Reklama
Strona 164 z 278 PierwszaPierwsza ... 64114154162163164165166174214264 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,446 do 2,460 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #2446

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny Medivia - Phophecy

    Cytuj sechtub napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Potem na ts ci wytłumaczę
    Bd koło 16, co ma znajomość mapy do tego ile expa daje ancient scarab task Oo. Wciąż chce zobaczyć jak się wbija 50lvl z zapleczem finansowym w 5h od 1lvl.
    Oferta aktualna.
    Ostatnio zmieniony przez Pankar : 15-04-2019, 12:03

  2. #2447

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Pankar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bd koło 16, co ma znajomość mapy do tego ile expa daje ancient scarab task Oo. Wciąż chce zobaczyć jak się wbija 50lvl z zapleczem finansowym w 5h od 1lvl.
    Oferta aktualna.
    No akurat do mapy pewno nic, bardziej tu chodziło o tibijska wiedzę, skoro ktoś nie zna ilości otrzymywanego expa a się wypowiada na temat jaki lvl w ile czasu się da wbić no to według mnie nie powinien dyskutować na temat który go przerasta..
    Jak będą robione kolejne charki, to wrzucę jakieś ssy w celu udowodnienia tego.

  3. Reklama
  4. #2448

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Pankar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    120ms solo bije 200 AS/h i task daje 4kk expa chyba, ze coś mnie ominęło.
    Ale Ty musisz je tylko dobić, a nie zabić całe, więc możesz biegać od lura do lura na dwóch [bliskich] respach.
    Więc skoro jest(było?) to do zrobienia w 8-10h, to jestem w stanie uwierzyć, że na jakiejś broken miejscówce da się to zrobić w 5h.

    Na bossach też nikt nie wierzył, i mało kto wiedział, w kręcenie 3kk/h expa w 8 osób.
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 15-04-2019, 12:50

  5. #2449

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Co to w ogole za pierdolenie. W ogole nie bylo tak, ze to mysmy tym kovalkom, szlagom i innym kretynom mowili, ze tibia to nie tylko napierdalanie gfb na tombie i jest mnostwo innych opcji etc. Teraz typ przychodzi i pierdoli cos, ze jedyne co robimy to bicie jakichs tomb i siedzenie na draconii xD Otoz wy jebane tępe kurwy, nie da sie wbic od 1 do 50 w 4/5h i jestem tego 100% pewny. Ide o zaklad, ze w historii Medivii nie bylo ani jednego 50levela, ktory by mial mniej niz 10h przegrane. Place 50f osobie, ktora udowodni mi, ze jest inaczej - a nie jest.

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale Ty musisz je tylko dobić, a nie zabić całe, więc możesz biegać od lura do lura na dwóch [bliskich] respach.
    Więc skoro jest(było?) to do zrobienia w 8-10h, to jestem w stanie uwierzyć, że na jakiejś broken miejscówce da się to zrobić w 5h.
    No i chuj ci z tego, ze musisz je tylko dobic, jak masz 8 level i 10mlvl i napierdalasz z gfb po 15. Nie ma zadnej broken miejscowy z ancientami i nie zrobisz 4k ancientow w 5h typie.
    Loo panie, a jakby tak exori mortem demonki tylko dobijac, to pan pol godzinki task skonczony i czysta lewel fbity.

  6. #2450
    orjannilsen1

    Domyślny

    10lvl/50-70mlvl i można próbować z ogromnym waste i to nie tomby, tylko coś mocniejszego z kniczem

  7. #2451

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Ale ja nie twierdzę, że to możliwe w 5h, tylko w dwa razy więcej. Nie wiem czy istnieje jakaś inna miejscówka, bo nie mam gameboya by grać na medivii ale trochę znam Szlagę, i skoro mówi że jest w stanie to zrobić w 5h, to to zrobi w zbliżonym czasie (jak nie w 5h, to w jakieś 7-8h co wciąż jest bliżej niż 30h o których pierwotnie była mowa).

    I akurat gadanie do Szlagi, że tibia to nie tylko napierdalanie gfb na tombie to taka trochę beka sama w sobie, jak my exiliśmy bijąc jednego alphabeasta w pięć osób summonując sobie jakieś 8 mino archerów, bo #rpgfeels XD

    Akurat Szlaga to jest mastermind w tibijke niezły, i nie mam na myśli jakiegoś totalnie wyjebanego w kosmos PvP, tylko ten tibijski sposób na abusowanie niektórych rzeczy, miejscówek, mechanik.
    Powtórzę: I nie wiem czy jest to możliwe w 5h, ale jeżeli Szlaga tak mówi, to wierzę, że jest do zrobienia w 7h (bo zawsze lekko przesadzał) XD

  8. #2452
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jedynie jak to widze to ten 8 sork ma shared z innym 11 sorkiem z duzym mlv ale to trzeba 700k/h zrobic zeby 5h zajelo zadnego dobrego taska dobijajac nie zrobisz no bo dobijanie hitam po 30 to troche iks de taski typu dragony/dle/ancienty/gsy odpadaja od buta to musi napierdalac albo cos na share albo z summonem chyba ze gostek odpala rohy+mfy na 10lvlu za okolo 300k-400k a potem napierdala hitami po 50 na tombie ale jaki jest tego sens i czy 5h starczy
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 15-04-2019, 15:40
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  9. #2453
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Energy field to protip. W 10-12h sie da z pomoca drugiej osoby oczywiscie. W 5h zaczynajac na rooku nie ma opcji

  10. #2454

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Energy field to protip. W 10-12h sie da z pomoca drugiej osoby oczywiscie. W 5h zaczynajac na rooku nie ma opcji
    huja sie snasz fyjc z teej drakoni gosciu, te 5h to jusz z przerwo na objad policzylem

  11. #2455
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Chociaz nie no kurwa jakby miec ze 2kk na kule/manasy i 5 osob to by moze dalo rade.
    Trzeba jakiegos potworka ktory sie nie leczy, zjezdzasz go na deep red, dajesz loga, noob dobija i chyba zgarnia wtedy full expa za niego.
    Dalej nie wiem gdzie by to dzialalo, skoro nawet na behe jest bramka 30lvl

  12. #2456
    Avatar Sanraizz
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    32
    Posty
    123
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom jak pies na ochronie 5-6 zl/h expiac na pierdolonym ofie 80 ekiem pozdro
    fajną macie stawkę przegrywy u was na wsi

  13. #2457
    Avatar Cytex
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    85
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Alez temat wybuchł. W 10h to myślę, że jest możliwie wbicie z 20 na 50 lv, ale spory ml musi miec runemaker.
    Jeśli potraficie szybciej, to naprawde chylę czoła i nie wykluczam, że to możliwe.

    Ja sam jak chciałem zrobić 1-50lv w 30h gry (średnio cały tydzień to mi zajmuje, a nie ciągiem 30h), to bardzo wyczerpywało to moje siły i chęci później na zwykła gre.
    To trzeba mieć serio zajawkę z ekipa na ts lub napięte terminy w wojnie, b yzrobić więcej niż 1 bedmaga w taki sposób.

  14. #2458

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to w ogole za pierdolenie. W ogole nie bylo tak, ze to mysmy tym kovalkom, szlagom i innym kretynom mowili, ze tibia to nie tylko napierdalanie gfb na tombie
    Po pierwsze to jak byś mógł mnie nie wrzucać w 1 worek do ambushy było by spoko bo z nimi nie mam i nie chce mieć nic wspólnego.. a po drugie to ja na tombie na medivi dwoma charami 200+ które sam wyexpiłem wbiłem może z 10lvli z gfb także pod zły adres trafiłeś.

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chociaz nie no kurwa jakby miec ze 2kk na kule/manasy i 5 osob to by moze dalo rade.
    Trzeba jakiegos potworka ktory sie nie leczy, zjezdzasz go na deep red, dajesz loga, noob dobija i chyba zgarnia wtedy full expa za niego.
    Dalej nie wiem gdzie by to dzialalo, skoro nawet na behe jest bramka 30lvl
    Owszem zgarnia cały exp, a miejscowek jest od groma gdzie można albo bić taska na jakieś w miare op moby typu gsy na coldridge, kończąc na jakiś unded behe, abo, alpha beastach itp. bez taska i się nie leczą które dają po 10/15k+ expa za moba i można tam wejść nawet na 6lvlu i nie trzeba wcale tak wiele w tego nooba kul wsadzać bo np. takie abo można dobić z Energy fielda ale nie wiem jak takie coś czasowo wychodzi bo tego akurat nie robiłem i nie o tym pisałem wyżej.
    Ale tak jak sam napisałeś nie wiesz gdzie by to mogło być a masz prawie 200lvl a tu jakiś "dzban" będzie krzyczał ze się nie da mając pewno 50lvl i nie wiedząc praktycznie nic xd
    No ale tak jak mówiłem, nie długo zrobie jakieś nowe bedmagi to udowodnię :)

  15. #2459
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    te rogi z demca to od 100lv mozna oddac czy co tam bylo
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  16. #2460

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    te rogi z demca to od 100lv mozna oddac czy co tam bylo
    lvl nie wiem jaki ale wiem ze trzeba mieć capa bo musisz oddać 100 na raz, więc to zależy od profesji bardziej a nie od lvla.


    Tak poza tematem bedmagow to możecie iść na faraony, 2 z nich są od samego początku zbugowane, może ktoś z was odkryje w jaki sposób :)
    Ostatnio zmieniony przez Szlaga_ : 15-04-2019, 17:05

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •