Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Co jest kur...

Data rejestracji
    2008
    Pooenie
    Bolesawiec
    Sia reputacji
    12

Domylny Co jest kur...

Czesc. Co chwile mnie wylogowywuje i musze się logować cały czas ponownie. Zaczyna mnie to irytować. Oco chodzi nie mam konta premium to dlatego?

Data rejestracji
    2009
    Pooenie
    SS
    Sia reputacji
    16

Domylny

jak si nie ma konta premium to administratorzy staraj si jak najbardziej wkurwi uytkownika i robi to tak dugo a ten premium wykupi, ja jak widzisz nie mam, ale nie wiem ile duej wytrzymam, pop adsy mi co chwile wyskakuj i eby wej w jaki temat 10 stron musz zamkn...
    Cytuj Xioniz napisa Poka post
    Cytat zosta ukryty, poniewa ignorujesz tego uytkownika. Poka cytat.
    Pare lat broniem amatorsko i w karnych zawsze szo mi bardzo dobrze - ale to dlatego, e zawsze patrzyem na pik zamiast zgadywa. Tutaj na tym mundialu praktycznie kady bramkarz prbuje odgadn zamiary, a 70% tych karnych to s techniczne, atwo strzelane. Tak jak teraz strza Grizmana to by obroni kady podwrkowy bramkarz patrzc na pik zamiast zgadywa..

3. Reklama

Data rejestracji
    2008
    Pooenie
    Bolesawiec
    Sia reputacji
    12

Domylny

Szkoda mi 11 zeta zawsze to 4pak. Tak wogole ten premium to na miesiac czy na stale?

Data rejestracji
    2009
    Pooenie
    SS
    Sia reputacji
    16

Domylny

na miesic xD administracja asa na hajs to zamiast zaproponowa jakie ulepszenia za zakup premium, to sobie wymylia e trzeba bdzie mie premium by mc spokojnie funkcjonowa xD
    Cytuj Xioniz napisa Poka post
    Cytat zosta ukryty, poniewa ignorujesz tego uytkownika. Poka cytat.
    Pare lat broniem amatorsko i w karnych zawsze szo mi bardzo dobrze - ale to dlatego, e zawsze patrzyem na pik zamiast zgadywa. Tutaj na tym mundialu praktycznie kady bramkarz prbuje odgadn zamiary, a 70% tych karnych to s techniczne, atwo strzelane. Tak jak teraz strza Grizmana to by obroni kady podwrkowy bramkarz patrzc na pik zamiast zgadywa..

Data rejestracji
    2014
    Sia reputacji
    6

Domylny

sluchaj kurwa dajesz zapamietaj mnie i cie nie wyloguje. mialem ten sam problem i to jest jedyne rozwiazanie

najbardziej mnie wkurwialo jak pisalem posta a tutaj kurwa: "nie jestes zalogowany" xDD

pamietaj eby zostawic soga i subika. essa wariacie
    Ostatnio zmieniony przez Well Skilled : 16-05-2019, 18:01

Data rejestracji
    2017
    Sia reputacji
    0

Domylny

no j/w musisz miec zaznaczone 'zapamietaj mnie' lul

Informacje o temacie

Uytkownicy przegldajcy temat

Aktualnie 1 uytkownikw przeglda ten temat. (0 uytkownikw i 1 goci)

Zakadki

Zakadki

Zasady postowania

• Nie moesz pisa nowych tematw
  • Nie moesz pisa postw
  • Nie moesz uywa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •