Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Wybór myszki komputerowej

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny Wybór myszki komputerowej

Moja obecna mysz Logitech g602 odmówiła dalszej współpracy i mam dylemat a mianowicie stoję przy wyborem między zakupem jeszcze raz g602 a Razer Naga Trinity. Miał ktoś styczność z tym razerem? Brałbym w ciemno logitecha bo świetnie mi się jej używało, ale problem się pojawia, ponieważ w logitechu 6 bocznych klawiszy to trochę za mało i teraz pytanie warto się pchać w coś nowego czy przecierpieć brak dodatkowych guzików i brać sprawdzonego logitecha?

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Yoorez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moja obecna mysz Logitech g602 odmówiła dalszej współpracy i mam dylemat a mianowicie stoję przy wyborem między zakupem jeszcze raz g602 a Razer Naga Trinity. Miał ktoś styczność z tym razerem? Brałbym w ciemno logitecha bo świetnie mi się jej używało, ale problem się pojawia, ponieważ w logitechu 6 bocznych klawiszy to trochę za mało i teraz pytanie warto się pchać w coś nowego czy przecierpieć brak dodatkowych guzików i brać sprawdzonego logitecha?
    g305 - poręczna, lekka, fajna do transportu, przystepna cena
    g603 - to samo co 305 tylko większa i cięższa
    g703 - lepsza wersja 603 z podswietleniem (bajer nic wiecej), bez bateri bodajze ladowana przez usb
    g903 - najbardziej wypasiona gamingowka bezprzewodowa, z wieksza iloscia przyciskow

sensory we wszystkich myszkach pozwalaja grac w lige na przescieradle

osobiscie korzystam z g305 z uwagi na maly rozmiar i wygode, 1 bateria aaa trzyma odkad ja kupilem (będzie 3-4 msc) na najwydajniejszych ustawieniach

podziekujesz pozniej

3. Reklama
    Data rejestracji
    2015
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Używałem Razera grając zarówno EK (600~) jak i MS (500~). W obu wypadkach sprawdzał się świetnie. Chodzenie zbindowane na WSAD, wszystkie spelle na bocznych myszki. Mega komfort.

Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Dostałem na święta w prezencie Razera DeathAdder i powiem szczerze używam, żeby nie robić dziewczynie przykrości. Ja wiem, że to jeden z takich chyba najsłabszych modeli, ale dostaje kurwicy od samego programu razer Synapse - co chwile się wypierdziela, pluje się o updaty, musi się włączać ze startem systemu, bo inaczej myszki nie wykryje, no istna tragedia. Do tego brak możliwości zmiany dpi bezpośrednio na myszce w sprzęcie za tą kasę uważam za nieporozumienie. Mam jeszcze myszkę za 30zł z media expert, która według mnie jest 10x lepsza - zmiana dpi na przycisku do tego potwierdzona kolorem, lepsze ułożenie przycisków i o wiele lepiej zaprojektowany chwyt. Jak Ci pasuje ten logitech to to może być lepszy wybór.
    Ostatnio zmieniony przez Xioniz : 15-05-2019, 21:27

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Dostałem na święta w prezencie Razera DeathAdder i powiem szczerze używam, żeby nie robić dziewczynie przykrości. Ja wiem, że to jeden z takich chyba najsłabszych modeli, ale dostaje kurwicy od samego programu razer Synapse - co chwile się wypierdziela, pluje się o updaty, musi się włączać ze startem systemu, bo inaczej myszki nie wykryje, no istna tragedia. Do tego brak możliwości zmiany dpi bezpośrednio na myszce w sprzęcie za tą kasę uważam za nieporozumienie. Mam jeszcze myszkę za 30zł z media expert, która według mnie jest 10x lepsza - zmiana dpi na przycisku do tego potwierdzona kolorem, lepsze ułożenie przycisków i o wiele lepiej zaprojektowany chwyt. Jak Ci pasuje ten logitech to to może być lepszy wybór.
    to bardzo dziwna przypadłość ale ja mam razer deathadder chroma elite i jest to jedna z lepszych myszek jakie miałem w ręku po za jedną rzeczą a mianowicie kształtem dlatego teraz używam g203 ;d

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Deathadder rozmiarowo jest dobry dla cyklopa
    Mi w sumie pasował, ale się spierdolił skrol i prawy przycisk

Miałem z 30 myszek powyżej stówki, dwóch, także mogę powiedzieć tak
    Steelseries srednio, Razer drogi i słabo wykonany (chyba tylko diamondback był ok), zowie nie wiem, bo o dziwo nie miałem, mimo że z 5 razy się przymierzałem, Microsoft fajniutki, Roccat ok, qpad fajny, ale Logitech... Od pierwszego mx518 już nic innego się nie liczy
    Ostatnia była g503, ale uznałem że za ciezka i wziąłem g403
    Kurwa ideal, od czasów ie 3.0 nie trzymałem lepszej

Ale słyszałem wiele dobrych opinii o tej myszce razera z 20 przyciskami czy ile ich tam jest

Tl;dr
    http://www.rocketjumpninja.com/top-40/
    Wejdź se tu i wybierz
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 15-05-2019, 22:49
    CIESZĘ SIĘ Z TEGO CO MAM, BO
    MOGĘ TAŃCZYĆ Z TORGAMI TANGO

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    13

Domyślny

mocno różni się kształtem deathadder od tej g403? na zdjęciach są nawet podobne

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    a po huj ci zmiana dpi na myszce xD
    zbinduj se kurwa zmiane profilu w synapse

synapse faktycznie hujnia z tymi updatami ale nie kliknalem w to od 2 lat i nie ma zadnego problemu
    sama myszka jest spoko jesli stac cie na wymiane co rok hehe

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Po co w ogóle zmieniać DPI w myszce? Serio pytam, ja zawsze ustawiam raz i tak zostawiam, ale może jestem zbyt dużym normikiem

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    10

Domyślny

nigdy nie kupuj razer mialem 2 dedaddery i w 2 scrol sie rozpierdolil NIE POLECAM obecnie mam jakas myszke zowie i sobie chwale
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania