wszyscy kibice Realu będą jarać nim, jako nowym managerem, no i wcale się nie dziwię, bo jak bardzo sceptycznie do opcji Giggsa w MU podchodzę, o tyle koniec końców też bym się jarał. No ale to ciekawa sytuacja jest, Zidane ma większe doświadczenie w prowadzeniu przez Castille, gdzie Giggs znowu trochę więcej przesiedział jako asystent, no i LVG cały czas podkreślał, że Giggs ma wszystko, czego potrzeba do prowadzenia MU.
    No będę teraz z ciekawością oglądał Real i patrzył sobie jak to się zmienia z tygodnia na tydzień ;]
    Nie wiem jaki kibic oczekuje od razu kokosów, ale mnie cieszy sam fakt wyjebania Beniteza. Do tego tak jak pisałem wczoraj, Zidane ma totalnie czystą kartę więc przynajmniej przez pół roku nikt nie powinien się go czepiać. A co wyjdzie na dłuższą metę - to ciężko przewidzieć, ale oby było jak najlepiej :)

    Moje życzenie noworoczne się spełniło, wyjebali Benka, teraz czas na życzenia fanów ManU i wyjebanie LVG :D
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 05-01-2016, 11:42

  10. #489
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Auba do kiedy kontrakt ma ?
    2020 jak już było mówione
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja to zgniłem z wypowiedzi Zorca wczoraj, że Borussia nie jest zależna od Auby
    tbf to był watzke ;d

    #
    niby się Lukaku interesujemy, ale te 40 mln funtów które by ktoś rzucił za Aubę trzeba by z powrotem na wyspach zostawić :f

    #
    Pulisic i Passlack w pierwszym zespole, 8 mln za Hofmanna w kieszeni, będzie na chociaż jeden kontrakt :dd

    #


    w sumie XDD
    Ostatnio zmieniony przez Beciio : 05-01-2016, 12:49

  11. #490
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    teraz czas na życzenia fanów ManU i wyjebanie LVG :D
    To się nie stanie. Przecież ci idioci Woodward i Glazerowie stwierdzili, że jeśli taka passa się nie powtórzy, to spoko loko i LvG pełne zaufanie :) No może nie dadzą dupy w 8 meczach z rzędu po raz kolejny, ale nie sądzę, by długo wygrywali. Teraz pewnie w pucharze z Sheffield dadzą radę, następny ligowy z NU też, ale później jest mecz z LFC na Anfield. Mimo tego, że Liverpool jest gównem, to jakoś tego nie czuję i pewnie będzie remis XD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  12. #491
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To się nie stanie. Przecież ci idioci Woodward i Glazerowie stwierdzili, że jeśli taka passa się nie powtórzy, to spoko loko i LvG pełne zaufanie :)
    A po Mourinho już się łapki wyciągają...

    Wydawało się, że przejście 52-letniego szkoleniowca na Old Trafford jest przesądzone. Przedstawiciele Mourinho kontaktowali się z władzami Manchesteru United już dobę po jego zwolnieniu z Chelsea. Ed Woodward, dyrektor wykonawczy klubu, ma jednak nadal popierać Louisa van Gaala. Ponadto wiele ważnych osób w Manchesterze United nie chce zatrudnienia Portugalczyka.

    ESPN twierdzi, że Mourinho mógł zastąpić Rafaela Beniteza w Realu Madryt, ale nie przyjął oferty. Powody miały być dwa. Portugalczyk podobno nie był przekonany do powrotu do Madrytu, a poza tym wciąż ma nadzieję na posadę menedżera Manchesteru United.


    Oczekiwanie na ruch ze strony władz "Czerwonych Diabłów" nie będzie trwało wiecznie, bo Mourinho chce szybko wrócić do pracy. Źródła ESPN informują, że Portugalczyk może zaskoczyć i wbrew oczekiwaniom przejąć drużynę z nieco niższej półki niż dotychczas.
    I zostanie wam tylko Giggs, jak Jose znajdzie inny klub. W sumie byłoby fajnie, oglądać Zidana w Realu i Giggsa w MU.

  13. #492
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Bo Woodward to taki sam kretyn jak LvG. Gill był zajebistym dyrektorem, a tego ciecia to nie wiem gdzie znaleźli. Transfery nędzne i przepłacone jak cholera, decyzje chujowe i jeszcze wspiera tego buca nadal XD Od samego początku miał być Giggs i pewnie tak się skończy. Ewentualnie rzucą się na jakiegoś Allegriego, Conte czy inne wynalazki tego typu.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  14. #493
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A myślicie, że jest opcja, że jak Zidane się nie sprawdzi, to Real obejmie Del Bosque? :D

  15. #494
    Torg User

    Domyślny

    kogoś tam posrało w United że swojego najlepszego napastnika sprzedają xDDD

    Manchester United odrzucił ofertę od AC Milanu za Marouana Fellainiego za ponad 15 mln. funtów.
    ###

    Guardiola: "The reason I have not extended my contract is simple: I want to manage in the Premier League." #UCL
    PLZZZZZ MNIE JA WYBIERZ MNIE NO WYBIERZ
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 05-01-2016, 13:56

  16. #495
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,768
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tbf to był watzke ;d
    Tfu, Watzke, mea culpa, tak mi coś nie pasowało XD
    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To się nie stanie. Przecież ci idioci Woodward i Glazerowie stwierdzili, że jeśli taka passa się nie powtórzy, to spoko loko i LvG pełne zaufanie :) No może nie dadzą dupy w 8 meczach z rzędu po raz kolejny, ale nie sądzę, by długo wygrywali. Teraz pewnie w pucharze z Sheffield dadzą radę, następny ligowy z NU też, ale później jest mecz z LFC na Anfield. Mimo tego, że Liverpool jest gównem, to jakoś tego nie czuję i pewnie będzie remis XD
    Otusz to. Mourinho do wzięcia, Guardiola potwierdził, że chce w BPL pracować, ale z LVG jest dobrze, A JAKBY CO, TO JEST GIGGS XDDDDD
    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ponadto wiele ważnych osób w Manchesterze United nie chce zatrudnienia Portugalczyka.
    Stawiam mieszkanie, że Charlton jest na czele, BO MOURINHO NIEMIŁY I W OGÓLE GO NIE LUBIĘ, A WY MNIE SŁUCHAJCIE, BO MAM 90 LAT I NIE CHCECIE, ŻEBYM NA ZAWAŁ WAM ZSZEDŁ ;/
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kogoś tam posrało w United że swojego najlepszego napastnika sprzedają xDDD
    No właśnie problem w tym, że nie sprzedają, a znaleźli się frajerzy, co chcieli na niego więcej, niż 5 milionów dać ;/
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 05-01-2016, 14:11
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •