Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: Knight - Jakie potworki

  1. #16
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może by mnie ktoś pochwalił bo nie doceniony sie czuje ;<. Jak zaczną mnie chwalić to usune ten post PP;.
    no racja git poradnik a na guardki to lepiej z jakims gsem czy d lance i wh bo tak tyle uhów ze ...

  2. #17
    konto usunięte

    Domyślny

    fajniusi poradnik tylko przydały by się jakieś opisy odnosnie taktyki blokowania :) no i oczywiście jakieś screny i filmiki:D a tak to spoko jest :)

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    Mi sie wydaje czy gs jest silniejszy od orca warlorda? Nie... nie wydaje mi sie... W takim razie dlaczego tam pisze ze o-warlorda blokowac mozna od uwaga, uwaga 38 lvl ,a gs'a od 25? Poza tym do blokowania warlorda wystarzy lvl 20-25 skille po ~70/70.

  5. #19
    konto usunięte

    Domyślny

    wydaje mi sie ze troszke zawyrzyles ten poradnik ja na nizszych skillach bralem solo potworki co wedlug twojego poradnika powinienem niedac rady ale dla poczatkujacych co nie mnieli okazji spotkac sie twarza w twarz z tymi potwrokami to poradnik git :)

  6. #20
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Giant Spider (...). Blokować można nawet na 25lvlu w k-secie i dobrym shieldzie np. Tower. To blokowanie jest też naprawde wielką stratą uh.
    Czytamy ze zrozumieniem. Jest to wielką stratą uh no poprostu czytanie Polaków ze zrozumieniem woła o pomstę do nieba

    A z 38 lvlem to pomyłka miało byc 30 ale thx za przypomnienie już poprawiłem.

    @UP
    100pkt. ostrzeżenia dla tego pana? PP;

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    dobry temat.. no, ale się osobiście nie ze wszystkim zgadzam, ale te sugestie zostawie dla siebie

  8. #22
    konto usunięte

    Domyślny

    Musze przyznać że poradnik całkiem dobry chodz ma kilka błędów

  9. #23
    Silver Drag

    Domyślny

    Fajny poradnik ale bleduw az za duzo blokowalas kiedys Orka Warlorda na 30 lvlu bo ja nie ale widzialem jak mojemu koledze 80 lvlowi zadal hita 190

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    nie no, swój chłop sie napracował, i choć nie podaje najlepszych możliwych strategii to i tak mu gratuluje jego pracy :)

  11. #25
    konto usunięte

    Domyślny

    guardy raj dla knighta po prostu raj ja na lunarze biore gs+25bp uhuw i na h schodzi 1 bp uh i exp 10-20k a od dla dostalem combo 500 wiec juz nie blokuje(chyba ze soluje to co innego)

  12. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    na ofa polecam chodzic 40lvl+ bo inaczej troche uhuw zejdzie a solowanie draguw to 20lvl giant sword k arm p legi crus helm skils 70/70 i good ja obcnie mam 42lvl skille 87/87(wiem ze slabe:() i expie na OF(nie zwraca sie za uhy) a trenie na cyckach

  13. #27
    konto usunięte

    Domyślny Lol!!

    lol!moj kolega sobie spokojnie chodzi do miejscówki przy Thais na mino archery na 14 czy tam 15 lvl w p-secie,devils helmet,k-axe,dwarven shield i rozwala na spoxie je wszystkie :-pppp a tam jest ok.5 mino archerow i jeszcze loot zwyklych :-pppp :-pppp :-pppp :-DDDDDD on tam wbija i :560: :560:

  14. #28
    konto usunięte

    Domyślny Buahhaha

    Robiłem se jaja i z 8 levelem na Ruberze byłem na :
    Dragon
    Giant Spider
    Mino Archcer
    :560: g:fuckyou :-DDDDDD :-pppp

  15. #29
    konto usunięte

    Domyślny Spox Poradnik

    Polecam ten poradnik jest łatwy do zrozumienia
    Ps. gratz :)

  16. #30
    konto usunięte

    Domyślny

    mi sie podoba:)
    ale co racja to racja-przydaloby sie wiecej(jak nie wszystkie)better potworow opisac.
    ale ogolnie spox^^

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam MEDIVIA - SPECTRUM/LEGACY - 33~knight,55~knight,23~knight,18~druid itd
    Przez thebattlestar w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-01-2016, 01:30
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 25-10-2015, 07:49
  3. 16 knight 64/62 pacc - gdzie expić jakie taski brać?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 27-04-2012, 18:01
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-02-2011, 20:23
  5. 79 Knight - Jakie EQ i Miecz na PVP świecie
    Przez hihotek69 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 24-08-2010, 12:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •