Reklama
Strona 3 z 11 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 162

Temat: RNG Tactics (TFT)

  1. #31
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    wyluzuj sie

  2. #32
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    xD

    nie wierze, po prostu nie wierze
    2 gierki z rzedu 4 boxy = 9 golda
    jebac te gierke pozdro
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    przegrywam bo mam pecha

  5. #34
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gold IV wbity, przez cala gierke szukalem i nie znalazlem nawet 1 akali xD szkoda bo nie moglem ninjow dokonczyc i duzo dmg tracilem, ale 3 miejsce było wiec do przodu.
    Co do tego, ze latwiej przegrywac (oczywiste) i ma sie sporo golda z tego to chyba dobrze? Win streak trudno utrzymac, ale nie tracisz hpkow. W obu przypadkach ryzykujesz, lose streak tez w sumie latwo stracic
    Ja mam problem z tym, ze za dlugo trzymam 50 golda/jak jestem slaby to tez chce do tego dobic i za duzo hp trace i czasami nawet nie zdaze wydac tego golda.
    Ostatnio przestałem kisic itemy zeby zrobic te najbardziej value i w sumie na plus duzy wychodze z tego.
    Gdzie moge ogarnac ranking top graczy?




    Właśnie odpalilem next gierke i 3x gold dostalem
    Ostatnio zmieniony przez Ryba : 19-07-2019, 22:44

  6. #35
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przeciez nie ma kurwa absolutnie zadnego sensu wygrywac do mid game xD To jest jedynie wyscig kto przegra, ale za mniej dmg xD Nie dosc, ze trzymasz lose streak, jestes na karuzeli pierwszy i dzieki temu zazwyczaj w mid game wjezdzasz z 2 postaciami wiecej bo masz golda i masz tez szpatuly i gdzies tak od polowy gierki masakrujesz pionkow jak chcesz bo masz od chuja golda, min 1 czempa wiecej i wyjebane jaja. A te 40 hp co sie wczesniej stracilo nie ma znaczenia bo zazwyczaj tak od mid-game trafia sie na cos co podejdzie co jest totalnie op w stylu seju czy innego dravena i juz i tak tego hp nie tracisz do konca gry. xD

    No chyba, ze ktos w mid game ma juz jakiegos zeda lvl 3 bo mu tak rng zalosowalo i one shotuje ci wszystkie jednostki i przy okazji trafisz se na niego 6 razy pod rzad no to cuz unlucky hehe :)

    Mkrr mial dzis fajna giereczke gdzie gral na assasinow i khazix czy tam zed mu 6 jednostek posciagal na hita xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 20-07-2019, 00:56
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #36
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    silver3 here jezeli gram jakies op guwno to 1/2 miejsce za kazdym razem
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  8. #37
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeszcze kurwa te nagrody za serie win/lose tyle samo golda XD po chuj w ogole w early robic cokolwiek jak

    1. jak wygrywasz to jestes ostatni na karuzeli, a to ma w sumie wchuj znaczenie;
    2. wchuj ciezko jest wygrac KAZDY pojedynek w early zeby cokolwiek miec z tego ze wygrywasz (hp to chyba najmniej istotna rzecz w gierce mozna miec wyjebane tak do 20 rundy) miec te 6+ win streak i dodatkowy gold;
    3. a wiec nie masz serii 8+ i jestes w dupie, bo se przegrales raz i przez kolejne 5 rund dostajesz gowno nie gold;
    4. ????????? dostajesz se 5 miejsce bo jakies smiecie zalosowaly lepiej i maja 3 esssy, a ty kurwa ciulasz na jednym itemku, dwoch beltach i i tak sie cieszysz bo zalosowalo morelo 9x garen i masz super postac ktora jak juz wyczekasz pol minuty na mane to kreci sie w kolko to stoi kurwa jak drzewo maokai mimo ze nie ma zadnej kurwa zywej szmaty obok niego xD
    5. juz lepiej zmarnowac te 40 minut na cokolwiek innego
    6. i w ogole cale early to jest xD czekasz se najpierw poltorej minuty zeby wystawic pierwsza postac i emocjonujace bitwy lulu vs 2 miniony potem lulu garen vs 4 miniony i tak pierwsze 10 minut wow TAKTKYA PANOWIE TAKTYKA JEST NAJWAZNIEJSZA I STRATEGIA i jak jestes lepszy to grasz lepiej i jestes wyzej i zaslugujesz na swoje miejsce w iron2
    xD to niezle taktyki
    absolutnie nikt tak nie gra no chyba ze na jakims bronze4 ale nwm bo po placementach dostalem od razu powazny silver2

  9. #38
    danjelek

    Domyślny

    probowalem sklejac to co gierka mi losuje i kurwa potem przestalo mi to losowac i bylem toooootalnie w dupie
    kiedy ja kisze golda bo losuje mi jakies gowna w tle slysze pioruny i przepierdalam juz w early bo typki niedosc ze maja juz szachy lvl2/3 to jeszcze lvl do przodu
    wypierdalam calego golda i daje exita bo nadal gowno
    Ostatnio zmieniony przez danjelek : 20-07-2019, 07:04

  10. #39
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oczywiscie ze nikt tak nie gra, dlatego ta gra jest chujowa - po co w ogole jest cale early 20 minut, skoro wszystko co oplaca sie w nim robic to przegrywac i stackowac pionki?
    ?

    zjebana mechanika gry atm i tyle nie gram w to elo
    a co ty dałeś tej gierce oprucz narzekania

    prześledziłeś dps poszczególnych bohaterów, porównałeś dps róznych kombinacji, sprawdziłeś które opcje są najlepsze

    czy może oglądnąłeś 2 streamy na twitchu gdzie zobaczyłeś 3 mocne kombinacje i robisz to co gierke licząc że wygrasz?xdd

    tacy z was właśnie stratedzy

  11. #40
    danjelek

    Domyślny

    gierka random w chuj zamykam
    prosze otworzyc jak bedzie balans w tej grze

  12. #41
    danjelek

    Domyślny

    wlasnie mam attempting to reconnect a jak widac postuje sobie normalnie xDDDDDDDDDDDDD
    ja jebe niech ta gierka wyjdzie z tej alfy i mozna dyskutowac

  13. #42
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,302
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    musicie być ostro niedojebani skoro gracie w tak zjebaną grę pzdr xD

  14. #43
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    zagralem jedna gierke 6 miejsce... rangery to gowno lece next 6 sorcow 3 elementalisty i shyvana do dragonow, udalo sie z tym itemem co 2 szpatule daja. Easy 1 miejsce... szkoda ze riot po meczu przestawil mi na normale Dlaczego to gowno trzeba zmieniac co mecz

  15. #44
    danjelek

    Domyślny

    pierdolone szachy co zmieniaja targety na 10% hp

  16. #45
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja jak gralem sorcami to jebane wszystkie focus mialy na ashe co item do magic resa miala i chuja robily xddd

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-11-2013, 16:10
  3. Tablet z "IPS" a "LCD LED TFT"
    Przez Skazaniec w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 16-06-2013, 03:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •