Reklama
Strona 4 z 5 PierwszaPierwsza ... 2345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 70

Temat: Siwe włosy

  1. #46
    konto usunięte

    Domyślny

    ja mam rudy zarost na huju
    tak na huju nie pomylilem sie, praktycznie nawet do napleta siegaja mi rude wlosy i co wy nato?

  2. #47

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gniewny jesteś rzadkim przykładem przygłupa, który żyje w całkowicie innym świecie niż inne normalne jednostki, stąd tez występują ogromne kłopoty z twoim funkcjonowaniem na forum, bo inni ludzie w internecie nie zachowują się jak podobne tobie przygłupy z twojego otoczenia. Mylisz bycie patusem, z byciem facetem z honorem, mylisz naukę i wiedzę z jakimś kurwa kodeksem ulicy xD, rzadko się takie stężenie patologi w internecie spotyka, pewnie dlatego że tobie podobni nie lubią lub nie umieją pisać, stąd brak ich postów w internecie, a jak już postują to są to jakieś posty na fb pod jakimiś tematami odnośnie homoseksualizmu w stylu "zajebać ich, zagazować" xD i jeszcze ta butna pewność siebie, buta czasami jest fajna, ale jak jakiś kurwa doctor house to robi, a nie gościu od którego śmierdzi debilizmem na kilometr xD
    ale przynajmniej masz mocną psychikę by być kozakiem w necie
    pzdr
    szanuje twoje zdanie na moj temat, lecz chcialbym zapytac kim jestes, ze mnie oceniasz przedstawisz sie nam? i smieszy mnie juz ogromnie ten profil psychologiczny, i jesli zachowujesz sie jak kazdy to jestes poprostu jak zwierze stadne i powiedz mi kto w sobie ma wiecej czlowieczenstwa, nastepna sprawa czym jest honor a czy kodekst ulicy

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Jestes kurwa zwykla parowa najnizszego szczebka, nic nie znaczacym patuskiem z ulicy ktory od czasu do czasu przyjebie fety i poszarpie sie z kolegami a puszysz sie jakkbys byl conajmniej ktoryms ze starych z proszkowa xD cwelem gniewny jestes a wydaje ci sie ze kims bo jestes imbecylem, spokorniej synku bo dostaniesz pstryczka od kogos i szybko zapomnisz o zasadach i bedziesz kłapal "spoko mordko nic do ciebie nie mam sztywniutko zbij pione" opluted

  5. #49
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szanuje twoje zdanie na moj temat, lecz chcialbym zapytac kim jestes, ze mnie oceniasz przedstawisz sie nam? i smieszy mnie juz ogromnie ten profil psychologiczny, i jesli zachowujesz sie jak kazdy to jestes poprostu jak zwierze stadne i powiedz mi kto w sobie ma wiecej czlowieczenstwa, nastepna sprawa czym jest honor a czy kodekst ulicy
    honor to jest umiejętność przyznania się do błędu, śmierdzi od ciebie patologią oraz ograniczonym umysłem na kilometr, a ja takich ludzi nie lubię, a oceniam cię bo mogę

  6. #50

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    honor to jest umiejętność przyznania się do błędu, śmierdzi od ciebie patologią oraz ograniczonym umysłem na kilometr, a ja takich ludzi nie lubię, a oceniam cię bo mogę
    nie masz pojecia czym jest honor, kodekst ulicy a sie o tym wypowiadasz, oceniasz kogos bez przedstawienia sie i nazywasz mnie ograniczonym umyslem hmm chwila, w innym temacie mowiles, ze nie mam kultury i jestem patusem, teraz pomysl czy patusem jest osoba ktora ocenia,obraza,wyzywa kogos bezpostawnie i bez przedstawienia sie w dyskusji? mi smierdzi od ciebie zwyczajna glupota szarego czlowieka ktory jeszcze jest slaby, bo ciagle mi agresji piszesz widac, ze jestes kruchy w realnym zyciu i cipowaty, siedz w swojej strefie komfortu dalej, twoje zachowanie w mojej etyce byla zwyczajna hanba
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 03-01-2019, 20:38

  7. #51
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no jak kurwa ktoś nie ma zarostu? chyba kobieta (choć i tu niektóre mają)
    podobno blondyni nie mają zarostu a ja blondyn i mam full face który musze golić co 3 dni.

  8. #52
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie masz pojecia czym jest honor, kodekst ulicy a sie o tym wypowiadasz, oceniasz kogos bez przedstawienia sie i nazywasz mnie ograniczonym umyslem hmm chwila, w innym temacie mowiles, ze nie mam kultury i jestem patusem, teraz pomysl czy patusem jest osoba ktora ocenia,obraza,wyzywa kogos bezpostawnie i bez przedstawienia sie w dyskusji? mi smierdzi od ciebie zwyczajna glupota szarego czlowieka ktory jeszcze jest slaby, bo ciagle mi agresji piszesz widac, ze jestes kruchy w realnym zyciu i cipowaty, siedz w swojej strefie komfortu dalej
    c0 do kurwy xD
    czemu mam się przedstawić? oceniam cię na podstawie twoich postów, które regularnie tutaj na forum wysrywasz, ty się przedstawiłeś?

  9. #53

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    c0 do kurwy xD
    czemu mam się przedstawić? oceniam cię na podstawie twoich postów, które regularnie tutaj na forum wysrywasz, ty się przedstawiłeś?
    ehh uwazasz sie za czlowieka na poziomie, a mnie za patologie a nie pojmujesz podstaw ktorze sa w relacjach międzyludzkich w normalnym spoleczenstwie, ja ciebie nie oceniam, nie wystawiam ci caloksztalu probuje zrozumiec co toba kieruje wystawiajac mi taka opinie, wiec nie musze ci sie przedstawiac, nie mam zamiaru ci wiecej tlumaczyc o zyciu, bo albo jestes jeszcze bardzo mlody, albo sie zgrywasz, badz jestes patusem o ktorych tak ciagle piszesz

  10. #54
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ehh uwazasz sie za czlowieka na poziomie, a mnie za patologie a nie pojmujesz podstaw ktorze sa w relacjach międzyludzkich w normalnym spoleczenstwie, ja ciebie nie oceniam, nie wystawiam ci caloksztalu probuje zrozumiec co toba kieruje wystawiajac mi taka opinie, wiec nie musze ci sie przedstawiac, nie mam zamiaru ci wiecej tlumaczyc o zyciu, bo albo jestes jeszcze bardzo mlody, albo sie zgrywasz, badz jestes patusem o ktorych tak ciagle piszesz
    gniewny nie wkurwiaj mnie, bo w co drugim poście kogoś obrażasz to albo dawaj tutaj jak się nazywasz albo jesteś kruchy

  11. #55

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gniewny nie wkurwiaj mnie, bo w co drugim poście kogoś obrażasz to albo dawaj tutaj jak się nazywasz albo jesteś kruchy
    przepraszam cie bardzo potrafisz czytac ze zrozumieniem? pokaz mi w ktorym poscie kogos obrazam jako pierwszy, po prostu jestem czlowiekiem ktory nie daje sobie pluc w twarz i sprawy stawia jasno, i co mnie interesuje czy cie wkurwiam czy tez irytuje i jesli chcesz to podam ci moj numer na pw i porozmawiam sobie z toba jak z astinusem

  12. #56
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo albo jestes jeszcze bardzo mlody, albo sie zgrywasz, badz jestes patusem o ktorych tak ciagle piszesz
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi smierdzi od ciebie zwyczajna glupota szarego czlowieka ktory jeszcze jest slaby, bo ciagle mi agresji piszesz widac, ze jestes kruchy w realnym zyciu i cipowaty
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w kulturze arabskiej jesli ktos nie ma zarostu to mozna go pelnoprawnie zgwalci, nie jest wtedy uznawany za mezczyzne, po tym poscie wnioskuje, ze na avatarze jestes ty osobiscie i jak mozna nie miec w wieku 25~ lat zarostu? przeciez nawet szpak go ma, to jesli ktos nie ma go do takiego wieku to duzo od kobiety sie nie rozni.
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najgorszy typ to wiesniaki takie jak ty
    przeleciałem z 8 ostatnich postów, nie tylko ze mną co dyskutował
    patrzcie jaki gniewny jest kruchy i cipowaty, obraża, a się nie przedstawił xD

  13. #57

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeleciałem z 8 ostatnich postów, nie tylko ze mną co dyskutował
    patrzcie jaki gniewny jest kruchy i cipowaty, obraża, a się nie przedstawił xD
    ale dalej nie rozumiesz, ze gdy mowisz do swojego Pana i oceniasz go to wypada sie przedstawic i nie dziala to w dwie strony

  14. #58
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jakie tam u siebie na osiedlu zasady jeszcze macie, gałe opierdalasz patusom wyższego stopnia?
    sam się ośmieszasz, przed chwilą tłumaczyłeś że nie musisz mi się przedstawiać bo nikogo nie obrażasz, a jak ci udowodniłem co innego to się miotasz z jakimiś idiotyzmami
    a potem będzie nie znasz nie oceniaj xD

    >honor, przyznanie się do błędu
    >gniewny
    wybierz jedno

  15. #59
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale dalej nie rozumiesz, ze gdy mowisz do swojego Pana i oceniasz go to wypada sie przedstawic i nie dziala to w dwie strony
    japierdole.jpg weź już proszę na prawdę wypierdalaj serio tego się czytać nie da ktoś ci wytknie twoje zachowanie a ty powiesz że "wcale tak nie jest po czym wnioskujesz" a jeszcze w tym samym poscie potwierdzasz to jego treścią. Czy ty kurwa masz za grosz samokrytyki pacanie? Widzisz co ty odpierdalasz człowieku? Na sto procent cię starzy nie kochali.

  16. #60

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie tam u siebie na osiedlu zasady jeszcze macie, gałe opierdalasz patusom wyższego stopnia?
    sam się ośmieszasz, przed chwilą tłumaczyłeś że nie musisz mi się przedstawiać bo nikogo nie obrażasz, a jak ci udowodniłem co innego to się miotasz z jakimiś idiotyzmami
    a potem będzie nie znasz nie oceniaj xD

    >honor, przyznanie się do błędu
    >gniewny
    wybierz jedno
    zasada jest prosta, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.
    Przez Nervarien w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5010
    Ostatni post: 08-02-2024, 23:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •