Reklama
Strona 5 z 14 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 203

Temat: [CUSTOM 7.4] MEDIVIA - Prawdziwe oblicze RPG od 2011

  1. #61
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Chlop uslyszal o torgerze i widze panika, rece upocone i szykuje sie downgrade i powrot do 7.4 xDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #62
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Najciekawsze jest to że postać z screena to tutor

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    jest to bardzo ciekawe, ja to chyba nie zasne z tego powodu

  5. #64
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jak to pewnie mc bolka





  6. #65
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    bolek nie panimaju po polskiemu

  7. #66
    Avatar Simonel
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    https://kryptośmieć
    Posty
    341
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z tego co bolek napisał dziś dla typka co pytał o war serwer to szykuje się nowy świat ^^
    "Hello, We did think about it, honestly. In fact, some of us (developers) suggested for it to be PVP-Enforced and basically merged later on with Pendulum when its player count reaches fewer people online. Such world, if anything, would have the same rates as Pendulum to make it work. It would be hosted in Europe this time and would simply be temporary as Pendulum used to be, but with characters being merged to Pendulum later on."

  8. #67

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no fajna inicjatywa, może kogoś by zachęciło, gdyby nie szereg innych fraglesowych zmian, sprity to obecnie najmniejszy problem

    inna sprawa, że kiedy bolek szykował się do zmiany spritów, to zaproponowałem, żeby pozostawić możliwość wyboru między starymi, a nowymi, właśnie na tej zasadzie, że oficjalny klient miałby tylko nowe, ale stare byłyby dostępne nieoficjalnie na jakiejś wiki i gracze sami by je podmieniali, więc nie byłoby problemu z prawami autorskimi
    odpowiedział wtedy, że jak sobie podmienię, to moja sprawa (bo i tak nie ma jak tego sprawdzić), ale za rozprowadzanie tego .spr, lub wrzucanie screenów ze zmienionymi spritami na forum będzie ban
    potem jeszcze specjalnie zmienił format .dat i .spr, żeby trzeba było się z tym bawić, zamiast skorzystać z dostępnych już narzędzi
    a dzisiaj sam na otlandzie zachęca do podmieniania + nagle na torgu pojawia się jakiś hehe tutorek ze swoim projektem, zastanawiające
    patrząc, co się dzieje od jakiegoś czasu, to nie zdziwiłbym się, gdyby sam ci to zlecił i jeszcze dał jakiś swój program do tego
    Możliwe, modyfikowanie klienta było zabronione, aż do zeszłego piątku. Cóż, chyba w sumie dalej jest, tylko teraz gracze mogą sobie zmienić sprite czy wygląd UI, wszystko na własną rękę.
    Z jednej strony masz racje, faktycznie, mam zmodyfikowanego klienta, który najpierw sprawdza czy sprite o danym ID znajduje sie w folderze /sprites. Jeżeli jest, to laduje ten plik .png zamiast sprite z game.wad
    Sam wyskoczyłem z tym pomysłem (zrobienia paczki sprite z 7.4), ogólnie to lubie nowe sprite (no moze oprocz backpackow :P), ale bylem ciekaw co powiedzą ludzie, którzy ponoć nie grają tylko z powodu grafik z POKEMON OTSa.

    Jestem współzałożycielem Wiki, dostęp do sprite mam od dawna, wyciagniete z klienta, nie od Staffu. Na początku myślałem nad wpakowywaniem sprite z powrotem do game.wad (medivia.gfx),
    ale Iryont przedstawił sposób ładowania sprite wymieniony wyżej. O wiele lepszy pomysł, bo nie będzie problemu, gdy pojawi się nowa wersja klienta. No i każdy będzie mógł sobie wrzucić/usunąć co chce.

    Cytuj Iryont napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Yea, I believe I won't mind that all. It's after all, up to the player and as far as it goes for me we aren't stealing anyone's work. Obviously stealing Medivia's work would be copyright infrignment, but I doubt that would be the case since players just want to change sprites according to their wishes.
    As far as it goes for me you can even rework game client's UI. It's all within png files of game.wad file, available to be changed, but not stolen from us :wink:
    So long story short - if you want to change the game client appearance you can do so, but if you want to steal anything you cannot do so.
    Cytuj pomidorowa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    WRESZCIE

    Jak to się podmienia, wrzucasz do folderu z grą i pyk?
    Jak wyżej :)

    PS. Jeżeli ktoś jest ciekaw, kiedy ta paczka zostanie skończona, to mysle ze gdzieś po sesji, poczatek lipca. No chyba, że uda mi się to skończyc szybciej.
    Ostatnio zmieniony przez Reinhard : 18-06-2019, 19:58

  9. #68
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    mnie nie interesuje, jak to robisz, tylko skąd ta nagła zmiana, że do tej pory było zabronione, a teraz iryont do tego zachęca i jeszcze sam ci w tym pomaga
    ale nie musisz odpowiadać, bo można się domyślić, że powody są te same, co dla nagłego porzucenia retoryki "to nie jest tibia/ots, to medivia", czy też przyzwolenia na mc
    nie widzicie, że to tylko trąci kolejną desperacką próbą ściągnięcia kogokolwiek z powrotem?

  10. #69
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Reinhard napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sam wyskoczyłem z tym pomysłem (zrobienia paczki sprite z 7.4), ogólnie to lubie nowe sprite (no moze oprocz backpackow :P), ale bylem ciekaw co powiedzą ludzie, którzy ponoć nie grają tylko z powodu grafik z POKEMON OTSa.
    Myśle że nie tylko dlatego, Plany zmiany całej mapy na nową. co z resztą częściowo już się udało, dara, ankh, edron, runy u npc, wszechobecne boty.

  11. #70
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie ma botow na dluzsza mete





  12. #71
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mnie nie interesuje, jak to robisz, tylko skąd ta nagła zmiana, że do tej pory było zabronione, a teraz iryont do tego zachęca i jeszcze sam ci w tym pomaga
    ale nie musisz odpowiadać, bo można się domyślić, że powody są te same, co dla nagłego porzucenia retoryki "to nie jest tibia/ots, to medivia", czy też przyzwolenia na mc
    nie widzicie, że to tylko trąci kolejną desperacką próbą ściągnięcia kogokolwiek z powrotem?
    zmiana stąd że nie ma kasy/bolek chce se napchać portfel póki są jakiekolwiek na to szanse





  13. #72
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    nie chodzi czy sa delejty za bota czy nie, tylko fakt ze jest ich bardzo duzo
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #73
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ta jakies chary na fibuli zbieraja food 23h na dobe i depozytuja do domku -.-
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  15. #74
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tu grają sami uczciwi gracze przecież, tylko, że niestety niektórzy myślą, że guardy to najlepsza miejscówka do expa i profitowania i siedzą tam 10 godzin na dobę 100+ knightami. Możliwe, że to przez zmianę premium area - po prostu biedne chłopaki z Wenezueli nie znają nowej mapy, a guardy jako jedna z niewielu miejscówek nie została zmieniona.

  16. #75

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Simonel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co bolek napisał dziś dla typka co pytał o war serwer to szykuje się nowy świat ^^
    "Hello, We did think about it, honestly. In fact, some of us (developers) suggested for it to be PVP-Enforced and basically merged later on with Pendulum when its player count reaches fewer people online. Such world, if anything, would have the same rates as Pendulum to make it work. It would be hosted in Europe this time and would simply be temporary as Pendulum used to be, but with characters being merged to Pendulum later on."
    Od dawna wiadome było że po wojnie na prophecy I spadku graczy tam, będzie nowy server aby dobic prophecy do końca i połączyć go z legacy/destiny w celu do ludnienia tych 2 serverow i czerpania zysków z nowego. Tylko problem jest teraz taki że po tym co bolki odwalaly ostatnio war server może się nie sprawdzić, bo taze i reszta ekipy nie ma zamiaru już grać na medivi, więc nie będzie komu się bić z dominikiem bo br to żaden opór jest.
    Ostatnio zmieniony przez Szlaga_ : 19-06-2019, 11:34

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-11-2023, 20:53
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 28-09-2023, 21:41
  3. RoxOTS.PL V2 - Nowe oblicze !
    Przez rox1386 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 11-04-2018, 19:27
  4. 8.60 GranHuria.pl - nowe oblicze serwerów EVO 3 KWIETNIA 2016!
    Przez Stonoga w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 03-04-2016, 13:32
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-01-2014, 22:25

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •