Reklama
Strona 18 z 18 PierwszaPierwsza ... 8161718
Pokazuje wyniki od 171 do 178 z 178

Temat: Zamachy w Nowej Zelandii

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Kurwa chcialbym kiedys byc w skorze takiego taido i zrozumiec chlopa logike i zobaczyc na swiat przez te jego okulary bez kitu. xD Chlopu sie ewidentnie wydaje, ze w przypadku luzniejszego dostepu do broni z dnia na dzien, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki nagle wszystkie noze, mlotki i maczety czarodziejsko zamienia sie w glocki, ar-15, barety i inne ak xD Typ w ogole nie potrafi przyjac do umyslu, ze w takich sytuacjach gdzie widzimy, ze typa napierdalaja nozami czy po prostu piesciami czy ktos probuje zgwalcic kobite w lesie albo jest chocby bojka kilku osob to mozna wyciagnac pistolet, oddac dwa strzaly w niebo i robi sie spokoj albo napastnicy zaczynaja spierdalac. Gosc w ogole nie potrafi przyjac do wiadomosci jak wiele takich sytuacji jest na codzien na miescie czy nawet w parkach nieopodal miast. xD Wg. niego czarodziejsko noze, kastety, maczety w ogole cala bron biala przestanie totalnie istniec, nie bedzie juz napadow z tym typem broni tylko z dnia na dzien dres zamiast wyjmujac kose czy kastet i proszac Cie o portfel bedzie Ci mierzyl w glowe z ak47 xDD W sumie to jak dyskusja z typami, ktorzy sa przeciwni delegalizacji narkotykow, ale cuz. Zero jakichkolwiek argumentow czy nawet logicznego toku myslenia, chuja tam narkotyki/bron jest zla bo zabijaja (XD) i w ogoule to szczelaniny bedo codziennie na ulicy typie co ty jak to kazdy bedzie nosil szotgan na plecach i karabin w dloni jak w pierdolonym resident evil co ty nie widziales dnia oczyszczenia?!?!?!????? xD

Bez kitu chcialbym kiedys wejsc w umysl takiego czlowieka i zobaczyc co sie w nim dzieje, ale niezle spustoszenie tam musi byc. xD
    Cytuj Decretis napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

twój post ma 0 merytoryki i generalnie wkładasz w moje usta rzeczy których nie napisałem, ignorując kompletnie sedno i oczywiście to głupie ironicznie hehe pierdolenie "no hehe łatwo dostepna broń to codziennei strzelaniny morderstwa" no beka w chuj, zacytuj gdzie tak napisałem, do tego że na każdą taką obronę domu w usa przypada kilka przypadkowych postrzeleń i wypadków, co jest spowodowane kompletną lekkomyślnością z rozdawaniem broni już nikt się nie odniesie, dajcie mi broń i chuj, będę mógł ratować świat

również żaden z was się nie odniósł który punkt w wymogach jakich jest lekarz, kurs z używania czy przechowywania broni czy kasa pancerna jest zły i czemu nie powinno go być, co więcej prawda jest taka że wam wcale nie zależy na bezpieczeństwie, tylko płaczecie i tuptacie nóżkami bo ktoś stawia jakieś wymogi i to obraża waszą wolność, albo raczej wasz wymysł o wolności

typowy prawacki chłopski rozum, evidence to jeszcze rozumiem, ale po niektórych bym się więcej spodziewał, dobrze też że jednak kilka osób używa zdrowego rozsądku i widzi że totalny liberalizm w prawie odnośnie posiadania broni nie jest dobry

@
    co więcej wydaje mi się że wy nawet nie czytacie postów, tylko jakieś jedno zdanie sobie wybieracie, wyciągacie z kontekstu, wyśmiewacie je i chuj tyle xD sam pisałem wcześniej że nie mam nic przeciwko narkotykom bo w razie wypadku czy niewiedzy tylko jedna osoba "traci", broń ma już szersze konsekwencje, ale jak głównym argumentem jest jakiś totalny chochoł czyli wymyślanie sytuacji że każdy będzie się napierdalał z ak47 na ulicy i obalanie tego że tak nie będzie to tylko pokazuje na jakim poziomie stoicie, no i gratuluje jeśli po obaleniu takiego chochoła jesteście z siebie dumni xD
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 17-03-2019, 16:57
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

3. Reklama
    Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Moim zdaniem powinien być wymóg kasy pancernej, zapobiegłoby albo inaczej, ograniczyłoby to nieszczęśliwe wypadki z bronią, gdyby na przykład dobrały się do niej bachory.
    Mnie boli w zasadzie tylko to, że można teoretycznie mieć broń, ale nie można się nią bronić. Powinna być zasada, jak w USA "mój dom to mój zamek" i jak ktoś nieproszony czyt. włamywacz wchodzi mi na chatę w nocy to mam pełne prawo go odjebać i naszczać na jego truchło.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Powinna być zasada, jak w USA "mój dom to mój zamek" i jak ktoś nieproszony czyt. włamywacz wchodzi mi na chatę w nocy to mam pełne prawo go odjebać i naszczać na jego truchło.
    Rozumiem zachwyt najwspanialszym krajem świata, ale w większości stanów to tak nie wygląda - tzn no nie możesz sobie odstrzelić ot tak włamywcza jeżeli nie zagrażał zdrowiu lub życiu.

W Polsce w 2017 też przeszła ustawa, że możesz się bronić używając niewspółmiernych środków obrony, ale nie oznacza to, że możesz sobie ot tak zabić/okaleczyć człowieka.
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 17-03-2019, 20:40

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Moim zdaniem kazdy powinien dostep do broni palnej bo wszyscy jestesmy rowni ; precz z patriarchatem
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

Data rejestracji
    2004
    Siła reputacji
    23

Domyślny

już widzę jak taki przeciętny torgowicz wyciąga spluwe przy jakiejś bójce i oddaje STRZAŁY OSTRZEGAWCZE a nie cichutko odwraca główę i idzie dalej po harnasia xD

Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz online
    Data rejestracji
    2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    już widzę jak taki przeciętny torgowicz wyciąga spluwe przy jakiejś bójce i oddaje STRZAŁY OSTRZEGAWCZE a nie cichutko odwraca główę i idzie dalej po harnasia xD
    Żeby coś zobaczyć, musiałbyś dzbanie najpierw z tej gównianej piwnicy wyjść.

Data rejestracji
    2013
    Położenie
    SZN Park Lane I
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Po małpce każdy torgoowicz oddalby po 3 ostrzegawcze strzały w tył głowy

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania