Reklama
Strona 956 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45685690694695495595695795896610061056 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,326 do 14,340 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14326
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra skończ pierdolić Artur, bo to już się robi żałosne. Duża moc =/= zapierdalanie, bo zapierdalać można nawet jebanym Czinkłaczento.

  2. #14327
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra skończ pierdolić Artur, bo to już się robi żałosne. Duża moc =/= zapierdalanie, bo zapierdalać można nawet jebanym Czinkłaczento.
    No ale po chuj kupowac jakiegos 230 konnego potwora jak przeciez aygo z silnikiem 0.6 mozna jezdzic tak samo komfortowo tylko debile kupuja mocne samochody tzn mordercy drogowi :))
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #14328
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nieprawda, częściej widzę idiotów w jakichś piździkach wyprzedzających drogie i mocne fury, niż na odwrót.

    No i pisałem już parę razy, skończy trollować, bo to nie jest już śmieszne.

  5. #14329
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja jezdze jak mex. Czasami jak szybko rowerzyste musze wyprzedzic to sie wtedy przydaje te 260 koni xD. Inaczej na swiatlach korsy na mnie trabia.

  6. #14330
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jezdze jak mex. Czasami jak szybko rowerzyste musze wyprzedzic to sie wtedy przydaje te 260 koni xD. Inaczej na swiatlach korsy na mnie trabia.
    To nie trabienie tylko bol dupy xD

  7. #14331
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Znaczy wiecie, jak muszą na niego trąbić i jest to trąbienie uzasadnione (typu zagapi się na światłach), to nie jest to nic a nic dobre. Jeśli jednak jacyś przedstawiciele handlowi trąbią na niego, bo jedzie 60km/h lewym i wyprzedza jak człowiek, to oczywiście jest to ból dupy i jebać takie kurwy, nienawidzę śmieci.

  8. #14332
    Boruciarz

    Domyślny

    kurwa kupilem se colourlocka stronga do tapicerki i apc oraz jakis kurwa DRESSING do plastików

    czuje sie jak pierdolony detailer.

  9. #14333
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja jade zawsze z lewym kierunkowskazem wlaczonym i od kilometra napierdalam swiatlami zeby smietniki zjezdzaly jak najszybciej bo nie mam czasu sie wlec za nimi

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa kupilem se colourlocka stronga do tapicerki i apc oraz jakis kurwa DRESSING do plastików

    czuje sie jak pierdolony detailer.
    kurwa ja to juz mialem wszystko mowilem przyjedz do mnie 6 stowek i masz zrobione, a nie jak jakis roback bedziesz sam sprzatal ehhhh
    Ostatnio zmieniony przez Master : 24-05-2019, 14:54
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #14334
    Boruciarz

    Domyślny

    kupiłem se sam bo mam 3 samochody do opierdolenia :/ :/

  11. #14335
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupiłem se sam bo mam 3 samochody do opierdolenia :/ :/
    a co, guwniakowi juz kupiles, czy starej skode fabie chcesz odpierdolic na lalunie?
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  12. #14336
    Boruciarz

    Domyślny

    twojej starej purchawicy odżywke do włosów zrobie z plaka

  13. #14337
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    To może tak. Jaki samochód do 30 tysi? (jak będzie warto to mozna dołożyć kolejne 5 tyś, ale w ostateczności), najlepiej sedan, moze byc coupe. Wymagania to koniecznie : skrzynia automatyczna ( zwykły automat, nie CVT czy bezstopniowe), w miarę dobrze wyciszony, szyberdach/panorama, i gdyby miał skóre w środku i nie większy od audi a4. Ogólnie przesiadał bym sie z golfa VI 1.4tsi 160 koni, i chodzi mi zeby nie był to ogólnie spadek w komforcie jazdy, jak i dynamice. Miałem kilka opcji które podam niżej, oczywiście chętnie rozważę alternatywy. A więc tak:

    - Audi a4 b8 (1.8 tfsi, 2.0 tfsi, 2.0tdi) fajne autko, wygląda w miare świeżo i mi sie podoba, ale ponoć paliwożerne i problemy z silnikami wiec tutaj duzy znak zapytania

    - Subaru legacy IV ( 3.0 benz + gaz ) trochę stare autko, ale z wyglądu bardzo mi się podoba, i na otomoto dobry przedział cenyowy, ale minus duży bo nie wiem jak z awaryjnością i cenami napraw

    - volvo s40 (2.4 benz + gaz, 2.0 diesel, 1.6 diesel) Fajne autko, ceny bardzo przyzwoite, ogólnie bardzo kusi, tylko to segment C i nie wiem jak ogólnie z komfortem jazdy. Ogólnie mój faworyt.

    - Mercedes CLK coupe roczniki ok 2004-2008 ( 2.6 benz + gaz) Z wyglądu zewnętrznego super wygląda, jest ich bardzo mało na drogach co wyróżni go trochę od reszty, ale na minus mocno środek, staroświecki, i te ceny bardzo wysokie jak za takie roczniki

    - BMW e87 (2.0 benz) Fajne autko, małe w miarę dobre ceny, minus taki ze to bmw, duzo tego na drogach, duzo egzemplarzy moze byc juz zajechane

    Tak jak wyżej napisałem, są plusy i minusy i więc cięzko wybrać. Samochodzik używany bedzie w przedziale 70/30 miasto-trasa, a nie chciał bym też stracić na komforcie jazdy, tylko go poprawić. Jakie opinie i pomysły torgowicze?

  14. #14338
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To może tak. Jaki samochód do 30 tysi? (jak będzie warto to mozna dołożyć kolejne 5 tyś, ale w ostateczności), najlepiej sedan, moze byc coupe. Wymagania to koniecznie : skrzynia automatyczna ( zwykły automat, nie CVT czy bezstopniowe), w miarę dobrze wyciszony, szyberdach/panorama, i gdyby miał skóre w środku i nie większy od audi a4. Ogólnie przesiadał bym sie z golfa VI 1.4tsi 160 koni, i chodzi mi zeby nie był to ogólnie spadek w komforcie jazdy, jak i dynamice. Miałem kilka opcji które podam niżej, oczywiście chętnie rozważę alternatywy. A więc tak:

    - Audi a4 b8 (1.8 tfsi, 2.0 tfsi, 2.0tdi) fajne autko, wygląda w miare świeżo i mi sie podoba, ale ponoć paliwożerne i problemy z silnikami wiec tutaj duzy znak zapytania

    - Subaru legacy IV ( 3.0 benz + gaz ) trochę stare autko, ale z wyglądu bardzo mi się podoba, i na otomoto dobry przedział cenyowy, ale minus duży bo nie wiem jak z awaryjnością i cenami napraw

    - volvo s40 (2.4 benz + gaz, 2.0 diesel, 1.6 diesel) Fajne autko, ceny bardzo przyzwoite, ogólnie bardzo kusi, tylko to segment C i nie wiem jak ogólnie z komfortem jazdy. Ogólnie mój faworyt.

    - Mercedes CLK coupe roczniki ok 2004-2008 ( 2.6 benz + gaz) Z wyglądu zewnętrznego super wygląda, jest ich bardzo mało na drogach co wyróżni go trochę od reszty, ale na minus mocno środek, staroświecki, i te ceny bardzo wysokie jak za takie roczniki

    - BMW e87 (2.0 benz) Fajne autko, małe w miarę dobre ceny, minus taki ze to bmw, duzo tego na drogach, duzo egzemplarzy moze byc juz zajechane

    Tak jak wyżej napisałem, są plusy i minusy i więc cięzko wybrać. Samochodzik używany bedzie w przedziale 70/30 miasto-trasa, a nie chciał bym też stracić na komforcie jazdy, tylko go poprawić. Jakie opinie i pomysły torgowicze?
    Audi okej w dieslu i DSG, ale nie będzie łatwo znaleźć czegoś naprawdę dobrego do 35k. Próbować warto, są szanse, jest to dobry wybór. Skrzynia nie powinna być problemem, wszystko jednak zależy od przebiegu i serwisowania, jakbyś znalazł coś po regeneracji, to w ogóle ekstra.

    Subaru niby bezawaryjne, ale to stare auto, podaż jest mała, nie będzie łatwo dorwać dobry egzemplarz. Części są drogie, a szczególnie te rzadziej wymieniane (wiadomo, eksploatacja jest na normalnym poziomie). Dobry egzemplarz będzie służył, możesz się rozglądać, dzwonić, pytać. Może się uda.

    W Volvo jest Aisin-Warner, ta skrzynia to szrot jak skurwysyn przy uturbionych silnikach (moment ją zabija), ale w wolnossącym 2.4 jest szansa, że nie będzie zajebana. Ew. jak ktoś ją robił, to tak samo jak z Audi, pewnie warto. Ogólnie jest to dobry wybór, poza taką sobie skrzynią auto jest fajne, wygodne, ładne, w środku trochę chujowo wykonane, ale nie ma tragedii. Jak znajdziesz z dobrą skrzynią, to pewnie całe auto będzie dobre.

    Mercedesa to ja bym zostawił, nie wiem czy jest sens dawać za W209 tyle kasy, to jest absolutnie nic specjalnego.

    Natomiast E87 to świetny wybór, można się nawet pokusić o N52 pod maską, ale trzeba pamiętać o wadliwych głowicach przed 2009 rokiem (a więc w jedynkach chyba tego nie poprawili w ogóle). Dobre skrzynie, auto samo w sobie super wypadało w rankingach bezawaryjności - imo warto i to bardzo.

    Poza tym świetnym wyborem będzie Accord VII 2.4 (ew. 2.0, ale to już sam musisz zdecydować) w automacie. Ogólnie bdb auto, trudno się do czegoś przyczepić poza cenami, bo 35k to jak nic dasz za 2007 rok i to będzie normalna cena. To jest chyba najpewniejsze auto z tych wszystkich.

    Alfa 159 2.4 jtd, @Poncjusz_Piłat ; kupił ostatnio po taniości i może opowiedzieć co i jak. Również świetny wybór w dobrej kasie.

    A, no i oczywiście - E46 coupe 2.5/3.0. Możesz sobie sprawić piękny ostatni rok produkcji w tej kasie, to będzie naprawdę lalka. Świetne auto o ponadczasowej sylwetce. Trudno mówić o minusach, napęd wraz ze skrzynią świetny, w porównaniu do całej reszty tutaj tylko Honda może konkurować w trwałości, ale i tak BMW robi ją osiągami jak chce.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-05-2019, 19:19

  15. #14339
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Giuliette 2.0jtdm na pelnej opcji z panoramicznym dostaniesz ez rocznik 2012-2013. Dynamika pewnie podobna/lepsza.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-05-2019, 19:27
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #14340
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kurwa w sumie one rzeczywiście tyle już kosztują. Pytanie jak te skrzynie po ~150kkm+ nalotu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •