Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [zlecę]Algorytmy i struktury danych

  1. #1
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny [zlecę]Algorytmy i struktury danych

    Siema,

    szukam kogoś, kto podjąłby się rozpisania kilku algorytmów. Jestem na 1 roku studiów informatycznych. Sesja poszła całkiem nieźle, za wyjątkiem jednego z przedmiotów, którego nie mogę zaliczyć. Są nim algorytmy i struktury danych. Prowadzący jest bardzo wymagającym człowiekiem, więc te zadania to moja ostatnia deska ratunku. Próbowałem je zrobić samodzielnie, ale prawdę mówiąc przerasta mnie to trochę, a czasu nie mam za wiele. Zdaję sobie sprawę, że jest to ważny przedmiot na tym kierunku, jednak chciałbym mieć to po prostu z głowy, a myślenia algorytmicznego nauczyć się we własnym tempie. Poniżej wklejam zadania poprawkowe:
    [zlecę]Algorytmy i struktury danych-algorytmy-zadania.jpg

    Proszę o kontakt, jeżeli ktoś z was byłby w stanie się tego podjąć oraz ewentualnie ile by to kosztowało.

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    po chuj ci te studia informatyczne jak przerosl cie 1 semestr
    powaznie ci mowie jesli te zadania sa dla ciebie nie do przeskoczenia to nie masz po co tego kontynuowac

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po chuj ci te studia informatyczne jak przerosl cie 1 semestr
    powaznie ci mowie jesli te zadania sa dla ciebie nie do przeskoczenia to nie masz po co tego kontynuowac
    Wiedziałem, że pojawi się taka odpowiedź. Nigdzie nie napisałem, że przerósł mnie 1wszy semestr, wszystkie pozostałe przedmioty zaliczyłem. Jestem na studiach zaocznych, mało zajęć miałem z tego przedmiotu, a w ciągu semestru zaniedbałem ten przedmiot, czego teraz ponoszę konsekwencję. Zostało mi mało czasu, a za dużo materiału do przerobienia, dlatego podjąłem taką decyzję. Z resztą, po chuj ja ci się tłumaczę. Jeżeli chcesz pomóc, to zaproponuj ofertę, a jak nie to elo.

  5. #4
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    w zasadzie są to zadania na poziomie informatyki z gimnazjum, max liceum, gdzie każdy pseudo-kod ma kilka linijek i jest to jedna/dwie pętle z dwoma/trzema instrukcjami
    to takie absolutne podstawy podstaw algorytmiki jak alfabet
    jeżeli cię to przerasta, to sobie odpuść, bo zwyczajnie nie masz "tego czegoś" i będziesz w najlepszym razie klepaczem kodu

  6. #5
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ta informatyka jest tylko dla WYBRANCOW jak nie masz TEGO CZEGOS to nie mozesz zostac informatykiem xDD

    puknij sie w leb
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  7. #6
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta informatyka jest tylko dla WYBRANCOW jak nie masz TEGO CZEGOS to nie mozesz zostac informatykiem xDD

    puknij sie w leb
    kto powiedział, że dla wybrańców, przecież napisałem, że to banalne zadania i skoro sobie nie radzi, to jest głąbem i tyle, nie nadaje się
    informatykiem może być każdy, kto posiada minimum logicznego myślenia, a to niestety, podobnie jak podstawowa matura z matematyki, niektórych przerasta
    gość się nie pyta o nic trudnego, to tak jakby był na matematyce stosowanej i podał listę zadań do skorzystania ze wzorów skróconego mnożenia
    powiem więcej, każde z tych zadań nie jest nawet "zadaniem" tylko podstawową teorią z aids i nawet na wikipedii sobie znajdzie pseudo-kod na prawie wszystkie z tych zadań, skoro przersta go wygoogle'owanie "sortowanie bąbelkowe pseudokod" albo "sortowanie ciągu pseugokod", to o czym my rozmawiamy xD
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 13-03-2019, 23:41

  8. #7
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta informatyka jest tylko dla WYBRANCOW jak nie masz TEGO CZEGOS to nie mozesz zostac informatykiem xDD

    puknij sie w leb
    nie od dzis wiadomo ze it to mentalna elektroda xD
    ale przynajmniej dostarczaja zabawny content, pies zbanowany to chociaz to idzie poczytac ;p

  9. #8
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta informatyka jest tylko dla WYBRANCOW jak nie masz TEGO CZEGOS to nie mozesz zostac informatykiem xDD

    puknij sie w leb
    no w sumie skoro autor fatygowal sie tworzeniem tego tematu, a w podobnym czasie moglby pojedynczo przekopiowac to w google i w 30 min miec zrobione na pizdus glancus + by sie czegos nauczyl, bo jak wspomnial janusz - na wiki jest pseudokod i dodatkowo implementacje w danych jezykach to mimo wszystko watpliwosci co do potencjalu autora moga byc uzasadnione, szczegolnie kiedy w it trzeba sie douczac na biezaco i to zwykle codziennie, zaleznie od technologii z jaka sie ma stycznosc

    wiec autor o wiele lepiej wyjdzie robiac to samodzielnie i ewentualnie pytajac o niejasnosci, bo same zadania NIE WYMAGAJA zadnej wiedzy poza obsluga dowolnej wyszukiwarki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 18-01-2019, 15:10
  2. Zlece wykonanie systemu wspomagania decyzji w excelu
    Przez Obożetojestzboże w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-06-2015, 17:46
  3. Zlecę napisanie skryptu - logowanie się do Chomika
    Przez dima09 w dziale Programowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-02-2015, 15:44
  4. [ZLECĘ] Dokończenie strony internetowej. Zrobione ponad 50%.
    Przez Bedlin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 04-11-2012, 23:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •