Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Markowe ciuszki z neta

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny Markowe ciuszki z neta

Siema,
    Ostatnimi czasy przeglądając internet natrafiłem na MARKOWE BOKSERKI TYPU MĘSKIEGO na pewnym znanym nam wszystkim sklepie internetowym (jego nazwa zaczyna się na pierwszą literę alfabetu łacińskiego), i zastanawiam się czy kupno takich "Calvinów Kleinów" byłoby jakkolwiek opłacalne, krócej mówiąc chcę się dowiedzieć czy ich jakość jest dobra (mówiąc dobra mam na myśli majty, które nie zafarbują mi wutanga i nie stracą swojego koloru po kilku praniach). Uprzedzając pytania typu "a wiesz, że możesz przeczytać opinie o sprzedającym?" - tak wiem ale chcę się dowiedzieć jak to ma się do rzeczywistości (raz na chińskim internetowym sklepie koleś wystawił 5 gwiazdek za to, że produkt nie doszedł).

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Ubrania abercrombie& fitch mam z Ali i z USA oryginale, powiem szczerze jakość jest naprawdę dobra tylko ze za bluzę zapłaciłem tyle co za oryginał na wyprzedaży ok. 30$ co do majtek nie wiem nigdy nie kupowałem z Ali
    Ostatnio zmieniony przez Atakowany Panek : 17-03-2019, 03:01

3. Reklama
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    uk/krakow
    Siła reputacji
    9

Domyślny

wiadomo jakosc jest lepsza, ale nieadekwatna do ceny, bo jak sie kupuje takie rzeczy to placi sie za logo, a nie za material. w szczegolnosci bokserki

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Miałem na myśli polski sklep internetowy.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania