Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 41 do 43 z 43

Temat: Czarnobyl (Serial 2019-)

Data rejestracji
    2019
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam na myśli rosyjski twardy neandertalski angielski, nie wiem czy miałeś okazję słyszeć taki akcent, ale klimat dla Rosji to daje mocniej niż lenin
    Nie mialem przyjemnosci ogladac z takim dubbingiem czegokolwiek w sumie. Pewnie dlatego tez w tej produkcji nie przeszkadzalo mi to nic a nic.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Mam na myśli rosyjski twardy neandertalski angielski, nie wiem czy miałeś okazję słyszeć taki akcent, ale klimat dla Rosji to daje mocniej niż lenin
    ta najlepiej mogli czesc po rusku gadac a czesc udawanym ruskim akcentem jak twoj stary najebany jak po 3 wojakach udaje, ze zna ruski i 3/4 slow to jop twoja mac sasza co ty gawarit a reszta przeciaganym polskim jakies slowa klucze, zeby sie dalo z grubsza polapac w tym belkocie
    ewentualnie opoznic serial o rok zeby sie nauczyli w miare po rusku z akcentem gadac i na wszystkie kraje anglojezyczne/ nie ruskie puszczac z napisami

3. Reklama
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    ta najlepiej mogli czesc po rusku gadac a czesc udawanym ruskim akcentem jak twoj stary najebany jak po 3 wojakach udaje, ze zna ruski i 3/4 slow to jop twoja mac sasza co ty gawarit a reszta przeciaganym polskim jakies slowa klucze, zeby sie dalo z grubsza polapac w tym belkocie
    ewentualnie opoznic serial o rok zeby sie nauczyli w miare po rusku z akcentem gadac i na wszystkie kraje anglojezyczne/ nie ruskie puszczac z napisami
    Współczuję spierdolenia, kolego
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania