Reklama
Strona 4 z 5 PierwszaPierwsza ... 2345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 73

Temat: test dla was czy ktoś poza starcem69 pamięta trick na przykrycie garnków pozdro

  1. #46
    Avatar wichuura
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    356
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    mi raz zagracili depo, z raz parcelem oscamili, raz dalem pasy gosciowi bo mowil ze trzeba do gildi

  2. #47

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ja to robilem zawsze deala na roku sprzedawalem jakis klucz za 2 gp od npc jako klucz do katany room po 100 gp xD

  3. Reklama
  4. #48
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Vitorex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ja to robilem zawsze deala na roku sprzedawalem jakis klucz za 2 gp od npc jako klucz do katany room po 100 gp xD
    nie no kurwa, jakbys dalej to robil to w 2069 bys sie dorobil fortuny

  5. #49
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja nie pamietam, żeby mnie wychujali, ale koleżanka podała pasy do gildi, a jej brat chciał kupić Medusa shield i typi kazał mu iść do kazordoon, on kasa w Bp, a tam gs na dwarven bridge

  6. #50
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    jakos w 2010 zostalem wyjebany na pacca,ciułałem gpki na saphirze i w koncu nie pamietam ile pacc kosztowal jakos 300-400k to mnie skurwysyn jebany oszukal i nie dostalem pacca

  7. #51
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mnie nigdy nie ojebali a próbowali wielokrotnie
    Kiedyś mając z 10 latek i 10lvl wyciągnąłem na dp w carlin crown armor i knight legi, odszedłem i wróciłem
    Wyobraźcie sobie co się działo

    Ale to nie koniec, okazało się że nie mam na tyle capa żeby to wziąć, jakaś dobra dusza obok chciała pomoc, wołał żebym mu dał to przypilnuje, a cały czas zasypywali

    I co i chuj, wyrzuciłem jakąś czapkę co miałem i wziąłem itemki, koniec

    Innym razem dałem się sprowokować na walkę o wielkość kutasa, gość wyciągnął c arm na podłogę i podniósł, no to ja golden legi i cyk
    A tu jej płomień na to rzucił
    Udaje, że panikuje, przejechane, a tu taki chuj, bo miałem destroy fielda, co go na jakimś queście używałem
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 16-07-2019, 15:43

  8. #52
    Avatar shaq922
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    431
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ja dalem sie ojebac niezliczona ilosc razy, typek sellal bohy za 10k i ja to lykalem XD naiwny bylem jak chuj.

  9. #53
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj shaq922 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja dalem sie ojebac niezliczona ilosc razy, typek sellal bohy za 10k i ja to lykalem XD naiwny bylem jak chuj.
    A co dostałeś? Sandały tibijskie?

  10. #54
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Powstanie Gorylskie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakos w 2010 zostalem wyjebany na pacca,ciułałem gpki na saphirze i w koncu nie pamietam ile pacc kosztowal jakos 300-400k to mnie skurwysyn jebany oszukal i nie dostalem pacca
    haha kurwa a ja 10 lat temu na Calmerze kupiłem paca na 30 dni za 250K i ostro byłem osrany po przekazaniu tego, okazało się że typ był uczciwy i załadował mi tego paca, nawet mu wystawiłem jakiś lewy komentarz na allegro za to, z tym że ja byłem chyba pierwszym clientem na podłapanie reputacji bo potem chłop pół polskiej części serwera wydupcył na siano xD
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  11. #55
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    oszukales przeznaczenie
    also nie wiem czy pamietacie ale jakos w 2012-2014 byla taka stronka ze za smsa za bodaj 10zl dostawales losowego zhakowanego chara
    no i wyslalem smska i dostalem 50 msa na saphirze z dwoma parami softów to ja myk parcel i char na rooka

  12. #56
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    biblioteke thais poka armor na parcelu
    fire field na item
    kolega loguje na fire fieldzie
    pushuje ofiare
    uzywa destroy fielda
    zabiera do plecaka ukradziona itemke
    profit
    kiedys sie randomowo wjebalem do tej biblioteki i jakas ekipa skamowala typa
    normalnie nie minelo 0,5 sekundy i typo wylozyl tower shielda i zaraz ten tower shield lezal kolo mnie
    a ja zwinne raczki mialem bo mlody bylem to szybko go zapierdolilem
    koles co skamowal napisal xd a ja ucieszony wrocilem do depozytu


    druga podobna sytuuacja, jak w carlinskim depozycie koledzy sie bawili najprawdopodobniej
    tez nie minelo 0,5 sekundy wchodze na -1 i kurwa c arm se lezy i jakis typ podbiega xD
    zajebalem go, typy sie smiali i poszedlem

  13. #57
    Avatar jamba
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    170
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    klasyczny faq key u krolowej carlin xD
    jako noobek jakis skamer mnie nakrecil na super questa a ja poszedlem do krolowej, napisalem do krolowej a ten jeb poison bomba i po mnie :([*]
    Cytuj Offspring Power napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja w te święta będę pociskał panienki w dupeczke
    Cytuj Lanth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pokaz zdjecie dziewczyny, bez tego nic sie nie dowiemy

  14. #58
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys sie randomowo wjebalem do tej biblioteki i jakas ekipa skamowala typa
    normalnie nie minelo 0,5 sekundy i typo wylozyl tower shielda i zaraz ten tower shield lezal kolo mnie
    a ja zwinne raczki mialem bo mlody bylem to szybko go zapierdolilem
    koles co skamowal napisal xd a ja ucieszony wrocilem do depozytu


    druga podobna sytuuacja, jak w carlinskim depozycie koledzy sie bawili najprawdopodobniej
    tez nie minelo 0,5 sekundy wchodze na -1 i kurwa c arm se lezy i jakis typ podbiega xD
    zajebalem go, typy sie smiali i poszedlem
    He, aż mi sie przypomniały raz free itemsy w Venore, jeszcze jak sqm przed depo nie był taki kolorowy tylko taka płytka. Zwykle free items jak ktoś robił to jakieś śmieci a tu patrze demon szildy, bohy, golden legi, wtedy to kurwa było coś, ludzie sie rzucają jak pojebani a ja se odpaliłem Tibia NG i kurwa patrze a do plecaczka itemaski same przypływają, złapałem loota na jakieś 300k, kurwa king of tibia wtedy byłem.

    Patent do dziś działa wystarczy se taskera nagrać i latać po depo xD na tych dymach co Zuczkinns Antice wywalał tak zebrałem też kupke ceceków.
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  15. #59
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    kurwa to na galanie w naszym teamie sie chyba pol torga przewinelo, pozniej tez byl epizod z solera brazolska jak juz nikt na galanie sie nie dawal nabierac.
    1. motyw na dobrego wujka jak typ byl brany w full trapa, nagle przylatywal podstawiony wyzszy lvl, ubijal jednego z naszych charow ze skullem i rzucal typowi w trapie uhy pod nogi, w koncu rzucalo sie ava i typ oczywiscie walil to, wystarczylo dobic noobchary i rs.
    2. motyw na stackowanie charow w drzwiach/przy schodach i nawet hlvle wbijaly rsa walac jakiegos aoe, tak samo motyw na stackowanie jak te cale 'crowded' bylo zbugowane
    3. motyw na noobchary z dlugimi nickami i jedna zmieniona literka, outfit profa lvl taka sama, jedna kratka przed 'wolnoscia' (schody albo cos), skakalo sie gora dol zeby typek myslal ze wystarczy mu ubic jednego noobchara zeby spierdolic sobie, typek uderzyl 3 rozne chary - wystarczylo dobic i rs
    4. branie hlvli w trapy albo dawanie sobie zrobic trapa, zeby wymusic rzucenie fielda przez ofiare - szybkie logowanie noobcharow, dedek i elo rs
    5. motyw na ropowanie w przejsciu kazo
    6. campienie na inq blessie (raz z 400 edka na kenorze spadlo chyba ze 2kk w zlocie + softy itp, typ nie logowal 3 tyg)



    pzdr

  16. #60
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ^ o to to to
    Jeszcze w kazzo na poziomie gdzie się manaski kupuje, zaraz obok wejścia była 1sqm ściezka w prawo i do góry.
    Szukało się na trade gości którzy mają jakieś drogie itemki ( i są knightami), i prosiło o przybycie bo nie mamy pacc'a.
    Gość tam wbijał, logowało się z 10 noob charów i pchało go w róg tak że blokowała go jedna osoba. Później logowało się na jakiegoś noob paladyna i napierdalało powoli, w 98% przypadków goście woleli wbić rs'a niż padnąć od 10 lvl'a.

    O tu!
    test dla was czy ktoś poza starcem69 pamięta trick na przykrycie garnków pozdro-screenshot-2019-07-25-16-14-12.png

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Włam na Torga, czy ktoś pamięta?
    Przez Govinem w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 23-10-2018, 13:10
  2. Pamięta ktoś OTS pod 7.6 Dark Tower
    Przez Luis Azmus w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-11-2013, 02:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •