Reklama
Strona 667 z 668 PierwszaPierwsza ... 167567617657665666667668 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,991 do 10,005 z 10020

Temat: [ARCHIWUM] Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #9991
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @alien
    Moja propozycja - Co w kole piszczy


    # 1000 strona
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 10-01-2014, 20:47
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #9992
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gogeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z jakiej nawigacji korzystacie i jaką możecie polecić (jeżdżę głównie w mieście)?

    Normalna nawigacja MIO, jedna z lepszych ponoc.

    Swego czasu mialem Sygic na telefonie i powiem szczerze, chyba najlepsza z dostepnych na telefon, do tego dziewczyna kupila mi dedykowane 'trzymaczki' na telefon do szyby samochodu (koszt firmowej, wyprofilowanej, ~150 zl) No i sprawowala sie rownie dobrze jak ta MIO za 1,5k zł

  3. Reklama
  4. #9993
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    polecam tomtom prosta poręczna bez bajerów takie sa moim zdaniem najlepsze ;)

  5. #9994
    Mexeminor

    Domyślny

    jutro chyba jadę oglądać Almerkę N15, bo mam już dość użerania się z Fiatem ;d

    coś wyczuwam szrot, bo to komis i to do tego 2 km od domu, ale gośc zapewnia, że bez korozji i w ogóle bdb, a więc żal tego nie sprawdzić. Przy okazji popróbuję swoich mad skillsów w zagadywaniu handlarzy o to, co pokombinowali przy aucie xd

    co myślicie, będzie to co warte? Auto jest gołe, korbki, zero poduch, bez wspomagania, czarne zderzaki itp. - polski salon. To, czego szukam.

  6. #9995
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zawsze mówią że jest okej super autko śmiga masz tylko 2km od domu więc jedź :D

  7. #9996
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawsze mówią że jest okej super autko śmiga masz tylko 2km od domu więc jedź :D
    wiem co ciule mówią, ale prawda taka, że takim prostym to się styka przejechać z ~15 km i ogarnie się 90% spraw ;d

    Ale jakby co, to i tak do ASO zadupiam, nie ma głupich, już nigdy się nie nabiorę na inne rozwiązania.

  8. #9997
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bedziesz jechal sprawdzic samochod w ASO, ktory nie ma nawet poduszek i wspomagania? Smiech na sali

  9. #9998
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bedziesz jechal sprawdzic samochod w ASO, ktory nie ma nawet poduszek i wspomagania? Smiech na sali
    Tak, bo chce wiedziec wszystko o stanie zawieszenia, lancuchu rozrzadu i ogolnym stanie silnika. Pan Henryk mi tego nie powie, a w ASO skasuja zamiast stowy gdzies ~200-250.

    Jak sie raz naciales, to na zimne dmuchasz.

  10. #9999
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, bo chce wiedziec wszystko o stanie zawieszenia, lancuchu rozrzadu i ogolnym stanie silnika. Pan Henryk mi tego nie powie, a w ASO skasuja zamiast stowy gdzies ~200-250.

    Jak sie raz naciales, to na zimne dmuchasz.
    Czym cie fiat wkurwia ze zmieniasz go na golasa?;p Co to tych czarnych zderzakow beke mam z ludzi ktory kupuja nowe auto z salonu i zydza dolozyc troche by miec te zderzaki w kolorze nadwozia. Bo czarne wygladaja okropnie ;/.

    PS. Kupilem chipboxa na allegro do swojej audi. Lepiej na obroty wchodzi moze troche lepiej przysmiesza. Sprawdze go na trasie jeszcze ale i tak zamierzam oddac go do sklepu.
    Ostatnio zmieniony przez Nattann : 11-01-2014, 10:20
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  11. #10000
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Auto jest gołe, korbki, zero poduch, bez wspomagania, czarne zderzaki itp. - polski salon. To, czego szukam.
    A kierownice dają w pakiecie ?:D Serwisować w ASO też będziesz ?:D

  12. #10001
    Avatar Jummbo
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Mrągowo
    Wiek
    32
    Posty
    84
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam w swoim mondziaku , philips blue vision, powiem Ci ze swieca bardzo dobrze, swiatlo jest bardziej bielsze od zwyczajnych zarowek, swieci lepiej w deszczu oraz w nocy, ogolnie polecam blue vision , drogowe ,mijania , jak i postojowki :)

  13. #10002
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czym cie fiat wkurwia ze zmieniasz go na golasa?;p Co to tych czarnych zderzakow beke mam z ludzi ktory kupuja nowe auto z salonu i zydza dolozyc troche by miec te zderzaki w kolorze nadwozia. Bo czarne wygladaja okropnie ;/.
    Wszystko, mój egzemplarz to pasmo nieszczęść, bo ja po prostu pecha mam ;d Dlatego właśnie potrzebuję golasa i to do tego taką Almerę, która raczej w ogóle się nie psuje. Poza tym ja robię ~4kkm rocznie, do tego trasy max 70 km, a więc takie auto mi pasuje, bo nie potrzebuję jakichś wygód na długie trasy (choć o wiele lepiej jechać w trasę gołym Nissanem made in Japan niż niepewnym egzemplarzem jakiegoś innego auta ;d).

    No a lakierowane zderzaki kiedyś były:
    a)bardzo drogie
    b)często w drogich pakietach i nie można ich było wziąć osobno, a więc ludzie ich nie brali
    wiem, bo moi rodzice mieli N15 ino hatchbacka i po prostu tak było wtedy (96 rok). Mam sentyment do tego auta, a do tego wiem jak jest zajebiste
    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kierownice dają w pakiecie ?:D Serwisować w ASO też będziesz ?:D
    No to powiedz mi gdzie mam go jechać sprawdzić? Do Józka czy Wieśka?

    Nie rozumiecie, że ja chce wiedzieć jak wygląda zawieszenie, napęd itd., ale przede wszystkim SILNIK, a tego mi 90% chałupników nie powie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 11-01-2014, 11:26

  14. #10003
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zgadzam się ;) Twoje pieniądze Ty będziesz tym jeździć. Ile chce ten handlarz za to auto?

  15. #10004
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się ;) Twoje pieniądze Ty będziesz tym jeździć. Ile chce ten handlarz za to auto?
    ~2900, ale właśnie znalazłem jeszcze jedną fajną ofertę z mojego miasta (ma nawet poduchy i wspomaganie, ale w sumie i tak mi to wszystko jedno) i chyba najpierw skontaktuję się z tym gościem, bo jednak prywatny ;d

  16. #10005
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W takiej kwocie nie ma co się bawić w jakieś ASO czy coś, koleś cie wyśmieje. Wymagasz od auta za 2900 żeby wszystko był full sprawne, a tak się nie da, zawsze coś będzie do roboty i uwierz mi, że pan heniek z mirkiem powiedzą więcej niż ASO, bo w aso nie kiedy pracują tłuki :), które potrafią zczytać tylko błędy z kompa.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9946
    Ostatni post: 08-04-2024, 13:08
  3. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  4. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  5. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •