Reklama
Strona 7 z 13 PierwszaPierwsza ... 56789 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 182

Temat: Zmiany na forum - dyskusja

  1. #91
    Avatar Nosikamyk
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Posty
    1,479
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dokladnie na tym polega wolnosc slowa
    wez wyjdz na moment ze swojej dupy i zobacz jak wyglada przecietna dyskusja w internecie
    swietny punkt odniesienia

  2. #92
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dokladnie na tym polega wolnosc slowa
    wez wyjdz na moment ze swojej dupy i zobacz jak wyglada przecietna dyskusja w internecie
    nie mozna pomawiać i zniesławiać i powoływać się na wolność słowa gościu. spróbuj napisać coś o córce dudy i zobacz jak długo pożyjesz

  3. Reklama
  4. #93
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    skoro maja byc bany za trollowanie w powaznych dzialach to czemu nosikamyk jeszcze z permem nie polecial?
    i jeszcze dodajmy do tego, ze mamy juz 9 stron tematu i 1 wypowiedz ze strony administracji i byl to pluton kilka minut po powstaniu tematu

    nie zeby cos, ale chyba jednak ta legendarna aktywna administracja atakuje ponownie, oczywiscie ja rozumiem, ze wszyscy maja swoje zycie i nie zawsze wejda na forumek, no ale z tego powodu jest w tej kadrze wiecej niz 1 osoba, tylko szkoda, ze ich srednia aktywnosc to 20 postow rocznie i 5 akcji typu randomowy ban i znikniecie xD

    Moze by chociaz sprawdzic w bazie aktywna i w miare odpowiedzialna osobe i dac jej moda z ograniczonymi uprawnieniami (nie wiem czemu np. nie ma jakiegos half moda, ktorego decyzje musi potwierdzic pelnoprawny kadrowicz i wtedy taki super aktywny mod ma mniej roboty bo tylko potwierdza/ anuluje i nie musi kumac co sie dzialo przez ostanie 2 lata jak go nie byl na forumku)

  5. #94
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    moderatorzy i admini sie wypowiedzieli odnosie tych punktow wczoraj na fm a tutaj sie mieli wypowiedziec sami userzy dlatego kadra nie zabiera glosu

    nie wiem za bardzo czemu ma sluzyc taka forma xD ale chyba chodzilo o to zeby nie bylo dodatkowych spiec na linii obecna wladza - obecny rozgoryczony lud tylko wiecej postow odnosnie proponowanych rozwiazan

  6. #95
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dokladnie na tym polega wolnosc slowa
    wez wyjdz na moment ze swojej dupy i zobacz jak wyglada przecietna dyskusja w internecie
    O jak ktoś tldr mój post to tutaj w pigułce jest xD





  7. #96
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moze by chociaz sprawdzic w bazie aktywna i w miare odpowiedzialna osobe i dac jej moda z ograniczonymi uprawnieniami (nie wiem czemu np. nie ma jakiegos half moda, ktorego decyzje musi potwierdzic pelnoprawny kadrowicz i wtedy taki super aktywny mod ma mniej roboty bo tylko potwierdza/ anuluje i nie musi kumac co sie dzialo przez ostanie 2 lata jak go nie byl na forumku)
    Na forum paranormalne takie cos funkcjonuje i jest zajebiste. Zanim typ jest modkiem dostaje adepta, konsultuje wszystko badz wyciaga konsekwencje, ale po zatwierdzeniu przez normalnego modka. Dzieki temu jak jest jakis typ co denerwuje kazdego i troluje, a normalny modek tego nie wie bo rzadko bywa w jakims dziale, ale ma tam takiego adepta to ten mu mowi "te sluchaj crus bo tam jest taki idiota robi to to i to ja go banuje i elo" i juz. No i jeszcze to, ze sa modkowie jak gruz czy nawet eksperci jak mex co sama swoja postawa i normalnym zachowaniem wymuszaja porzadek w dziale temu w sporcie i motoryzacji jest spoko zajebiscie wszystko.

    Also dajcie mode dla skrzypas
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-06-2018, 16:18
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #97
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    + skrzypas brzmi jak głos rozsądku w tym burdelu, myślę że adepta na początek można rzucić

  9. #98
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Może torgowy server discord?
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  10. #99

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może torgowy server discord?
    Pewnie, otwórzmy discord i zamknijmy to forum w chuj. Wyjdź.
    Cieszy mnie fakt, że ludzie wracają z banicji, zając się jeszcze tymi pseudo-moderatorami i można zacząć rozmawiać o rozwijaniu forum, czy też trzymaniu na nim porządku.

  11. #100
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moderatorzy i admini sie wypowiedzieli odnosie tych punktow wczoraj na fm a tutaj sie mieli wypowiedziec sami userzy dlatego kadra nie zabiera glosu

    nie wiem za bardzo czemu ma sluzyc taka forma xD ale chyba chodzilo o to zeby nie bylo dodatkowych spiec na linii obecna wladza - obecny rozgoryczony lud tylko wiecej postow odnosnie proponowanych rozwiazan


    Tak właśnie to wygląda ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #101
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    btw fajnie by było zorganizować jakieś walki paintowców czy jakiś inny turniej(kalambury, 1 z dziesieciu, hearthstone, whatever) lub mafie byśmy złączyli się i stali monolitem

    tak jak teraz Crus torgowego typera zrobił super inicjatywa plusik dla niego

  13. #102
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Nosikamyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    swietny punkt odniesienia
    chlopak wroc pod kamien spod ktorego wypelzles

  14. #103
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak właśnie to wygląda ;]
    no to dobrze wiedziec, prosze powiadomic mnie listownie jesli ktorykolwiek z pomyslow bedzie mozliwy do wprowadzenia ze strony organizacyjne lub technologicznej
    bez odbioru.
    podoba mi sie taka forma dyskusji, kiedys to ktos nazwal bodajze monologiem, no ale jak widac skoro do tej pory to dzialalo i przynosilo same korzysci na forumku to nie ma co zmieniac i dobrze jest jak jest
    tak przy okazji dostepny jest ktokolwiek kto bedzie umial cos wprowadic, czy tak se gadamy i w razie czego pluton strzeli galom z podkreconego w monitor, ew dobre intencje to poskromia i sie zakoduje?

  15. #104
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    1. Bany zamiast ostrzeżeń
    Według mnie warny przestały już dawno spełniać swoją funkcję (warn -> warning -> ostrzeżenie). Warn przestał "ostrzegać" przed złym zachowaniem, a stał się karą samą w sobie. Uważam, że powinniśmy zastąpić warny banami - na jeden, dwa, czy trzy dni, później tydzień, dwa, miesiąc i dłużej. Wyeliminuje to również problem typu "mam 0 punktów, mogę obrazić tego użytkownika/moderatora, dostanę #30, najwyżej #80".

    Tylko teraz problem jest taki, że moderator nie uczestniczący w życiu danego tematu może wejść sobie z buta i zobaczyć że ktoś sobie zreportował mnie za nazwanie Mastera i Olejooo debilami. Ale jak oni wymyślają kupno Mondeo mk3 st220 to jak mam ich inaczej nazwać? Głupki to jednak zbyt łagodne określenie. Co do samego pomysłu jest mi to obojętne, dostosuję się

    2. Gruba linia HP - forum
    Nie jestem zwolennikiem usunięcia HydeParku. Niestety, widzę gołym okiem, że jego "atmosfera" przenosi się na inne działy (również na te "najbardziej poważne" typu "O serwisie"). Chcę mieć ciasto i zjeść ciastko. Proponuję zostawić HP w spokoju - reagować tylko w krytycznych przypadkach jak łamanie prawa, CP czy słynne keyloggery. Reszta - róbcie sobie co chcecie. Natomiast po przekroczeniu granic HydeParku tolerancja na głupotę jest zerowa. I chciałbym, aby rzeczywiście wyciągać z tego konsekwencje. Nie chodzi jednak o zamordyzm i banowanie za offtopic bo temat jest o samochodach a ktoś się wypowiedział o motorach. Chodzi o popularny trolling.

    Jestem za, ale znowu musimy poruszyć temat kadry. Crus sobie przegląda sport, owion, hp i inne i czynnie uczestniczy w ich życiu i jest w stanie ogarnąć trolli, Przemo ogarnia reporty i swój dział o elektronice ale np, kiedy mieliśmy problem z panem Gniewnym w motoryzacji to pomimo reportów nie mogliśmy się go pozbyć dłuższy czas. Jako że Motoryzacja jest jednym z najbardziej aktywnych działów tutaj, a nikt z moderatorów tam nie zagląda ja byłbym za tym aby @Mexeminor ; został moderatorem bądź dostał uprawnienia. Fakt że pewnie rzadko kiedy musiałby swojej pozycji używać, jednak w razie rzadkich przypadków mógłby zareagować bez proszenia kogoś innego o reakcję która może być zła ze względu na to że czasami też dany report mógłby być wyrwany z kontekstu

    3. Regulamin
    Mam wrażenie, że "jest bo musi być". Nasz Regulamin jest kompletnie bezużyteczny. Praktycznie każdy punkt można wrzucić do dwóch worków - oczywista oczywistość albo bezsensowny punkt. Najchętniej to bym w ogóle się go pozbył i zdał się na interpretację moderatorów. Albo mocno go przebudował i zrobił konkretny taryfikator.

    Tutaj nie mam nic więcej do dodania poza powtarzaniem się na temat kadry moderatorów, bo są ludzie którzy postują tylko w motoryzacji i przy jednym błędzie i jakimś reporcie mogą dostać bana na jakiś tam krótki okres czasu od powiedzmy Crusa, kiedy taki Mexeminor zna danego użytkownika i mógłby dać szansę bo zdarzyło się to danemu użytkownikowi pierwszy raz

    4. Premium
    Na razie nie ma, choć użytkownicy się domagają. Na dzień dzisiejszy nie mamy nic do zaoferowania w ramach takiego pakietu, więc byłoby mocno nie fair brać za to pieniądze. Jeśli ktoś ma pomysły, to zapraszam, ja szczerze mówiąc nie do końca potrafię coś wymyślić.

    Nic do powiedzenia nie mam w tym przypadku

    5. Kadra
    Jest stara i zasiedziana. Od lat nie potrafimy się zmotywować i zrobić czegokolwiek żeby ruszyć forum przez co zdążyło praktycznie zdechnąć. Każda zmiana to setki godzin dyskusji i oczekiwań. Chciałbym, aby było bardziej dynamicznie (ale jednocześnie utrzymać zasadę, że moderator ma jedynie moderować dyskusję, być "w cieniu").

    Oprócz tego w przyszłości proponuję otwarty konkurs na moderatorów. Potrzebujemy świeżej krwi i ludzi, którym się chce. Na razie nie ma sensu rozdawać kolorków jeśli nie wiemy czy jest taka potrzeba - zobaczymy w kolejnych tygodniach/miesiącach jak sobie radzimy.

    Czemu ktoś miałby być w cieniu kiedy może mieć odmienne bądź podobne zdanie do użytkowników, przecież tutaj tyle ludzi już zostało że wszyscy się znamy i nie miałbym nic przeciwko dyskusji z moderatorem, co do konkursu jednak zrobiłbym go dużo wcześniej, i to w kwestii całej kadry, żeby to użytkownicy aktywni mogli wybrać kogo chcą na wychowawcę a nie że sobie przyjdzie Haan za pół roku i znowu rozkręci inbe z nudów

    6. Aktualności
    Wracają.

    7. Odwołania
    Dział otwarty dla każdego.

    Co później? Przede wszystkim chciałbym, żeby na stronę główną wrócił jakiś content. Samym forum świata nie zdziałamy. Tematyka to kwestia dogadania. Jest to jednak punkt późniejszy, najpierw zastanówmy się nad tym co robimy z tym, co mamy.

    Nie jestem pewien czy jakimkolwiek contentem zachęcimy nowych użytkowników bo jednak fora odchodzą do lamusa i bardziej skupiłbym się na utrzymaniu ludzi których teraz mamy
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 08-06-2018, 16:46

  16. #105
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,021
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Ja pierdole xD czy wy nie potraficie pojąć, że ludzie tutaj mają po 20-30 lat? Z czego spora część bliżej 30 niż 20? Czy wy serio myślicie, że tu się będzie rozwijać jakieś forum młodzieżowe, na którym studencik, którego kopią w plecak, będzie uczył dorosłych ludzi kultury? To jest kurwa dramat i trzeba wam to wreszcie w ryj powiedzieć, wy głupie chuje. Widzę, że niektórzy dalej nie łapią pierdolonej ironii tej całej sytuacji. I co kurwa, teraz mnie zbanujecie za cytat ze Stonogi? Już jakiś janusz zraportował, bo go kłują te trzy kurwy w oczy? W cywilu sobie możecie chlać, jarać, ćpać, przeklinać, drzeć mordę i srać na środku pokoju, albo patrzeć jak kolega sra i się w tym tapla, a potem tu przychodzicie, pierdolicie o trzymaniu poziomu i płaczecie o nazywanie geja gejem, jebani hipokryci.
    Forum nie żyje dzięki żadnemu jebanemu tmspiw, ani temu normalnemu ani piwnicznemu. Takie pogaduchy, to sobie równie dobrze możemy uskuteczniać na czacie na fejsbuku. Forum żyje dzięki ciekawym dyskusjom o himalaizmie, skokach narciarskich i motoryzacji. I nikomu kurwa luźny charakter tych rozmów nie przeszkadzał. Wyjmijcie w końcu te kije z dup i dajcie ludziom żyć. Tu jest potrzebnych kilku rozgarniętych modów z poważaniem reszty forum, którzy będą potrafili rozpoznać prawdziwego szkodnika, typu midasa czy oli patoli, i będą mieli jaja wyjebać go z buta, czy też usuną niesmaczny obrazek jak ten sprzed dwóch stron, a jednocześnie nie będą się wpierdalać w dyskusje normalnych użytkowników. A w razie czego, po prostu wejdą do tematu i napiszą, żeby się uspokoić. A nie jakieś dzbany z inteligencją emocjonalną na poziomie piętnastolatki, szukające pretekstu do wjebania warna, żeby sobie zrobić dobrze.
    Dlatego zdejmijcie w końcu te bany, wy kolorowe zakute łby, i zróbcie wreszcie porządek we własnych szeregach albo odsprzedajcie mi kurwa forum za te 5 złotych, co poszły na dwa harnasie dla archariusa. Bo już kurwa żal na to patrzeć.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 08-06-2018, 19:56

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zmiany, zmiany, zmiany.
    Przez Filia the Dragon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-01-2011, 16:11
  2. Zmiany, zmiany, zmiany!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 28-07-2008, 11:11
  3. Zmiany, zmiany!
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 262
    Ostatni post: 01-04-2006, 23:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •