Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Laptop do pracy biurowej

Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

Data rejestracji
    2012
    Siła reputacji
    8

Domyślny Laptop do pracy biurowej

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuje laptopa do pracy biurowej i użytku prywatnego (np. filmy). W żadne gry nie gram.
    Laptop będzie głównie służył do pracy biurowej: internet, poczta, przerabianie cenników w excellu, fajnie żeby był już pakiet office, ale najwyżej mogę dokupić.
    Laptop musi mieć zainstalowany system. Zastanawiam się nad Windows 10. Zawsze miałem 7. Ale chyba sobie z 10tką powinienem poradzić?

Nie chcę jakiegoś skomplikowanego systemu, bo nie jestem za kumaty w świecie komputerów.

Chciałbym żeby laptop miał wielkość 15,6 (mniej więcej).

Co do reszty podzespołów to się po prostu nie znam i nie wiem co więcej mogę napisać.

Ważna jest dla mnie pojemność dysku, szybkość, długi okres działania baterii.

Czy są laptopy z zainstalowanym pakietem office? I ewentualnie jaki pakiet office wybrać żeby nie był za skomplikowany i wszystko otwierał bez problemu?

Często dostaje różne cenniki od kilkunastu firm zapisane np w excelu lub w wordzie bądź pdfie i na starym laptopie mam problem z otworzeniem tych plików bądź cenniki są porozciągane i strasznie mnie to irytuje. Dodatkowo stary laptop ma 7 lat (Asus) i ma 50gb miejsca na dysku C.

Fajnie by było żeby wyglądał nowocześnie, był smukły, wytrzymały, aluminiowy, matryca raczej matowa gdyż na błyszczącej chyba słabo widać.

Pozdrawiam :)

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Nie wiem ile hajsu chcesz wypierdolić, ja kupiłem Asus Vivobook s14 Intel Core i3 ósmej generacji, mam dysk ssd z systemem 200gb i zwykły 1tb, 14 cali, aluminiowa pokrywa, niestety wnętrze plastikowe, ale źle nie wygląda. Dałem 3100 i jestem zadowolony, chociaż nie używam w zasadzie do niczego innego, niż przeglądania internetu i muzyki, ale moim zdaniem 2500zł to jest minimum na laptopa, ja w sumie mogłem kupić za 2700zł i też byłbym zadowolony, ale mam nadzieję, że ten się będzie dłużej starzał i parę lat pociągnie.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

3. Reklama

Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

Data rejestracji
    2012
    Siła reputacji
    8

Domyślny

No szukam właśnie w cenie od 2500 do 3000zł max

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/480/Win10
    Matryca FULL HD IPS z dobrymi kąta widzenia, solidne aluminiowe wykonanie przy tym ciekawy design, nowy procesor 8 generacji, lekka i smukła obudowa waga 1,76 kg na laptopie 15 cali to bardzo dobry wynik, wygodna klawiatura, przyzwoite głośniki.

HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/240+1TB/Win10 IPS
    Matryca FULL HD IPS, aluminiowa obudowa w dość ciekawym designu, niezłe głośniki, dwa dyski wewnątrz laptopa w tym PCIe, system w cenie.

Jeżeli chodzi o Asus przy lepszej konfiguracje trzeba trochę dołożyć
    ASUS VivoBook S15 S510UN i5-8250U/8GB/240+1TB/W10
    Matryca FULL HD AHVA dobrej jakości, aluminiowa obudowa lekki mobilny waga poniżej 1,7kg, podświetlana klawiatura, niezłe głośniki, dwa dyski wewnątrz laptopa.
    Szukasz pomocy z wyborem laptopa?
    GG: 1484081
    Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2019 r.
    https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

fajnie żeby był już pakiet office
    Tylko wersje "demonstracyjne demo" i żadnych innych nie ma w zestawach.

Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/480/Win10
    GDZIE się pytam jest informacja o matrycach z dużymi ulotami światła (backlight bleeding)!

HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/240+1TB/Win10 IPS
    Matryca FULL HD IPS, aluminiowa obudowa w dość ciekawym designu, niezłe głośniki, dwa dyski wewnątrz laptopa w tym PCIe, system w cenie.
    Dysk rozszerzony na profesjonalnej linii montażowej x-kom
    Fabrycznie były montowane WD/*SanDisk (tak naprawdę): PC SN520 (SDAPNUW-256G-1006) ale tylko w wersji z MX150.
    Szczerze to mało który dysk SSD PCIe (tylko obsługuje dyski PCIe x2) im dorównuje z tych dostępnych w x-kom obecnie, brak lepszego przynajmniej na tą chwilę.

Kingston A1000 480GB PCIe za 379zł z 5 letnią gwarancją można by dać zamiast. I można bo wystarczy załatwić sobie voucher na zasadach cashback-u na kwotę 400zł (voucher rabatowy). W trakcie załatwianie polecam dokupić rozszerzenie gwarancji do 3 lat, oferują je wtedy też z rabatem.

HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/1TB/Win10 IPS (Late-2018) - 2899zł
    HP Pavilion 15 2018 (15-cs1000, 15t-cs100)
    Matowa matryca IPS (lepsza niż w matebookach), 8GB w jednej kości + wolny slot (bez wlutowanego, dwa banki na RAM) oraz wolny slot na kolejny dysk 2,5" SATA (HDD lub drugi SSD). Wi-Fi AC (2x2), głośniki sygnowane Bang & Olufsen (skierowane do góry).

Lenovo ThinkPad E585 20KV0008PB za 2946zł, alternatywnie z modeli biznesowych "entry level" za to z dobrą wygodną klawiaturą do pracy.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania