Reklama
Strona 1738 z 3883 PierwszaPierwsza ... 73812381638168817281736173717381739174017481788183822382738 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 26,056 do 26,070 z 58238

Temat: Piłka Nożna

  1. #26056
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Te kurwa, bo zaraz sam do śmieciarki wlecisz
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Darmian bez numeru czyzby byla szansa, ze wypierdala

    Za dobry na numer xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #26057
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lol teraz w temacie dwa śmietniki jeden czerwony a drugi zielony ciekawe kiedy jeszcze jakiś żółty na plastik się pojawi.
    hala Madrid
    Onda Cero: Modrić poprosi Florentino o odejście
    chyba się posypał ten projekt i coś pękło, na 90% nigdzie nie odejdzie, ale strzelam, że kolejny sezon-dwa to będzie poszukiwanie drużyny, mnóstwo młodych Hiszpanów wpadnie do wyjściowej jedenastki (Ceballos, Isco, Asencio, Mayoral) którzy dotychczas tylko oglądali mecze z ławki ale to raczej nie ma szans na powodzenie i wygranie ligi (tym bardziej Mistrzów ;d)
    no i trochę dziwi ta oszczędność, ostatnie 5? okienek transferowych to wszystko na plus, wielkie oszczędzanie i liczyłem, że po odejściu Cristiano Perez rozbije skarbonkę, ale z drugiej strony to niby na kogo

  3. Reklama
  4. #26058
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Pluton napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hala Madrid

    chyba się posypał ten projekt i coś pękło, na 90% nigdzie nie odejdzie, ale strzelam, że kolejny sezon-dwa to będzie poszukiwanie drużyny, mnóstwo młodych Hiszpanów wpadnie do wyjściowej jedenastki (Ceballos, Isco, Asencio, Mayoral) którzy dotychczas tylko oglądali mecze z ławki ale to raczej nie ma szans na powodzenie i wygranie ligi (tym bardziej Mistrzów ;d)
    no i trochę dziwi ta oszczędność, ostatnie 5? okienek transferowych to wszystko na plus, wielkie oszczędzanie i liczyłem, że po odejściu Cristiano Perez rozbije skarbonkę, ale z drugiej strony to niby na kogo
    Ehh, zapomniałem :(
    Impossible Is Nothing

  5. #26059

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nasz polski beniaminek zakupil pilkarza z Fc barcelony, no no Polska liga sie zaczyna zbroic ;33



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  6. #26060
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chociaz ja akurat calluje Fabinho jako top flop okienka. Na lfc.pl juz sie jaraja, ze taki super, ze tak zajebiscie rozprowadza pilki, ze cos tam. No moze w Monaco tak, ale od kiedy do nas dolaczyl to tak srednio bym powiedzial, a hamulcowym jest lepszym niz Dominator i Czarny Xavi razem wzieci. No, ale zobaczymy trzeba mu dac szanse.
    Trochę to
    Znaczy dalej może wyjść na dobre, ale o ile Keita, poza odcięciem prądu, to będzie świetnym transferem, o tyle Fabinho kompletnie mi się nie podobał w pre-seasonie i grał po prostu chujowo i zgranie tu nie miało nic do rzeczy.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #26061
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o tyle Fabinho kompletnie mi się nie podobał w pre-seasonie i grał po prostu chujowo i zgranie tu nie miało nic do rzeczy.
    Zaraz Ci gościu tibiarza tu zawołam i się dowiesz co nieco na temat pre-seasonu ;]
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  8. #26062
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W sumie jeszcze o tym nie pisałem tu, ale to przejęcie Arsenalu przez Kroenke to jest mocne XD i już naprawdę nie wiem co ja mam robić, bo kibicowanie dalej temu memowi nie ma kompletnie sensu pomimo tego, że wreszcie jest nowy trener i jakieś szanse na zmiany (tzn. nie ma, bo Stan XD).

    Ehhh...

  9. #26063
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak jeszcze a propos tego, to jest to trochę mniej śmieszne, gdy zdasz sobie sprawę, że w opozycji do tych tekstów używane są co najmniej równie absurdalne, jak te poniżej.
    Są to zdania powtarzane najczęściej właśnie przez tzw. ekspertów i różnych komentatorów, którzy najpierw oczekują nie wiadomo czego, a potem najbardziej cisną hehe bekę, tworząc jakieś hehe zabawne słowa typu eurowpierdol.

    przykłady:
    - dobre losowanie, szanse 50/50
    - genk to średniak przeciętnej ligi belgijskiej
    - u przeciwników grają amatorzy, listonosze i kelnerzy
    - ważne punkty do rankingu <- to moje ulubione
    - spokojnie, 10 lat temu wygraliśmy z menczesterem
    - nigdy o tej drużynie nie słyszałem
    - szachcior soligorsk to jacyś pasterze z białorusi, moja drużyna z c-klasy by ich ograła
    - michał probierz to dobry trener
    - darko jevtić gwiazdor lecha, ten piłkarz ma to coś
    - trzeba grać młodymi polakami, a nie zagranicznym szrotem <- to też moje ulubione
    - zibi dobry prezes
    - vuković charakterny serb
    - spartak trnawa jakieś ogórki ze słowacji
    - dlaczego w 40 milionowym kraju...
    itp.

    Jest to jeszcze mniej śmieszne, gdy widzisz, że na podstawie takich frazesów wprowadzane są przepisy mające uzdrowić polską piłkę. Tak o to rudy zjeb wprowadził ograniczenie piłkarzy spoza UE, "bo polskie kluby ściągają szrot, a trzeba grać młodymi Polakami".
    Kiedy Lech wygrywał z Austrią, Feyenoordem, Manchesterem itd. to połowę, lub więcej, składu stanowili obcokrajowcy spoza UE, na mecz z Manchesterem w pierwszym składzie wyszło ich siedmiu. Dzisiaj nie jest to możliwe. Dodam, że we wczorajszym meczu najlepsi w Lechu akurat byli jedyni spoza UE: Kostewycz i Burić (tzn. ten drugi dostał niedawno polskie obywatelstwo).
    Ktoś tu niedawno napisał, że do pokonania polskiego klubu wystarczy mieć zwinnego, szybkiego murzyna na skrzydle. W Polsce nikt takich nie ma i mieć nie będzie i nikt w ogóle nie obserwuje Afryki ani Ameryki Południowej.
    A ogólna liczba obcokrajowców w polskiej lidze nie tylko nie zmalała, ale wręcz wzrosła, tylko że teraz rynek importu jest mocno ograniczony, więc siłą rzeczy poziom niższy.
    A tzw. "młodych zdolnych Polaków" nie ma, bo w Polsce nie ma szkolenia, tylko "polska myśl szkoleniowa". Jedynym podmiotem, który w ostatnich latach cokolwiek robił w kwestii szkolenia jest właśnie Lech. I jak tak dalej pójdzie, to na kolejnych mistrzostwach, na które uda się zakwalifikować, połowa reprezentacji może się wywodzić z akademii Lecha (w niektórych rocznikach już tak jest), przecież już teraz próbowano się ratować Kownackim, Bednarkiem itd. Śmiech na sali i tyle, elo

  10. #26064
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak se patrze na ostatnie strony to poza mna I Tibjarzem oraz ludzmi co co kibicuja Real Madryt xD to zaraz tu sama modercja bedzie I koniec wolnego tematu pilka nozna ;

    Darmian poza kadra to juz chyba przesadzone, ze wypierdala wreszcie

    Z innych newsowz rozpoczynamy fpl, w tym sezonie moderacja zapowiedziala jeszcze lepsze xD nagrody niz w zeszlym sezonie, wiec jest o co grac
    Ostatnio zmieniony przez polek asty : 10-08-2018, 19:05

  11. #26065
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No Elo darmian w pierwszym składzie xD
    Ciężko jest lekko żyć

  12. #26066
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Nawet Martial się na ławkę załapał. Zaskoczony jestem Shawem w pierwszej jedenastce zamiast Younga. No i myślałem, że wleci Fellaini za Pereirę/Matę XD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  13. #26067
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kurwa ale mnie z tym Darmianem oszukalix MEN Ty kurwo jebana, ze numeru nie ma, ze w kadrze nie nie ma

    A tu jeb plaskuna nagle pierwszy sklad

  14. #26068
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,996
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Żałuję że nie mogę obejrzeć tego meczu jak Manchester rozjebie Leicester 1-1

  15. #26069
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Szybko poszło, jeszcze ze dwie i pozamiatane
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  16. #26070
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    co z grubym murzynem w ataku zraczałych, bo na fpl był żółty wykrzyknik, ale niby 75% że zagra a mnie oszukano i siedzi na ławce

    also łapcie najgorszy torgowy skład, na MŚ gruz po fazie grupowej nie zmieniał zawodników i połowa miała 0 pkt bo odpadła, a i tak szliśmy łeb w łeb
    Piłka Nożna-sklad.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 10-08-2018, 21:26

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •