Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 65

Temat: Wyjazd zarobkowy

  1. #16
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak przez agencje to cie wpierdola do jakiejs fabryki czy innego gamework shopu czy jak to sie tam nazywalo i bedziesz na kazdy telefon od jakiegos skurwysyna rumunskiego co ci bedzie dzwonil codziennie i mowil hello sejdan i need you o 12 gdzies tam i chuj
    no coś na ten temat słyszałem serio aż tak zjebanie ? Jakies wolne da sie normalnie załatwić?

  2. #17
    Cinson

    Domyślny

    to wyjazd zarobkowy czy wolne xd no jakos fajnie to nie jest, ale da sie zyc. oczywiscie jesli ci nie przeszkadza praca jak robal w miejscach takich jak napisalem u gory, bo watpie ze gdzies indziej ci znajda robote. jesli sie nie myle to jak masz te 25 lat to dostajesz troche wiecej niz te 60 funtow na dzien, wiec utrzymac to sie jakos utrzymasz

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    407
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    poszukaj ofert pracy na budowach jako pomocnik, nie bedziesz jebany jak w fabryce czy przez agencje, kwestia zrobienia nin, utr i lecisz.
    Nie znam realiów manchesteru bo mieszkam w londynie ale jezeli chlop do ktorego jedziesz ma łeb na karku to szansa ze bedziesz głodował jsst zerowa. Co innego jak chłop jebie na jakiejs fabryce ziemniaków czy innych zelkow po angielsku ani me ani be to tak, mozesz wrócic z wiekszymi dlugami niz wyjechales.

  5. #19

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    W fabryce po 8h może z 300 funtów tygodniówki Ci wpadnie, o ile będziesz faktycznie te 8h dziennie pracował, a nie 4h dziś, jutro 2, potem 6 i tak w kółko. Dodatkowo na NIN trochę się czeka, z kontem bankowym słyszałem, że teraz też są jaja, a revoluta nie uznają.

  6. #20
    Boruciarz

    Domyślny

    pierdolone robactwo co jezdzi ZAROBKOWAC i PRZYCISKAC PASA

    zrozum jeden z drugim cymbale, ze rownie dobrze w polsce mozesz ZACISNĄĆ PASA i na jeden chuj ci wyjdzie, a przynajmniej nie musisz byc pośmiewiskowym imigrantem

    czasy kurwa oplacalnosci wyjezdzania na chujowe roboty za granice sie skonczyly w latach 80

  7. #21
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierdolone robactwo co jezdzi ZAROBKOWAC i PRZYCISKAC PASA

    zrozum jeden z drugim cymbale, ze rownie dobrze w polsce mozesz ZACISNĄĆ PASA i na jeden chuj ci wyjdzie, a przynajmniej nie musisz byc pośmiewiskowym imigrantem

    czasy kurwa oplacalnosci wyjezdzania na chujowe roboty za granice sie skonczyly w latach 80
    pirat po raz kolejny pokazuje ze chuja wie o zyciu pzdr
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  8. #22
    Old-Era

    Domyślny

    Znam ludzi ktorzy przyjechali do Niemiec i w gowno robotach w 2 lata uzbierali na mieszkanie i jego wyposazenie (high end), bo zaciskali przyslowiowego pasa, nie wiem jak wyglada sytuacja w Polsce ale watpie szczerze ze bez wyksztalcenia mozna zrobic cos takiego.
    Ale widze ze niektorzy wola pchac sie w hipoteke na 25 lat i hehe na swoim ;)
    zreszta, popatrzymy tutaj tak o
    zalozmy ze mieszkanie kosztuje 180k podziel to sobie na 24 miesiace, i wychodzi Ci 7500zl
    Jestes w stanie odlozyc 7500zl co miesiac, oplacajac jeszcze mieszkanie i kupujac jedzenie ? xD
    Ostatnio zmieniony przez Old-Era : 16-05-2019, 13:17

  9. #23
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jadę po mi sie Anglia podoba i chce tam pomieszkać? Nie dla samej kasy? A robic coś też musze? Ta ma łeb na karku i nie robi w fabryce ale ja pewnie bede chocby na poczatku ;p

  10. #24
    Old-Era

    Domyślny

    ja tez wyjechalem do Niemiec, bo mi sie podoba i tyle, a jak sie ma checi to mozna smialo dorwac lepsza pozycje i wpada juz spoko sos

  11. #25
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj sejdan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jadę po mi sie Anglia podoba i chce tam pomieszkać? Nie dla samej kasy? A robic coś też musze? Ta ma łeb na karku i nie robi w fabryce ale ja pewnie bede chocby na poczatku ;p
    Bierz poprawkę na to, ze możesz dwa tygodnie poczekać aż znajdziesz robotę

  12. #26
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znam ludzi ktorzy przyjechali do Niemiec i w gowno robotach w 2 lata uzbierali na mieszkanie i jego wyposazenie (high end), bo zaciskali przyslowiowego pasa, nie wiem jak wyglada sytuacja w Polsce ale watpie szczerze ze bez wyksztalcenia mozna zrobic cos takiego.
    Ale widze ze niektorzy wola pchac sie w hipoteke na 25 lat i hehe na swoim ;)
    zreszta, popatrzymy tutaj tak o
    zalozmy ze mieszkanie kosztuje 180k podziel to sobie na 24 miesiace, i wychodzi Ci 7500zl
    Jestes w stanie odlozyc 7500zl co miesiac, oplacajac jeszcze mieszkanie i kupujac jedzenie ? xD
    co to za gowno robota w ktorej odkladasz po 1750 euro miesiecznie? i 180k to kosztuje mieszkanie w jakiejs malej miescinie i wcale z nie tak duzym metrazem, wiec nawet se nie zakladaj ze za tyle kupisz cos fajnego w wiekszym miescie i dobrej lokalizacji

  13. #27
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znam ludzi ktorzy przyjechali do Niemiec i w gowno robotach w 2 lata uzbierali na mieszkanie i jego wyposazenie (high end), bo zaciskali przyslowiowego pasa, nie wiem jak wyglada sytuacja w Polsce ale watpie szczerze ze bez wyksztalcenia mozna zrobic cos takiego.
    Ale widze ze niektorzy wola pchac sie w hipoteke na 25 lat i hehe na swoim ;)
    zreszta, popatrzymy tutaj tak o
    zalozmy ze mieszkanie kosztuje 180k podziel to sobie na 24 miesiace, i wychodzi Ci 7500zl
    Jestes w stanie odlozyc 7500zl co miesiac, oplacajac jeszcze mieszkanie i kupujac jedzenie ? xD
    A co jest złego w hipotece? W ogóle nie rozumiem wjazdu na kredyty. Myślisz, że deweloper stawia budynek za gotówkę?

  14. #28
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierdolone robactwo co jezdzi ZAROBKOWAC i PRZYCISKAC PASA

    zrozum jeden z drugim cymbale, ze rownie dobrze w polsce mozesz ZACISNĄĆ PASA i na jeden chuj ci wyjdzie, a przynajmniej nie musisz byc pośmiewiskowym imigrantem

    czasy kurwa oplacalnosci wyjezdzania na chujowe roboty za granice sie skonczyly w latach 80
    Boru mowi ludzkim glosem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #29
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znam ludzi ktorzy przyjechali do Niemiec i w gowno robotach w 2 lata uzbierali na mieszkanie i jego wyposazenie (high end), bo zaciskali przyslowiowego pasa, nie wiem jak wyglada sytuacja w Polsce ale watpie szczerze ze bez wyksztalcenia mozna zrobic cos takiego.
    Ale widze ze niektorzy wola pchac sie w hipoteke na 25 lat i hehe na swoim ;)
    zreszta, popatrzymy tutaj tak o
    zalozmy ze mieszkanie kosztuje 180k podziel to sobie na 24 miesiace, i wychodzi Ci 7500zl
    Jestes w stanie odlozyc 7500zl co miesiac, oplacajac jeszcze mieszkanie i kupujac jedzenie ? xD

    No no juz widze robote dla polacks gdzie ODKLADASZ 2000 euro xDd gdzie wiekszosc tych zarobkowiczow co jada za bogactwem dostaje 1500 euro na mieaiac xdd odklada 300 i mysli ze jest chuj wie jakim zarobasem pracujac jak jakis zwykly robal to samo mozna uzyskac jadac do jakiejs warszawy mieszkajac jak robal za granica i jebiac na 3 zmiany w fabryce xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 16-05-2019, 14:08
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #30
    Old-Era

    Domyślny

    nwm 5 lat temu robilem jeszcze w rolnictwie na caly etat, uczylem sie jezyka i byla tam polska para ktora mieszkala u szefa na domku, zarabiali sobie 1200 euro netto na osobe,zero oplat, jedzenie praktycznie cale z Polski i na prawde mega szybko odlozyli na mieszkanko w Bialogardzie (wiem ze to nie jakas Warszawa) + cala chate urzadzili w jakies sprzety Miele itp. Obydwoje bez jakiegos tam lepszego wyksztalcenia. Mysle ze w tej dziurze jaka jest Bialogard, nie dokonaliby tego w takim samym tempie
    Wiadomo ze duzo jest sebixow co wali najtanszy browar i zostaje im caly chuj ale jak ktos chce to potrafi imo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •