Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: melina

  1. #31
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    normalnie zakładasz kominiare w nocy i idziesz na robote jak waszka gje wpadasz rozpierdalasz znikasz nikt nie wie kto rozjebał a tym masz satysfakcje i profit na pare dni

  2. #32

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla osób myślących, że "wolnoć, Tomku, w swoim domku" polecam zapoznać się z tym pojęciem:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Immisja
    Jeżeli lokal działa legalnie można to załatwić na szczeblu administracyjnym, postarać się o cofnięcie koncesji albo inne pierdoły. Nie chce mi się o tym pisać bo mam szczątkową wiedzę z tego zakresu, ale cały czas większą od Was. Smutne. Pozdrawiam
    xDDD I jak to sie przeklada na rzeczywistosc? Mowimy teraz o mieszkaniu/domu, w ktorym sa libacje alkoholowe z menelami w roli glownej, tak?

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, ale serio. Jak wykurwic tych meneli z klatki jprdl. Kłótnie z nim średnio wchodzą w grę, bo trzymam na podwórku samochód, na klatce rower, a ten pies ma do stracenia tylko swój wózek na złom. Swoją droga myśle, żeby mu go w nocy wykurwic gdzieś w pizdu. Bić się z nim tez przypal, bo w dziarach więziennych to bez kitu jakiś kryminał xD + pewnie na kwadracie zna resztę patusow to jeszcze mnie dokurwia. Najgorsze, ze taki śmieć jebany nic nie ma do stracenia. Zabiorą go na dołek i wraca na drugi dzień jakby nic. No kurwa chyba bez kitu jak mi się skończy umowa to się wyprowadzę, ale szkoda mi tego mieszkania.
    #tylkopowazneodpowiedziplz
    Z jakiego powodu nie możesz zadzwonić na policje? Jedyne co Ciebie blokuje to strach, że wrócą albo ich koledzy Ci wklepią xD


    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDDD I jak to sie przeklada na rzeczywistosc? Mowimy teraz o mieszkaniu/domu, w ktorym sa libacje alkoholowe z menelami w roli glownej, tak?
    Przez słowo lokal miałem na myśli bar.

    Pewnie jak Was klepali po buzi w podstawówce to też baliście się oddać bo ktoś uderzy mocniej xD

  5. #34
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Policja tam przychodzi minimum raz w tygodniu i co z tego?
    Przecież napisałem, ze zawijają go na dołek i tyle. W sumie to on jest bezdomny, w mieszkaniu mieszka Gocha menelica, a jej nigdy nie zabierają, bo nie awanturuje się i zawsze udaje grzeczna. Gdyby to się ograniczało do spuszczenia wpierdolu to byłoby gg ez, ale chuj wie co taki śmieć zrobi, a mieszkam z dziewczyna 50kg
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 05-07-2019, 08:18

  6. #35
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Pewnie jak Was klepali po buzi w podstawówce to też baliście się oddać bo ktoś uderzy mocniej xD
    ty pewnie cytowales wtedy definicje immisji

  7. #36
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Policja tam przychodzi minimum raz w tygodniu i co z tego?
    Przecież napisałem, ze zawijają go na dołek i tyle. W sumie to on jest bezdomny, w mieszkaniu mieszka Gocha menelica, a jej nigdy nie zabierają, bo nie awanturuje się i zawsze udaje grzeczna. Gdyby to się ograniczało do spuszczenia wpierdolu to byłoby gg ez, ale chuj wie co taki śmieć zrobi, a mieszkam z dziewczyna 50kg
    Kiedyś rozmawiałem z taką jedną osobą, co prawda sporej postury, która miała identyczny problem. Rozwiązania siłowe akurat przyniosły tutaj rzekomo skutek, w co w sumie patrząc na niego byłem w stanie uwierzyć. Pisząc serio chyba musisz znaleźć taką osobę, tylko komu będzie chciało się ruszać dupę do meneli jak jego to nie dotyczy.

  8. #37

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pewnie jak Was klepali po buzi w podstawówce to też baliście się oddać bo ktoś uderzy mocniej xD
    I po czym ty to wywnioskowales? Po tym, ze sie z ciebie smiejemy jak wtedy dzieciaki w podstawowce, gdy zabieraly ci kanapeczki?
    Pierdolisz tu jakies frazesy, ktore nijak sie maja do rzeczywistosci i jestes zdziwiony, ze sie z ciebie smieja.



    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla osób myślących, że "wolnoć, Tomku, w swoim domku" polecam zapoznać się z tym pojęciem:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Immisja
    To w koncu o czym piszemy, fraglesie, bo link do immisji wrzuciles, odnoszac sie do mieszkania/domu
    No chyba, ze wiekszosc swojego czasu spedzasz w pobliskim barze, wiec czujesz sie tam jak w domu.

    @wampiirr ; jak juz slusznie zauwazyles ten menel nie ma nic do stracenia, w przeciwienstwie do ciebie. Jezeli nie masz kogos kto sie go pozbedzie/uciszy w nielegalny sposob, to lepiej sie przeprowadz. Policja z takim tez nie wygra, bo to bydlo zawsze wroci.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 05-07-2019, 10:14

  9. #38
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, ale serio. Jak wykurwic tych meneli z klatki jprdl. Kłótnie z nim średnio wchodzą w grę, bo trzymam na podwórku samochód, na klatce rower, a ten pies ma do stracenia tylko swój wózek na złom. Swoją droga myśle, żeby mu go w nocy wykurwic gdzieś w pizdu. Bić się z nim tez przypal, bo w dziarach więziennych to bez kitu jakiś kryminał xD + pewnie na kwadracie zna resztę patusow to jeszcze mnie dokurwia. Najgorsze, ze taki śmieć jebany nic nie ma do stracenia. Zabiorą go na dołek i wraca na drugi dzień jakby nic. No kurwa chyba bez kitu jak mi się skończy umowa to się wyprowadzę, ale szkoda mi tego mieszkania.
    #tylkopowazneodpowiedziplz
    Łamanie nóg kosztuje ok. 200zł, polecam

  10. #39

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    365
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj LordCompi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łamanie nóg kosztuje ok. 200zł, polecam

    co tak drogo tutaj dasz bulgarowi czy innemu arabowi 20€ i pakiet lamanych kosci + kosa i jeszcze przy nastepnym razie spyta czy nie masz czasem dla niego wiecej taskow

  11. #40
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kurwa mac. Tyle lat. Tyle tematow tylw grania w tibiw i nadal chuja...
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle wchodzisz miedsy ttch meneli i drzesz morde EXEVO GRAN MAS VIS. Jak wszystko dobrze pojdzie to powinien sie dookola ciebie wszendzie pojawic ogien i menele powinni splonac.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •