Reklama
Strona 1532 z 3909 PierwszaPierwsza ... 53210321432148215221530153115321533153415421582163220322532 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 22,966 do 22,980 z 58629

Temat: Piłka Nożna

  1. #22966

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    355
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    callowalem w przerwie ze wystarczy ben yeddera wpuscic i sam zaora te czerwone smietniki

  2. #22967
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam się jak to jest od strony piłkarza, czy oni sobie myślą że murarz to idiota i granie na 0:0 w każdym meczu jest bezsensowne ale nie mogą nic zrobić czy murarz już głęboko w nich zakorzenił taką grę że nawet jakby przyszedł nwm jakiś guardiola to oni i tak by się ustawiali na 30 metrze czekając na kontrę
    Weź sobie pomyśl co sobie taki Lukaku myśli jak przed każdym meczem Murinho mu mów " no to Ty grasz dzisiaj na ataku, a reszta w obronie" xD

  3. Reklama
  4. #22968
    Torg User

    Domyślny

    sancziz pewnie teraz placz bo mu nie powiedzieli ze sa 2 kluby w menczesterze ;/

  5. #22969
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    KURWA CO Z TYM KLUBEM JEST NIE TAK DO CHUJA PANA

  6. #22970
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No właśnie chciałbym odwzorować myślenie piłkarzy, fellaini czy smalling to chuj ale właśnie chciałbym wiedzieć co myśli sobie taki de gea, lukaku, rashford czy też pogba(może dzisiaj dał dupy ale ogółem to still pogba) kiedy pogba jest ustawiony na 20 metrze od bramki, rashford na wahadle, lukaku na 40 metrze sam a de gea ni chuj nic nie widzi za plecami 9 obrońców

  7. #22971
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Pietro18 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KURWA CO Z TYM KLUBEM JEST NIE TAK DO CHUJA PANA
    Jose Mourinho
    Ashley Young
    Chris Smalling
    Marouane Fellaini
    Paul Pogba
    Alexis Sanchez
    Jose Mourinho
    Ed Woodward
    Jose Mourinho
    raz jeszcze kurwa Jose Mourinho
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  8. #22972
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jose Mourinho
    Ashley Young
    Chris Smalling
    Marouane Fellaini
    Paul Pogba
    Alexis Sanchez
    Jose Mourinho
    Ed Woodward
    Jose Mourinho
    raz jeszcze kurwa Jose Mourinho
    ROZPIERDOLIĆ WSZYSTKICH

  9. #22973
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pietro18 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KURWA CO Z TYM KLUBEM JEST NIE TAK DO CHUJA PANA





    Mam więcej wymieniać czy wystarczy? XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #22974
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    tyle z tego premier league macie, master podczas meczu totkow z juve w pierwszej połowie same pochwały premier league power, a skończy się tak że totki out, manu out, jutro chelsea pakiet dostaje i zostaje lpool i city co se miało lajtowe zespoły do ogrania

  11. #22975
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nic się nie stało w sumie, jest szansa na LM w przyszłym sezoniePiłka Nożna-ulmieszek.png
    Ostatnio zmieniony przez polek asty : 13-03-2018, 22:50

  12. #22976
    Torg User

    Domyślny

    spokojnie panowie jutro zobaczycie pokaz prawdziwej angielskiej pilki xDDDDDDDD ja juz zamykam morde bo jutro nie wyjde z nory jak czelski dostanie w pizde ;]]

  13. #22977
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobra specjal fajv, czas na emeryturę xD

  14. #22978
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz: wynik meczu Sevilla - Manchester United to jest jakaś porażka. Ja myślę, że ten kurwa głupi zarząd, te kurwa banda imbecyli, która głosowała za pozostaniem tej kurwy karakana Mourinho, to jest jakieś kurwa... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy ludzie... takie zangażowanie, zaangażowanie kibiców i otoczenia, gdzie zostawiają swoje rodziny, swoje życie prywatne, biznes, wszystko inne... i dla was tylko znaczyło to pierdolone parę zaoszczędzonych wypłat dla Murarza, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Mourinho! LVG was tak nie wyruchał jak wyrucha was Mourinho, kurwa aż was kukle kurwa będą swędziały, z bólu, to jest dramat kurwa, to jest dramat że w tym anty-piłkarskim zarządzie, w tym zarządzie, w którym nikt kurwa nie był w stanie powiedzieć, że w ostatnich latach ten klub zbezczeszczono, że ten klub nie ma choćby jednej klasowej dziewiątki w kadrze, że te trenerskie kurwy z ostatnich 3. sezonów, powtarzam, trenerskie kurwy!... Trenerskie kurwy ten klub rujnowały po tylu latach... że to nie jest czymś wartym tego, by w końcu na ławce zasiadł ktoś kompetentny. Będzie was Mourinho ruchał w dupę, będzie was Mourinho będzie kurwa dymał tak, jak was Moyes nie dymał! Ta kurwa, ten mały karakan, jebany śmieć.. zniszczy was! Lingardy, Smallingi, bezsensowne klepanie piłki bez stwarzania zagrożenia będą wam kurwa odbierały smak życia, wy kurwa idioci, zarządowi manchesterscy idioci! Ja wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet do Anglii kupiony, z Polski i będę się z was kurwa frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy to kurestwo holenderskie wybrali! Nie na Simeone, nie na Guardiole, tylko na jakieś kurwy Murarzy, żydów w dupę jebanych, kurwa, na starych taktyków-popierdoleńców głosowali! To właśnie jest ten kurwa zarząd, przez taki kurwa zarząd, przez was, kurwa, chuje nic się w tym klubie nie zmieni, bo jesteście chuj warci i będą nas jebać, ruchać i na nas punktować, bo jesteście bandą działaczowskich kurwów, nieudaczników, rozumiecie to?? Tak, tak, tylko to się kurwa w tym kurwa klubie nadaje- powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone stołki to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota kurwa w zarządzie i decyzje bez odpowiedzialności, to wy kurwa działacze United, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic, co wy.. się.. aa szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę niech was.., słuchajcie, Ci którzyście głupie kurwy głosowali za pozostaniem Mourinho, niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, za manchesterem $hity jesteście, dobranoc.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #22979
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no ja też już lepiej nic nie mówię, ale wyjście na miasto na ten mecz mi to ułatwi ale chodza pogłoski, że andre gomes jutro na prawej obronie ma grać, więc tli się we mnie nadzieja że to się wydarzy i go tam porobią parę razy, wpadnie 1 lub 2 gole i się zabunkrują XD

  16. #22980
    Torg User

    Domyślny

    köstebeklerin savaşçı olarak köprünün altından kahrolası kafataslarını dehşete attıklarını bilmiyorsun ve bir şişe vanisha üzerine oturuyor ve sarhoş sarhoş bir arabayla kahrolası malumda ne konuşuyorsun biliyorsun benimle konuşmuyorsun çünkü beni spermden alıyorsun sen yiyen suratlı suratlı bulutlu bulut paspas koy ve eskisini sikiş

    ###
    juz tlumacze

    'halo menczester murinio ty kurwo'

    ##
    za rok żoze w arsenalu i powie ze tu na emirejts to jest dopiero klimat a nie jakis stare traffordy i mosty na stamford??
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 13-03-2018, 22:55

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •