Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: pierwsza bitka w życiu na poważnie

  1. #16
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2016 - wyzwalem typa na solo bylismy od 2010 skloceni o sprawy osiedlowe i dziewczyne. Wczoraj podalem mu reke na zgode. Przyjal.

    2017 - typ wyzwal mnie na solo 40 lat. Nie dal rady mnie ruszyc nawet zdesperowany zawolal kumpli i poszedl po cegle. Po 1h zgarnela mnie ta kurwa ten maly karakan z I kmp w Bialymstoku

    2018 dzis w nocy. Podchodzi typ napierdala mnie z sygnetu. Rozjebal mi czolo. Z kolegami goni mnie a ja uciekam do chaty wiadomo 3 typow troszke starszych. Moze jeden o rok mlodszy. Przed ta akcja napisalem na fb ze w ds fokus nie stosuja sie do placy minimalnej i zastraszaja i osmieszaja.

    Ogolem duzo tego bylo ale nie chce wymieniac ile razy moglem lub mogli mi zajebac albo ja komus.

    Przytocze argument ze zawsze jak probuje dojsc do finalu sprawy kto od lat mi szkodzi lub jak widuje sie z moja ukochana (Sandrunia) czego mi te kurwy z I kmp z bstoku zakazywaly bez powodu to albo dostaje w ryj od 2m typa albo kilku jakis gosci starszych ode mnie.

    Jedno jest pewne. Wkurwia mnie NFZ bo czekalem 5h na zszycie cietej rany i firma DSFokus co musi w koncu odpowiedziec za zle traktowanie pracownikow i ich osmieszanie w internecie. Xenja ty kurwa jestes pojebany. Skasowalem kierowniczke z fb z twojej niedojebanej firmy bo by pisala ze na kortowiadzie nie bylo zadnej afery i dalej by mi robila wode i siano z mozgu. Smieci nie trzymam w znajomych a cb nie dodawalem frajerze bo podswiadomie wiedzialem ze jestes smiec. Jak do neta na yt trafily dokumenty jak sie rozprules ze Strachem na dobrych ludzi to juz to wiedzialem. Śmieć.
    I Ty myślisz, że te typy czytają torga? Xd a tak pozatym jak Ty im uciekasz jak ważysz over 100kg i na ostatnim nagraniu tak krzywo stawiałeś nogi, że jeszcze 5m i byś sie sam zaplątał i upadł xd

  2. #17
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja to znałem takiego jednego co wyleciał dobić konającego psa tłuczkiem do miensa
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kiedys wyzywalem takiego jednego jaglaka w internecie i od kiedy mnie znalazl nie chce sie z nikim bic ani wyzywac
    a tak to nigdy sie nie bilem bo to obrzydliwe prawie jak stosunek plciowy

  5. #19
    Avatar Gwiezdny Pijak
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Z kuńca wsi...
    Wiek
    36
    Posty
    671
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W podstawówce, pierwsze walki o suczki, skaczący testosteron i te sprawy.

  6. #20

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    mam win ratio na poziomie jakies 25/75 zawsze pierwszy skacze do ludzi i dostaje w pizde

  7. #21
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,111
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niezłe akcyjki kozacko sie czyta Wasze opowiadania

    Ja to w sumie pierwszej bitki nie pamietam ale za to pamietam ostatnia xd
    2k16 jakiś chłop sie do mnie splul na odległość jednego dnia i dał nogę a ja myśle sobie „ty kurwo jeszcze cie dopadnę” ogólnie sprawa nie warta reakcji No ale coś mi sie we łbie ujebalo No i byłem po 6 piwach jakoś wiec guwnoburza mode. I tak jednego dnia se idę osiedlem z ekipa i piwerrkiem w łapie, generalnie polowanko na chłopa miałem załączone i tak idziemy i słyszę chuja na ławce ze coś z kimś gada to ja bez żadnej preparacji tak z tym piwem w ręku (ósme wtedy, ledwo na nogach stałem xd) lecę na typa ale tak 2 kroki od niego mówię szkoda piwa i je krzywo postawiłem i sie rozlało na chodnik No ale chuj lecę dalej on z tej ławki wstaje wiedział ze chyba mam zamiar mu wyjebac prawego No i wale w pizde typa a ten No lekko sie tylko zawinął i mnie na glebę (trudno nie było) i chuj szamotamy sie ja postawa żółwia zasłaniam ciosy generalnie to staram sie jakoś podnieść xd No ale Kurwaa dotarło do mnie jaki jestem najebany i ze po tych piwach to jedynie sie zasłaniać mogłem i tak zdjęli typa ze mnie (ważył jakieś 10kg więcej lekko) i tak stoimy chłop sapie ja sapie myśle chuj pokój i sie rozeszliśmy, rano miałem siniaka na lewej łapie i skurwysynskiego kaca generalnie to nigdy więcej bitek po pijaku bo to kończy sie tylko i wyłącznie zażenowaniem i kompromitacja ale żadnej kurwie nie dam pluc se na łeb i tak
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  8. #22
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No no psu tez nie dales pluc na nic

  9. #23
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Mnie kazdy lubi i sie nigdy nie bilem

  10. #24
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Chodziłem se do podstawówki łączonej z gimnazjum i czasem gimbusy se przychodziły pokozaczyc i ponabijac się z młodszych kolegów jebana patologia i debile no i akurat ja padłem ofiarą takiego pranka bo miałem złamana nogę więc jakichś 2 typów wpadło na genialny pomysł żeby mi zapierdolic kule podeszli do mn i poprosili żeby je pożyczyć bo chcą się nimi ponapierdalac jak meczami świetnymi a ja jako wgl nie asertywne dziecko zgodziłem się od razu i patrzę z zazenowaniem co oni odpierdalaja no i jak już mieli mi oddać to typeczek podsuwal mi te kule pod ryj jak testo z pomarańcza i potem zabierał i tak x razy przez co się wkurwilem i z całej siły zajebalem mu z gipsu w jaja (ja siedziałem oparty o ścianę on stał w lekkim rozkroku) typ zaczął się zwijac z bólu darl ryja niemiłosiernie ale miałem to w pizdzie wziąłem se kule i zawinalem na lekcje pare dni później okazało się że typ stracił jajo xD niezła inba w szkole była rodzice wzywani z 8 razy tata szanował ale mame dała karę na kompe na 2 tygodnie więc nie bylo warto chociaż w sumie do dziś jak sobie przypominam ten kwik to humor poprawiond więc może jednak było warto

  11. #25
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,990
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    pierwsza poważna bitka openka carlin - ab, atakowałem od strony carlin i grubo było, chyba dwa fragi na żydach złapałem
    pzdr

  12. #26

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Kurrrr ja nigdy chyba openki nie wygrałem jak bieglo się z karlin na ab z ab na karlin to wiadoma sprawa ze win.
    Generalnie wkurwia mnie ta mapa carlin-ab
    Fajniej jest już bliżej thaisa i veno tam.
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  13. #27
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W przedszkolu koleś z adhd uderzył mojego kumpla to chwyciłem go za fraki i zajebalem nim o taki płotek drewniany do zabawy w dom. Zabawa później była słaba, bo ja stałem 4h w kącie. Typ miał rozcięty łuk brwiowy. Już zastanawiałem się jaka kara będzie w domu,a przedszkolanka rodzicom powiedziała, żeby nie karać, bo należało mu się, ale musiała mnie postawić do kąta, żeby inne dzieci w domu nie opowiedziały głupot.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  14. #28
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,367
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jakos 7.5 na abdendriel piętro depo przypadkiem zaznaczyłem typka i dostalem wpierdol ostry. serwer eternia.
    a w irl to najpierw w podstabazie jakos 2 moze 3 klasa dostalem oklep od 6 klasisty, potem typek nie pojawial sie w szkole przez miesiac bo muj brat go pobil.
    a potem cale gimnazjum i liceum bylem bity ze wzgledu na moja orientacje seksualna. aktualnie tylko czasem jak pojawiam sie na miescie w czasie meczu to zdarza sie dostać wpierdol od neonazi bo mowia ze mam brode jak żyd

  15. #29
    Avatar rafalos
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    258
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w gimbazie typowi wyjebalem lufe ze wypadl przez szybe prawie go zabilem od tego czasu unikam bujek

  16. #30
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    na prawowitej solówce z zasadami to byłem ostatni raz na początku gimnazjum, ale wcześniej to podstawówka 24/7 poobijany i ogólnie lanie się po mordach codziennie także dużo to wypisywać. Wcześniej, właśnie jak dorastałem w moim mieście istniał tzw podział na osiedla i była gruba kosa między osiedlami (pozdro tibia77 pewno pamiętasz wariaciku) i wiele razy dostałem w mordę za to, że jestem z innego osiedla i nie przeszkadzało to ówczesnym gimnazjalistom, że jestem z 4 klasy podstawówki. Także wszystkie małolaty chodziły wkurwione, a rozrywkami było oczywiście zbieranie się w większe bandy i przejmowanie placów zabaw czy murków na innych osiedlach.

    a takich klubowych przepychanek czy ustawek pod centrami rozrywki piątkowej nie zliczę(spokojny człowiek here po burzliwym dzieciństwie xD)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 196
    Ostatni post: 11-03-2022, 07:02
  2. chirurgia pytanie na poważnie xD
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 11-06-2016, 23:42
  3. Skillowanie paladynem, na poważnie...
    Przez udarr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 28-03-2013, 12:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2011, 23:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •