Reklama
Strona 3 z 36 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 533

Temat: [7.4] Tekania Online

  1. #31
    Avatar Dymek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piła
    Wiek
    31
    Posty
    1,308
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Piła Piła

    Powodzenia z serwerem pilaninie :d

  2. #32
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No nie powiem. Po raz pierwszy od chyba 2 lat jestem zaciekawiony.
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar TKN
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Piła
    Wiek
    29
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Bardzo nas to cieszy, @Hotarti ;

  5. #34
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Szwedzkie War timki medivijskie tez wbijaja
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #35
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak bedzie egzekwowana kwestia kupowania run za rl hajs i acc tradingu?

  7. #36

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    217
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rozumiem, że już na beta testach mc będzie niedozwolone, mam rację?

  8. #37
    Avatar TKN
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Piła
    Wiek
    29
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pozwól, że przytoczę odpowiedź z kanału FAQ naszego Discorda:
    Nie zezwalamy na account sharing czy handel przedmiotami z gry i nie planujemy tego zmieniać.
    Jesteśmy przekonani, iż trzymanie się restrykcyjnych zasad takich jak:
    kara za botowanie, kara za multi-client (oraz omówiony tutaj) zakaz handlowania kontami to sposób na sukces serwera low-rate.
    Chcemy zapewnić graczom uczciwą rozgrywkę oraz zachęcić ich do samodzielnego osiągania wszystkiego w grze, a kupowanie konta/przedmiotów jest łatwe, @Pingwinq ;


    Zasady obowiązują nawet dziś, zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem, @cieplykocyk ;
    Pamiętajcie, że regulamin również tyczy się Discorda oraz Forum (na stronie Tekani).

  9. #38

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    61
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj TKN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pozwól, że przytoczę odpowiedź z kanału FAQ naszego Discorda:
    Nie zezwalamy na account sharing czy handel przedmiotami z gry i nie planujemy tego zmieniać.
    Jesteśmy przekonani, iż trzymanie się restrykcyjnych zasad takich jak:
    kara za botowanie, kara za multi-client (oraz omówiony tutaj) zakaz handlowania kontami to sposób na sukces serwera low-rate.
    Chcemy zapewnić graczom uczciwą rozgrywkę oraz zachęcić ich do samodzielnego osiągania wszystkiego w grze, a kupowanie konta/przedmiotów jest łatwe, @Pingwinq ;


    Zasady obowiązują nawet dziś, zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem, @cieplykocyk ;
    Pamiętajcie, że regulamin również tyczy się Discorda oraz Forum (na stronie Tekani).
    Super. Ładnie piszesz.

    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz uniemożliwić handel przedmiotami z gry?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.

    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz zablokować boty w Tibii?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.

    Podsumowując. Jak zwykle dużo pierdolenia o uczciwości, a będzie jak zawsze.
    Zrozumcie ludzie, z oszustami NIE DA SIĘ wygrać. Ludzie oszukiwali, oszukują i będą oszukiwać.

    Dam Wam prosty przykład - serwer tworzony na kliencie Tibii jest nielegalny, więc twórca serwera nie ma prawa podać kogokolwiek do sądu o uszczerbek na wizerunku swojego produktu.
    Nie mając takiej opcji, pozostaje absolutnie bezbronny na taką sytuacje: Jeżeli ktoś napisze bota pod ich custom-anty-hiper-super-niedowejścia client, wystarczy że napisze do admina "Jeżeli nie dasz mi botować, to rozdam tego bota wszystkim".
    W ten sposób admin jest między młotem i kowadłem, w ten sam sposób zaczyna się kolesiostwo, w ten sam sposób upadają wszystkie kolejne prywatne serwery, we wszystkich grach.

    Dziękuję za uwagę. Papa.

  10. #39
    Avatar Don Corleone
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    34
    Posty
    1,432
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tylko, zebyscie nie dojebali cen za pacc jak w rl tibii.
    Zapowiedź mnie zaciekawiła. Jeśli pacc na 30 dni będzie kosztował w granicach 15 zł, to chyba sie skuszę.
    fac fideli sis fidelis

  11. #40
    Avatar Dymek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piła
    Wiek
    31
    Posty
    1,308
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj trickovsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Super. Ładnie piszesz.

    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz uniemożliwić handel przedmiotami z gry?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.

    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz zablokować boty w Tibii?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.

    Podsumowując. Jak zwykle dużo pierdolenia o uczciwości, a będzie jak zawsze.
    Zrozumcie ludzie, z oszustami NIE DA SIĘ wygrać. Ludzie oszukiwali, oszukują i będą oszukiwać.
    Jasne że tak, masz w 100% racje, tak samo jak i jest zakaz gwałcenia, a i tak księża robią to - ale jest policja, która ma za zadanie wyłapanie takiego hehe błogosławionego = ograniczenie tego.
    Nie da się wszystkiego wyśledzić czy zablokować - ale jakiś % na pewno tak.
    Nawet jakby ktoś napisał całkowicie nowego klienta do Tibi, totalnie od 0 - to i tak i tak znajdzie się pan X i Y którzy zrobią pod tego klienta bota. Patrzymy na małą Tibie - a np. taki Battlefield 3 (głównie o silniku gry mówię) - totalna nowość w czasie jak ta gra wyszła. Już na closed alpha testach (klucze trzeba było mieć aby zagrać) były wh, aimboty itp.
    No ale i w tych grach są przecież anty-cheaty, które chociaż w jakimś stopniu wyłapują takich haxiorów.
    Na OTS'ach takim AC to są GMowie+, w większych grach PB, VAC, FF itp., w prawdziwym życiu policja.

    Że tak zacytuję:
    "Zasady są po to aby je łamać."
    aka
    Walka z wiatrakami
    aka
    Temat rzeka
    Ostatnio zmieniony przez Dymek : 13-05-2019, 21:24

  12. #41
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Jako, że jestem bezpośrednio odpowiedzialny za część developerską serwera, pozwól, że ja odpowiem Ci na te pytania
    Cytuj trickovsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz uniemożliwić handel przedmiotami z gry?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.

    Pytanie brzmi: W jaki sposób chcesz zablokować boty w Tibii?
    Odpowiedź brzmi: Nie da się.
    Choć stawiamy na transparentność informacji między graczami, a developerami to wciąż są rzeczy, których ujawniać nie chcemy. Informacji na temat "jak będziemy sprawdzać", "kiedy będziemy sprawdzać" i "w jaki sposób chcesz zablokować", to nie tylko grupa informacji "nie chcemy ujawniać", ale także "nie możemy ujawniać" ze względu na po prostu bezpieczeństwo tych zabezpieczeń. Lekkomyślnym byłoby, gdybyśmy zdradzali w jaki sposób wykrywamy 3rd party czy modyfikacje klienta.

    Cytuj trickovsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dam Wam prosty przykład - serwer tworzony na kliencie Tibii jest nielegalny, więc twórca serwera nie ma prawa podać kogokolwiek do sądu o uszczerbek na wizerunku swojego produktu. Nie mając takiej opcji, pozostaje absolutnie bezbronny na taką sytuacje: Jeżeli ktoś napisze bota pod ich custom-anty-hiper-super-niedowejścia client, wystarczy że napisze do admina "Jeżeli nie dasz mi botować, to rozdam tego bota wszystkim".
    W ten sposób admin jest między młotem i kowadłem, w ten sam sposób zaczyna się kolesiostwo, w ten sam sposób upadają wszystkie kolejne prywatne serwery, we wszystkich grach.
    Tekania nie jest serwerem tworzonym na kliencie Tibii, ale rozumiem, że chodziło Ci raczej o sprite'y niż o samego klienta?
    To, na jakich sprite'ach został tworzony serwer nie ma także najmniejszego znaczenia gdybyśmy planowali pozew za "uszczerbek na wizerunku swojego produktu", ale ja nie o tym, bo daleko nam do rozstrzygania tych sporów w sądach.
    Nie zamierzamy dawać nikomu przyzwolenia na botowanie, czy to będzie bot autorski, komercyjny, czy tasker napisany w AutoIt. Nie jesteśmy naiwni, i wiemy, że jeżeli serwer będzie popularny, to i pierwsze boty będą się pojawiać. I pewnie prędzej czy później dostanie bana. Moim zadaniem będzie, żeby było to "prędzej", a nie "później". Kolejne aktualizacje klienta będą wymagały od ludzi piszacych soft botterski coraz więcej i więcej pracy, a więc zacznie się "antyboterski wyścig zbrojeń". W takim wyścigu już osobiście brałem udział od marca 2017 do października 2017, co prawda z drugiej strony barykady (współtworząc komercyjnie soft boterski do tibii wykorzystując code injection); ale zasady są te same.

    Nie chcę przekonywać przekonanego, chciałem tylko rozjaśnić dlaczego na pytanie "Jak zamierzacie zablokować/uniemożliwić/banować/trackować X?" nie udzielono konkretnej odpowiedzi.
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 13-05-2019, 21:37

  13. #42
    Avatar TKN
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Piła
    Wiek
    29
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj TKN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ceny pacc'a jeszcze nie ustalaliliśmy do końca, więc nie mogę jej podać. Narazie skupiamy się, aby wszystko było dopracowane i dopięte na ostatni guzik, później pomyślimy o profitach, @Filia the Dragon ;
    Tak jak już odpisałem wcześniej w temacie, cena pacca nie jest jeszcze ustalona. Jednakże, zapraszam do 'skuszenia' się na grę na czas open-beta, gdyż premium account będzie darmowy dla każdego, @Don Corleone ;

  14. #43

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ciekawe ile do startu czy to kwestia tygodni, miesięcy czy lat ?

  15. #44
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    mam nadzieje ze bd fake aukcje na allegro





  16. #45
    Avatar TKN
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Piła
    Wiek
    29
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Do startu open-bety zostały 3 dni i to od powodzenia tych testów zależy kiedy wystartuje wersja oficjalna, low-rate, @Muminos ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [7.4] Tekania Online | 29.11 18:00 CET
    Przez ochmar w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2493
    Ostatni post: 21-09-2021, 18:04
  2. Sprzedam Sprzedam Najta TEKANIA ONLINE
    Przez korineq w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 04-12-2019, 09:14
  3. [Poradnik] [Spis] Online Storage & Online File Sharing Free!!! (serwisy)
    Przez Kadd Flaw w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-06-2007, 14:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •