Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: Kolejne bardzo ważne pytania

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Kolejny zestaw, już jesteśmy naprawdę bardzo blisko:

1. Musisz wybrać - chodzić godzinę z kupą na czole (taka co spływa na nos), czy 8 godzin ze spermą kolegi na klatce piersiowej (spermy jest dużo ale ty możesz mieć założoną koszulkę, także ludzie w sumie nie widzą ale mogą czuć)
    2. Wolałbyś żeby ucinali Ci co miesiąc nogę po kawałkach (najpierw palce u stóp, potem pół stopy, potem stopę, potem w połowie piszczela) i w ostateczności zostawili kikut pod kolanem czy jednorazowe ucięcie nogi zaraz przy jajach
    3. Musisz wybrać - śmierć przez powolne ugotowanie (wrzucają Cię do kotła z zimną wodą i rozpalają pod nią ognisko) czy śmieć przez wrzucenie do wrzątku
    4. Musisz wybrać - UPA zabije Ci matkę, no chyba że odbędziesz z nią stosunek seksualny. Co robisz
    5. Wolałbyś być niewidomy i głuchy czy prawie całkowicie sparaliżowany (możesz ruszać szyją)
    6. Zginąć w wypadku samochodowym czy zostać zamordowanym
    7. Czy uciąłbyś sobie palec u ręki (sam wybierasz i sam ucinasz) za 2 miliony złotych
    8. Czy zabiłbyś ojca gdybyś się dowiedział że Ci rucha matke.

@Master ; @Mexeminor ; @tibia77 ; @adposatnr; @astinus; @Aureos ; @Nextpro ;
    dla zasięgu

Data rejestracji
    2012
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Czy ciebie pojebało do reszty człowieku

3. Reklama
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

1. Musisz wybrać - chodzić godzinę z kupą na czole (taka co spływa na nos), czy 8 godzin ze spermą kolegi na klatce piersiowej (spermy jest dużo ale ty możesz mieć założoną koszulkę, także ludzie w sumie nie widzą ale mogą czuć)
    2. Wolałbyś żeby ucinali Ci co miesiąc nogę po kawałkach (najpierw palce u stóp, potem pół stopy, potem stopę, potem w połowie piszczela) i w ostateczności zostawili kikut pod kolanem czy jednorazowe ucięcie nogi zaraz przy jajach
    3. Musisz wybrać - śmierć przez powolne ugotowanie (wrzucają Cię do kotła z zimną wodą i rozpalają pod nią ognisko) czy śmieć przez wrzucenie do wrzątku
    4. Musisz wybrać - UPA zabije Ci matkę, no chyba że odbędziesz z nią stosunek seksualny. Co robisz
    5. Wolałbyś być niewidomy i głuchy czy prawie całkowicie sparaliżowany (możesz ruszać szyją)
    7. Czy uciąłbyś sobie palec u ręki (sam wybierasz i sam ucinasz) za 2 miliony złotych

dla zasięgu
    gdzie tu dylematy? jeszcze takie niedoprecyzowane pytania, no debil
    1) przeciez tutaj dyskomfort jest bez porównania, w obu przypadkach jest chujowo i obrzydliwie, ale jak tak się zastanowić to przeciez laski normalnie sperme se na klacie mają i gitara bo to nie jebie tak jak gówno, a z gównem na mordzie to już fetyszystki czyli u faceta to po prostu dyskomfort psychiczny by byl ze ma sperme kolegi na klacie, ale gowno na twarzy to juz totalne ponizenie i to po prostu jebie jak chuj, wybieram odpowiedz B

2) i tu i tu bym prioteze mial, ale wolal bym taka od kolana

3) wydaje mi sie że organizm by szybciej dostał szoku i se umarł przy wrzuceniu do wrzątku niż przy gotowaniu od podstaw, takze to

5) bedac calkowicie sparalizowanym jest 0 profitow, bedac niewidomy i gluchy wciaz mozesz mowic oraz są nowe technologie co ułatwiają kontakt, mozesz ruchac, easy choice

6) jesli juz mam umrzec to wolalbym bezbolesnie, ciezko okreslic

7) chyba nie
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    17

Domyślny

a bo ja wiem
    nie wiem, nie powiem panu
    nie powiem

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    11

Domyślny

dla zasięgu
    1. Kupa, bo tylko godzinka
    2. Pierwsza opcja, bo zostaje dłuższy kikut
    3. Wrzątek
    4. Nie rozumiem, wy po prostu nie ruchacie?
    5. Sparaliżowany
    6. Wypadek
    7. Za takie grosze to nie, chociaż jakby tak go wziąć szybko i przyszyć to ok, roczna pensja za chwilę bólu, czemu nie
    8. Nie, pan Jezus kazał się dzielić
    CIESZĘ SIĘ Z TEGO CO MAM, BO
    MOGĘ TAŃCZYĆ Z TORGAMI TANGO

Notoryczny Miotacz Postów matek697 jest teraz offline
    Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

1. Wolałbyś zostać spalony na stosie czy rozerwany końmi
    Konie, ciekawa sprawa to musi być

2. Musi ci ktoś umrzeć - matka czy ojciec
    Pies

3. Musisz wybrać - połknąć spermę kolegi czy kolega Ci się spuszcza na twarz i nie możesz tego zmyć przez 20 minut
    Spuszczam sie na kolege i udaje że nie zrozumiałem pytania

4. Zjeść słoik smalcu czy majonezu
    Majonez ale smalec też bym opierdolił

5. Raz w roku bzykać dowolną laskę świata czy codziennie móc bzykać tę samą lub inną ale nie ładniejszą niż 6/10
    Raz w roku dowolną a reszte dni wypełniać manualnie

6. Być bardzo niskim i chudym czy bardzo wysokim i grubym
    wysoki i gruby

7. Do końca życia jeść ryż czy ziemniaki (mogą być dodatki, po prostu jak się zdecydujesz na jedno to już nigdy w życiu nie możesz jeść drugiego)
    ryż

8. Zlać się w spodnie i żeby dowiedzieli się o tym wszyscy znajomi czy zesrać i żeby się dowiedziała połowa
    Zlać sie

9. Nie trzymać moczu czy stolca
    Nie trzymać stolca bo zawsze można go w locie zatrzymać a mocz to trudniej

10. Być obrzydliwie bogatym ale mieć sparaliżowane całe ciało poza jedną ręką i głową czy być bezdomnym bez jednej dłoni.
    Homeless, na ulicy jest życie

Dziękuje.
    Prosze
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania