Reklama
Strona 7 z 7 PierwszaPierwsza ... 567
Pokazuje wyniki od 61 do 68 z 68

Temat: Znienawidzone części garderoby

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

a czy ktoś tu się rzeczywiście przejmuje tym co kto nosi? wystarczy mieć jakiś gust i opinie na różne tematy, a nie zasłaniać się jakąś pseudo hehe wolnością, możesz chodzić jak chcesz, a ja mogę uważać że wyglądasz jak clown, nikt nikogo nie chce z tego powodu bić
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    a czy ktoś tu się rzeczywiście przejmuje tym co kto nosi? wystarczy mieć jakiś gust i opinie na różne tematy, a nie zasłaniać się jakąś pseudo hehe wolnością, możesz chodzić jak chcesz, a ja mogę uważać że wyglądasz jak clown, nikt nikogo nie chce z tego powodu bić
    ty no połowa postów tak właśnie wygląda, że by się karą śmierci dopiero zadowolili jak ktoś nosi UWAGA koszule z krótkim rękawkiem xD

dobra moze nie polowa ale wiadomo juz do kogo mowilem pzdr
    Ostatnio zmieniony przez Ander Twenty : 19-03-2019, 17:42

3. Reklama
    Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

przecież nikt ci nie broni ubierać się jak pajac i potem nie traktować cię poważnie
    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    zgadzam się[...]! janusz masz moje wsparcie, stop dyskryminacji!!!
    Cytuj moth napisał Pokaż post
    janusz wons to nie informatyk tylko humanista, człowiek wszechstronnie uzdolniony. jego narodziny były większym wydarzeniem niż chrzest polski

Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    14

Domyślny

ej co jest niewłaściwego w noszeniu oxfordów czegoś nie rozumiem to jakie buty się do garnituru ubiera
    edit : a dobra nadrobiłem
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 19-03-2019, 18:28

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    ty no połowa postów tak właśnie wygląda, że by się karą śmierci dopiero zadowolili jak ktoś nosi UWAGA koszule z krótkim rękawkiem xD
    Nie rozumiem co jest w tym dziwnego??
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

No z tymi koszulami to akurat prawda. Te na krótki rękaw są wieśniackie, a kobiety zamiast tej modowej zbrodni wolą koszulę z długim podwiniętym rękawem.
    Najbardziej dupa piecze stritłerowców powyżej dwudziestego roku życia, którzy nie potrafią zacząć ubierać się, jak na mężczyzn przystało.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

przecietny torgowicz uchwycony na zdjeciu
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

problemem jest to że te rękawy odstają od ręki i z ciała tworzy się jakaś taka dziwna figura jak jakiś megazord pierdolony, jak wyglądasz jak jakiś daniel craig czy inny dobrze zbudowany hoolywodzki przystojniak to we wszystkim se bedziesz wyglądał dobrze nawet w koszuli z krótkim rękawem, chociaż w długim i tak pewnie lepiej, ale większość wygląda jak ułomy, jeszcze ta długość rękawa do łokcia kurwaa

mój wujek zdzisek na każdej imprezie rodzinnej.jpg
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania