Reklama
Strona 53 z 123 PierwszaPierwsza ... 343515253545563103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 781 do 795 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #781
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To, jakie ja bramki tracę XDDD typek mi władował 4 bramki z dystansu jakimiś casemiro czy gelson martinesem bez użycia precyzyjnego wykończenia XD 4 bangery, ja za to kurwa strzelam po 3x w poprzeczkę czy słupek w 1 meczu (rekord to 20min dzisiaj poprzeczka i 2x słupek) XD Do tego milion odbitek w moim polu karnym, które zostają pod nogami przeciwnika, w drugą stronę nie działa to tak samo XD Dzisiaj straciłem więcej bramek, które nigdy nie powinna paść niż przez całą fife, coś pięknego XD Zresztą wy wiecie jak jest, to co będę się użalał XD Pewnie za tydzień będzie to działać w drugą stronę, o ile mój pad dotrwa XD 10-5 póki co, wbijam gold 3 i pierdole to

    #up
    gold 1 ma dużo lepsze nagrody od golda 2, ale max 10 porażek

  2. #782
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    gold 1 ma dużo lepsze nagrody od golda 2, ale max 10 porażek
    no ostatnie dwa tygodnie tak chujowe nagrody mialem z golda1 ze nawet nie chce mi sie spinac :d

  3. Reklama
  4. #783
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No chyba, że tak ale zawsze 2 paczki za 100k to jakaś szansa jest ;d

    # Zmobilizowałem się i walczę o tego golda 1, 18-7 mam, więc raczej dam rade. W ostatnim meczu grałem na gościa, który miał 5 ikon xD (chyba drugi raz widzę taki skład na pc dopiero), w tym eusebio 91 i raul 92, więc pewnie dobre 15kk skład warty. Jak się spodziewałem, patrząc na skład i to, że go trafiłem przy takim bilansie, był mierny, ale Raul mu robił robotę. Trafienie na 4:3 w 92minucie finezyjnym z 20m na zielonym timingu w okienko bezcenne.

    Nvm miałem 3 mecze i 1 do wygrania, przegrałem każde 3, przegranie meczu nie oznaczało dostanie gorszego przeciwnika. Mam dość walki ze skryptami i button delayem, nie potrafię nic zagrać z pierwszej piłki, bo i tak zawsze mi przyjmie najpierw zawodnik. Sprzedaje całą drużynę i coinsy na jakiejś stronce, 1k wpadnie, a ja będę spokojniejszy ;d Najgorsza fifa od fify 16, mega wolny, schematyczny gameplay i milion odbitek czy losowych goli. Jeśli bana nie dostane, to może od czasu do czasu zagram fut champions niewymiennymi.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 10-12-2018, 04:12

  5. #784
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No chyba, że tak ale zawsze 2 paczki za 100k to jakaś szansa jest ;d
    no szansa jest, ale biorąc pod uwagę mój dotychczasowy drop z paczek 100k to jest żenada, a tak przynajmniej liczę na jakieś karty fitnessu, bo nie samymi kopaczami człowiek żyje xd

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    # Zmobilizowałem się i walczę o tego golda 1, 18-7 mam, więc raczej dam rade. W ostatnim meczu grałem na gościa, który miał 5 ikon xD (chyba drugi raz widzę taki skład na pc dopiero), w tym eusebio 91 i raul 92, więc pewnie dobre 15kk skład warty. Jak się spodziewałem, patrząc na skład i to, że go trafiłem przy takim bilansie, był mierny, ale Raul mu robił robotę. Trafienie na 4:3 w 92minucie finezyjnym z 20m na zielonym timingu w okienko bezcenne.
    im dalej w las tym gorzej, też już takich kozaków w ten weekend udało mi się spotkać, a wcześniej to bardzo sporadycznie jakieś ikony, w ten weekend praktycznie co trzeci/czwarty mecz się jakiś przewijał

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nvm miałem 3 mecze i 1 do wygrania, przegrałem każde 3, przegranie meczu nie oznaczało dostanie gorszego przeciwnika. Mam dość walki ze skryptami i button delayem, nie potrafię nic zagrać z pierwszej piłki, bo i tak zawsze mi przyjmie najpierw zawodnik. Sprzedaje całą drużynę i coinsy na jakiejś stronce, 1k wpadnie, a ja będę spokojniejszy ;d Najgorsza fifa od fify 16, mega wolny, schematyczny gameplay i milion odbitek czy losowych goli. Jeśli bana nie dostane, to może od czasu do czasu zagram fut champions niewymiennymi.
    unluku xd
    no ale na skryptowanie cały świat narzeka i i tak nic nie zrobią, wypuszczą tylko kolejny team of który się spienięży a nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości tak, totgs, o tobie mowie

    podziel się później stronką do coinsów, niejednemu się przyda

  6. #785
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Emocje opadły po wczoraj xD i poczekam ze sprzedażą składu do połowy stycznia, bo sezon w LoLu zaczyna się 23 chyba, więc i tak nie miałbym co robić za ten czas. Swapował ktoś może w ostatnim czasie z PC na konsole albo odwrotnie? Są jakieś różnice w gameplayu? Bo wiadomo, że market na konsolach lepszy i brak/mniej cheaterów w SB, ale to chyba tyle? Ja osobiście nie trafiłem chyba na żadnego cheatera przez jakieś 400 meczów online, które zagrałem w tej fifie, ani razu mnie też nie wywaliło z gry zaliczając porażkę, więc pewnie serwery na pc są lepsze, rzadziej też je wywala całkowicie FUT (chyba tylko 2 razy w tej fifie). Jakieś opinie? Na reddicie wyczytałem, że gameplay przez różnice fps na pc lepszy co mnie zdziwiło, bo jest chujowo i tak XD

    #Jeszcze pytanie dot. kontrolera od xboxa. Ktoś używał od 360 i od One? Myślę na zakupem pada nowszej generacji, ale zastanawiam się czy w ogóle warto. Być może ten delay jest spowodowany jednak kilkuletnim padem xD
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 10-12-2018, 20:25

  7. #786
    Avatar timez
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    188
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja od zawsze na pc. Ceny moim zdaniem są wyzsze niż Xbox czy konsola. Ja używam zwykłego pada do Xbox360 z tym czujnikiem Xbox pod usb i gra się dobrze.

  8. #787
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No ja gram se na pc na padzid od x360 i jest spoko, tyle ze baterie trzeba kupowac, nie wiem czy w tym od xone sa baterie.czy sie laduje, a tak to jeden chuj pewnie

    A rynek na pc ssie pale, pamietam, jak chcialem aohie De Bruyne kupic, a tu bylo tylko 7kart na rynku calym xd
    Ostatnio zmieniony przez polek asty : 11-12-2018, 08:35

  9. #788
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja PC na padzie do xone, na kablu niestety, najwygodniej nie jest ale lekko idzie

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A rynek na pc ssie pale, pamietam, jak chcialem aohie De Bruyne kupic, a tu bylo tylko 7kart na rynku calym xd
    chcesz mojego?

  10. #789
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Juz se oram if mertensem na cam ;;

  11. #790
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    w ogóle kogo macie chłopaki w bramce?
    de gea here, ale SIF szczesny sobie lezy w klubie i czeka na debiut, gdzieś mi chodzi serie a po głowie żeby skleić skład od wojtka, ale szkoda mi ramosa wyrzucać ze składu
    tak samo bym chętnie varana spróbował ale jakoś mnie kurtuła nie przekonuje xd

  12. #791
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ucl Fahrmann jest kozak, jeszcze Neuera musze wyprobowac, na mistrzostwach widzialem ze prosy Nim graly.
    Tylko nie mam jak mu zgrania zrobic poki co

  13. #792
    Avatar timez
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    188
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja dropnąłem raz Szczęsnego z drużyny tygodnia i od tamtej pory Seria A i on w bramce;p

  14. #793
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    U mnie Handanović i jest kozak IMO, bardzo zadowolony jestem z niego, ale nie testowałem ani DDG ani Kurły, więc nie mam porównania.

  15. #794
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kupiłem oblaka mając wcześniej kepe i broni całkiem solidnie, ale wyrzuty i wybicia w porównaniu do hiszpana ma całkowicie upośledzone, nie ważne jak bardzo wychylę gałkę przy wyrzucie to i tak 3/5 razy rzuci do środka gdzie wcześniej tego problemu nie miałem, to samo przy wybiciach ;d


    Nerf finezyjnych, chyba pierwszy raz szanuję EA o ile czegoś po drodze nie zepsuli
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 11-12-2018, 12:41

  16. #795
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ucl Fahrmann jest kozak, jeszcze Neuera musze wyprobowac, na mistrzostwach widzialem ze prosy Nim graly.
    Tylko nie mam jak mu zgrania zrobic poki co
    no właśnie Tekkz używał na przykład bo się pomylił i stwierdził że jest przesądny i nie zmienia xD
    neuer/courtois/de gea przeważają wśród prosów generalnie z tego co też oglądałem, oblak sporadycznie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •