Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 46 do 55 z 55

Temat: [8.0 Custom map] Alnora.net - Start piątek 26 kwietnia 18:00

  1. #46
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Ran tu ;

    dzis antyvir wykryl mi trojana w kliencie, czyli jednak cos z klientem nie tak. ogarnij to przy kolejnej edycji + moze odliczanie na otlist i bedziesz mial wiecej graczy


    ogolnie ots fajny, ma potencjal bugi sa ale nie byly jakies razace...mimo ze to mialo byc 8.0 byly visy na odleglosc zerowy exhaust na leczenie/atak jednoczesnie a z drugiej strony adori blank powodowalo taki exhaust ze huj..znajdz lepszego klienta lepszy data pack i moze cos z tego bedzie

    ja swoja zabawe na alnorze skonczylem, antyvir usunal mi klienta wiec

    pzdr
    Ostatnio zmieniony przez Byczek : 03-05-2019, 07:04
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  2. #47

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Ran tu ;

    dzis antyvir wykryl mi trojana w kliencie, czyli jednak cos z klientem nie tak. ogarnij to przy kolejnej edycji + moze odliczanie na otlist i bedziesz mial wiecej graczy


    ogolnie ots fajny, ma potencjal bugi sa ale nie byly jakies razace...mimo ze to mialo byc 8.0 byly visy na odleglosc zerowy exhaust na leczenie/atak jednoczesnie a z drugiej strony adori blank powodowalo taki exhaust ze huj..znajdz lepszego klienta lepszy data pack i moze cos z tego bedzie

    ja swoja zabawe na alnorze skonczylem, antyvir usunal mi klienta wiec

    pzdr
    Byku dzięki za gre i wskazywanie błędów, które poprawiałem na bieżąco. Niestety mam jednen problem i nie wiem czy da się go obejść odnośnie wirusa w kliencie - oficjalna wersja klienta cipsoftu wykazuje te same fałszywe wirusy i każdy ots na tym kliencie je ma (pobrałem kilka innych, żeby zweryfikować) - informację można potwierdzić na otlandzie. Jedyna opcja to chyba odpalić otsa na kliencie 8.6, który nie wskazuję fałszywych wirysów i pousuwać wszystkie opcje pomiędzy klientem 8.0-8.6. Nie wiem - może ma ktoś jakiś pomysł

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Ran tu ;

    ten projekt i tak juz umarl, wiec juz z obecnym doswiadczeniem i sugestiami graczy mozesz sprobowac jeszcze raz, jak to mowia do 3 razy sztuka, wiec jeszcze dwie proby przed Toba jakos elothy wirusow nie pokazywaly a tez byly 8.0

    moze sprobuj te nieszczesne 8.6, z tym ze pewnie bedzie mozna uzywac bota. Usuwanie roznic tez moze byc problematyczne, sam widziales co dzialo sie teraz z exhaustem i innymi kwestiami, loot byl tez mocno do poprawy... ja bym skupil sie na znalezieniu dobrej bazy bez bugow i bledow z dobrze skonfigurowanym lootem, spellami, npc i cala reszta

    W kazdym razie kibicuje i na nastepny projekt tez wejde
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  5. #49

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zdaje mi się że jak były elothy to wtedy baza virustotal nie skanowała plików tyloma antywirusami. Od tamtego czasu baza się powiększyła i one wykrywają teraz to jako fałszywe wirusy. Nie wiem, tak spekuluje.

    Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  6. #50
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Ran tu ;

    ten projekt i tak juz umarl, wiec juz z obecnym doswiadczeniem i sugestiami graczy mozesz sprobowac jeszcze raz, jak to mowia do 3 razy sztuka, wiec jeszcze dwie proby przed Toba jakos elothy wirusow nie pokazywaly a tez byly 8.0

    moze sprobuj te nieszczesne 8.6, z tym ze pewnie bedzie mozna uzywac bota. Usuwanie roznic tez moze byc problematyczne, sam widziales co dzialo sie teraz z exhaustem i innymi kwestiami, loot byl tez mocno do poprawy... ja bym skupil sie na znalezieniu dobrej bazy bez bugow i bledow z dobrze skonfigurowanym lootem, spellami, npc i cala reszta

    W kazdym razie kibicuje i na nastepny projekt tez wejde

    oczywiscie, że pokazywały
    do dziś jak uptadujesz kasterie to wypierdala trojan32
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  7. #51
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oczywiscie, że pokazywały
    do dziś jak uptadujesz kasterie to wypierdala trojan32
    Aha. Od czasów kasteri zmieniłem komputer i mam w koncu antyvira 1 raz od 15 lat xD

    @Ran tu ;

    Jak coś pisz pw zrobimy burze mózgów
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  8. #52

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cipsoftowy client będzie pokazywał wirusa bo go indeksuje jako klienta który jest w bazie danych, ale zawiera względem niego podejrzane modyfikacje (rsa, IP, port) które wskazują jednoznacznie na "podszywanie się"

  9. #53

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cipsoftowy client będzie pokazywał wirusa bo go indeksuje jako klienta który jest w bazie danych, ale zawiera względem niego podejrzane modyfikacje (rsa, IP, port) które wskazują jednoznacznie na "podszywanie się"
    Hej. A wiesz może czy idzie to w jakiś sposób obejść?

    Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  10. #54

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Trzeba byłoby się pozbyć wszystkich fragmentów checksum, ale to zbyt czasochłonne i trochę takie szukanie po omacku, nie warto.

  11. #55
    Avatar wysilek
    Data rejestracji
    2019
    Posty
    194
    Siła reputacji
    5

    Domyślny

    Cytuj Ran tu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hej. A wiesz może czy idzie to w jakiś sposób obejść?
    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trzeba byłoby się pozbyć wszystkich fragmentów checksum, ale to zbyt czasochłonne i trochę takie szukanie po omacku, nie warto.

    Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
    ale odklejka
    odpalaj otsa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-11-2023, 20:53
  2. Odpowiedzi: 219
    Ostatni post: 20-06-2019, 17:32
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 27-05-2012, 18:49

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •