Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: RonOts NOWY serwer Siena 8.7

  1. #1

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny RonOts NOWY serwer Siena 8.7

    Chciałbym powiadomić wszystkich i serdecznie zaprosić na nowy projekt. Serwer Siena.
    http://www.ronots.com/


    Siena
    Exp Rate: x - STAGE
    Loot Rate: x2.5 +/- 30%
    Magic Attack: x0.5
    Regeneracja Życia: x5
    Regeneracja Many: x7


    Ci którzy grali na ronotsie na pewno wiedzą że jest to serwer z unikatowym klimatem którego nie znajdziecie nigdzie indziej! dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wam jak najlepsze warunki do grania.


    Na serwerze znajdziecie oprócz starych rozwiązań:


    * Nowe potwory


    * Nowe itemy

    * Nowy ogromny kontynent




    * Nowe lokacje typu:


    - Massive Energy Elemental Prison
    - Hellspawn Cave
    - Castle Knight Castle
    - Massive Earth Elemental/ Toxic Beetle Mountain
    - Elite Phantasm Mountain -1
    - Terrible Ghost Cave -2
    - Old Draco Volcano +1
    - Stone Lizard Mountain
    - Diabolic IMP Mountain +2
    - Massive Earth Elemental Cave
    - Braindead Mountain
    - Undead Gladiator Castle

    Oraz wiele innych!


    * Nowe questy

    * System artefaktów


    * System gemów jaki już znacie

    * System bonus exp (shared)

    * Uaktualnione wiki ( dojścia na questy/mapa respawnu potworów/ nowe itemki itd.)



    Nie obejdzie się także od wojny gildii :)



    Mógłbym tak dalej wymieniać i wymieniać...

    Jeżeli macie jakieś problemy, pytania zapraszam na nasze forum http://www.forum.ronots.com/ lub o pytania do obsługi którą znajdziecie w grze!

    Serdecznie zapraszamy! Obsluga RonOTS.

  2. #2
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kiedy bałwanie zrozumisz że miałeś robić oldschoola 7.1 albo 7.4 ew 7.6 jak to było na dawnym ronotsie kurwa twoja mać wynocha z tym gównem

  3. Reklama
  4. #3
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    o kurwa ale nostalglem

  5. #4
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    wbije z ekipa jednego profesorka

  6. #5
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    niech sie jakis ekspert wypowie czy to iglica czy dedots

  7. #6
    orjannilsen1

    Domyślny

    gówno ots, będzie elfbot do pobrania na stronie czy trzeba się fatygować?

    Zrób 7.1-7.6 z tymi custom rzeczami, bez hotów i z antybotem.
    ESSA

  8. #7

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie będzie elfbota do pobrania :) obsługa na bieżąco kontroluje. Za bota jest ban.

  9. #8

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    to niezła kontrola elfbota iks de

  10. #9
    Avatar pentosman
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    149
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @up up hejterzy
    To nieźle, że na 8.7 nie ma elfbota :)
    Serwer polecam hehe :)
    Pozdrawiam!

  11. #10

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Na 8.7 z tego co wiem nie ma elfbota

  12. #11
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nom kazdy chce biegac na ronotsie 4k lvlami i nakurwiac jakies wiewiorki a nie czekaj co edycje wbija 20 osob moze by tak w druga strone
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  13. #12

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wbiłem na to coś z ciekawości i oto moje przygody xD

    Po zalogowaniu się wyruszyłem na południe, po 10 kratkach doszedłem do masywów górskich opanowanych przez szczury, okazało się, że nie mamy już po 15 lat i exp razy milion, 200 expa za szczura. No, ale może tak miało być. Po wielu godzinach (jakichś 4 sekundach) pokonałem góry i trafiłem na wilki, na szczęście dostajemy eq na start by czasem maciuś nie umarł od szczurów. Wilk na red hp zaczął odprawiać dziki taniec brzucha i zmieniać kierunki ucieczki jak szalony, stwierdziłem, że no kurwa nie, nie dam rady nadążyć za jego tempem i użyłem magicznego przycisku auto fallow. Okazało się, że ni chuj, nie działa. Po szybkiej nauce tańca brzucha zabiłem parę wilków, zdobyłem magiczny 8 poziom. Po ponownym pokonaniu gór znalazłem wyrocznię. I chuj, okazało się, że 10lvl, nie 8. Myślę, no kurwa nie mam już 15 lat i te 2 minuty na rooka na takim rpg otsie to i tak za dużo. Na szczęście gdy dobiłem 10lvl to teleportowało mnie do wyroczni bym się kurwa czasem nie zgubił po drodze, jakby ktokolwiek doszedł więcej niż 20 kratek od temple na tym expie x999. Postanowiłem zostać knajtem i walić z aksa, niestety miałem tylko rapier. Do wyboru mamy dwa miasta na start. Carlin i jakieś drugie, którego nie pamiętam nazwy, spokojnie, nic nie tracicie.
    W kanałach spotkałem stado rotwormów, okazało się, że nie są takimi pizdami jak wilki i musiałem się ewakuować. Myślę, no chuj, mam rapier, 80hp to pójdę za północną bramę na jakieś wilki czy inne kurwy niedźwiedzie. Taki chuj, wychodzę za bramę, zrobiłem 3 kratki, jeb dwie amazonki. Myślisz, phi amaznoki? No to kurwa właśnie nie, tutaj napierdalają jak pojebane fast atak po 50. No i zdechłem. Myślę, no chuj, jakoś te roty po 1 będę bić, może będzie lepiej. Ogółem rotwormy po śmierci cofają się w czasie, gdy żyją maja grafiki z 8.6, gdy zginą no to już 7.4, taki tam super ficzer. Gdy uzbierałem już trochę siana stwierdziłem, że może coś kupię. Z racji, że nie mamy już po 15 lat wszystkie npc są chyba obok dp. Od jednego można kupić jakiś nub set, co prawda ma szyld, że sprzedaje tylko bronie, no ale chuj, taki chiński market. Drugi npc to wielki czarodziej, który może pierdolić ci o jakichś czarodziejskich miksturach, okazuje się, że sprzedaje gmp, plecaki i łopaty. Pomyślałem, no chuj, będę kozak bez potionów biegać. Poszedłem za zachodnią bramę. Przepiękny wystrój, pusto kurwa wszędzie i jakieś z dupy rośliny z dżungli, te pułpaki co jak wejdziesz to po 30 nakurwiają. Na szczęście tutaj były zamknięte by się jakiś melepeta nie wypierdolił na tym. Ogółem bardzo podoba mi się różnorodność, takie kopiuj, wklej tych samych chujowych elementów mapy. Chciałbym wam opisać jak to wygląda ale kurwa nie umiem tego ubrać w słowa, to trzeba zobaczyć na własne oczy. No i zwiedzam, najpierw trolle, później jakieś wilki, niedźwiedzie, później nagle na środku kurwa niczego jeb jakiś budynek wielki, bramka lvlowa od 25 no to chuj nie wejdę. Ale widzę co za drzwiami, a tam kurwa chyba z 50 elf scoutów upchanych, i widać poziom +1, najebane guardów i arcanistów. Miałem dobić ten 25 i spróbować swoich sił, ale doszedłem do wniosku, że jak amazonka nakurwia po 50 to scout conajmniej 200 więc wypierdolę się na buta zanim zdążę otworzyć drzwi. Myślę chuj, idę dalej, podziwiam piękną różnorodność. Lokacja z zwykłymi elfami, 5 kratek wyżej identyczna lokacja z 5 minotaurami, kawałek wyżej orki i... co kurwa myślisz, taka sama lokalizacja? No to kurwa się pomyliłeś, piękna kładeczka na +1 bez kurwa niczego, można podziwiać orki kurwa z góry, by się czasem maciuś nie wyjebał na orku, ale by mógł sobie na nie popatrzeć. Nie wiem gdzie prowadzi ta kładka bo wyjebałem xloga z tego gówna.

    Ogółem jeżeli jesteś umysłową spierdoliną a maper macius z 3b z podstawówki w Ciechocinku to twój ziomeczek to otsika polecam piotr fronczewski

  14. #13
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    przeczytalem cale czyli igła otsik

  15. #14
    Avatar Sasha10
    Data rejestracji
    2019
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    28
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Czekam na stary dobry RonOT z lat 06-07 oczywiście 7.6..

  16. #15
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Not Found
    The requested URL /downloads/RonOTS_Siena87.zip was not found on this server.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

    Apache/2 Server at ronots.com Port 80

    super sie pobiera clienta nono pozazdroscic
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. RonOTS - nowy serwer
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-12-2014, 20:07
  2. Nowy serwer spod znaku RonOTS
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 12-09-2012, 18:52
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 11-09-2012, 12:32
  4. RonOTS - nowy serwer Adria!
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 18-11-2011, 22:05
  5. RonOTS - nowy serwer
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 04-04-2009, 15:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •