Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Konsola vs PC

  1. #16
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wydaje mi się, że nie każdy ma telewizor obok kompa i nie każdemu się chce z tym pierdolić.
    Co do cen gier to tylko za FIFE tak na prawdę płacę, bo takiego Wiedźmina używanego kupiłem i sprzedałem może ze stratą 10 zł.

    Zależy co kto lubi i w jaki sposób żyje, ja osobiście wolę rozwiązanie laptop + konsola, bo mi tak wygodniej.
    Twój argument jest inwalidą, bo równie dobrze możesz postawić kompa przy telewizorze (a te w małych obudowach z płytami micro są nawet drobne). Dodatkowo przy takim ps z tego co pamiętam nie pograsz sobie nawet z każdym headsetem, często są problemy z NATem i wypierdala z imprezy. W grach typu bf jest niższy tickrate, większe pingi, wiele broni jest bezużytecznych że względu na specyfikę sterowania przy pomocy kontrolera. Ceny są wyższe, a w polskim psstore okazje to przeważnie JEBANE XD. Na rozgrywkę sieciowa musisz płacić, a w te gry z ps+ pewnie nawet nie zagrasz, o ile nie jesteś człowiekiem spędzającym pół życia przy grach.

    Ogólnie to pc dla mnie jest dużo lepsza platforma że względu na gry strategiczne lub RPG z widokiem izometrycznym. Civilization V, VI, Divinity Original Sin I i II, Stellaris, jakieś xcomy czy pillarsy i nic więcej mi w sumie nie trzeba. Części z tych gier nawet na konsole nie ma, a gra się dużo przyjemniej że względu na sterowanie.

    No i oczywiście stare gry są kompatybilne, w chuj modów, gry (te mniej popularne przeważnie typu Original sin I) wychodzą wcześniej, jak masz kumpla który ma pc to się nie pytasz czy ma win7 czy 10 bo i tak mozecie razem nakurwiac.

    Ogólnie to jedyny plus (z mojego punktu widzenia), czyli to, że każdy miał ten sam sprzęt, równe szanse, umarł. Aktualnie jest PS4 i pro, xboxone i X, a to pewnie dopiero początek i przy następnej generacji będa jeszcze większe jaja.


    Ogólnie to przesiadłem się dwa lata temu na pc z PS4 i musiałbym być POPIERDOLONY, żeby wrócić
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  2. #17
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Twój argument jest inwalidą, bo równie dobrze możesz postawić kompa przy telewizorze
    Ty, ale to nie jest tak, że każdy polak mieszka na 10m2. W każdym razie to zależy od trybu życia danego człowieka, a nie jakieś obsrane pc masterrace. Dla mnie komputer jest niepraktyczny i w cenie dobrego sprzętu mam PS4 i solidny laptop, niczego więcej mi nie potrzeba. Jak chcę pograć z ziomkami w FIFE to idę do salonu i się rozpierdalam na kanapie, nie muszę nieść ze sobą za każdym razem kurwa komputera XD.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 11-03-2019, 19:13

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty, ale to nie jest tak, że każdy polak mieszka na 10m2. W każdym razie to zależy od trybu życia danego człowieka, a nie jakieś obsrane pc masterrace. Dla mnie komputer jest niepraktyczny i w cenie dobrego sprzętu mam PS4 i solidny laptop, niczego więcej mi nie potrzeba. Jak chcę pograć z ziomkami w FIFE to idę do salonu i się rozpierdalam na kanapie, nie muszę nieść ze sobą za każdym razem kurwa komputera XD.
    Ale wytłumacz mi ty kurwa głąbie jaką w tym przypadku przewagę ma konsola, jaki ma sens twój argument o 10m2 oraz co to znaczy mieszkać na 10m2 xD

    >kupujesz konsole
    >trzymasz ja ciągle przy tv, możesz sobie pooglądać, pograć

    >kupujesz pc
    >trzymasz ja ciągle przy tv, możesz sobie pooglądać, pograć (DO PC MOŻNA PODŁĄCZYĆ PADA O KURWA SZOK, AHH TA TECHNOLOGIA), a jak masz zamiar pograć przy użyciu myszki i klawiatury to masz taką dodatkową możliwość

    A teraz szybkie kalkulacje
    Solidny laptop to min. 1,5-2k za używany poleasingowy laptop
    Komputer na którym pograsz w takim samym lub lepszym standardzie co na konsoli 1,5k
    Konsola to już zależy jaka ale tez bym liczył z 1k

    Coś mi tu nie pasuje
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  5. #19
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,855
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja nie lubie i nie umiem grać na padzie, nawet jak u kumpla robimy se turniej w fife i oni podpinają pada do kompa to ja se na klawiaturze ich oram jak bobaski, bo na padzie zwyczajnie mi gorzej idzie
    dla mnie plusem konsoli byłoby to by se pograć w jakieś gierki co są na konsole, a na pc nie ma typu jakieś last of us czy uncharted bo są podobno fajne

  6. #20
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale wytłumacz mi ty kurwa głąbie jaką w tym przypadku przewagę ma konsola
    Ty mi wytłumacz po co się do mnie w ten sposób przypierdalasz, skoro ja nie mówię, że konsola jest lepsza XD
    Wydaje mi się, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem to postaram się ci trochę pomóc.

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy co kto lubi i w jaki sposób żyje
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W każdym razie to zależy od trybu życia danego człowieka

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >kupujesz pc
    >trzymasz ja ciągle przy tv
    Ty chyba nie potrafisz ogarnąć, że dom składa się nie tylko z salonu i nie każdy trzyma tam komputer stacjonarny. Na swoim przykładzie: mam laptopa w pokoju, a konsolę w salonie i po chuj miałbym się kisić z ziomkami w pokoju, bo tam jest kurwa komp i mniejszy telewizor, skoro mam duży salon i konsolę, która tam cały czas jest.
    Nie kurwa, kupię pc i będę go trzymał w salonie, a w pokoju nie będę miał niczego, bo jakiegoś śmierdziela z torka boli pizda, że komuś bardziej odpowiada konsola XD

  7. #21
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty mi wytłumacz po co się do mnie w ten sposób przypierdalasz, skoro ja nie mówię, że konsola jest lepsza XD
    Wydaje mi się, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem to postaram się ci trochę pomóc.
    Eee jedzenia gówna i picie szczyn dużo lepsze od stejków i wina, ale w sumie zależy od twojego stylu zycia i ogolnie co lubisz ;pp xddxd;p

    Przypierdalam się do ciebie dlatego, że podpuszczasz i prowokujesz "hehe nie każdy polak biedak jak ty hehe i stac na salon, sypialnie i jeszcze dodatkowe pomieszczenie do walenia konia"
    Jak mówisz, że pc jest niepraktyczny, to podaj jakiś racjonalny argument albo w ogóle nie pisz, bo wprowadzasz dezinformacje i jakąś śmieszną konsolową propagandę, której się dałem wrobić dobre 6 lat temu.

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty chyba nie potrafisz ogarnąć, że dom składa się nie tylko z salonu i nie każdy trzyma tam komputer stacjonarny. Na swoim przykładzie: mam laptopa w pokoju, a konsolę w salonie i po chuj miałbym się kisić z ziomkami w pokoju, bo tam jest kurwa komp i mniejszy telewizor, skoro mam duży salon i konsolę, która tam cały czas jest.
    Nie kurwa, kupię pc i będę go trzymał w salonie, a w pokoju nie będę miał niczego, bo jakiegoś śmierdziela z torka boli pizda, że komuś bardziej odpowiada konsola XD
    Ale kto ci nakazuje gdziekolwiek przenosić, jak jesteś taki do przodu to daje rozwiązanie:
    -sprzedajesz mały tv, kupujesz laptoka za 1,5k, który będzie zjadać wszystko (poza grami) przez kolejne 5 lat (a jestem wręcz pewien, że dłużej)
    -kupujesz używany pc za 1,5k, następnie stawiasz przy twoim dużym tv zaraz obok zestawu szwackiego cioci gertrudy za 92k eurogąbek i gablotki na rollexy z lego, i już go więcej nie przenosisz

    A twoje ostatnie zdanie to szkoda komentowac, ale jednak to zrobie, bo cwel nie ma argumentow poza hehe lepsze i wygodniejsze, zalezy co lubisz mi pasi ;ppp
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  8. #22
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ja w sumie mam stacjonarny i xboxa, na którym grałem jakieś nie wiem może z 5h przez 2 lata XD teraz służy tylko do oglądania netflixa
    no ale ja głównie w fpsy gram a jak wiadomo fpsy na Padzie, to jak jeździć na rolkach po lodzie pzdr

  9. #23
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wiele też zależy od gier w jakie gramy. Ja np. tylko single i tak się składa, że pasują mi exclusivy jak God of War, Spider-Man, Forza Horizon czy Motorsport, Gran Turismo (czekam kurwa na 7 i się nie doczekam), już nie mówię o Red Dead Redemption 2 i GTAV (kiedy było jeszcze tylko na konsole). Jakbym był fpsowym grajkiem, to pewnie bym nawet nie myślał o konsoli, bo pamiętam jak zagrywałem się w CoDa 2 i ET po necie. Wtedy to jedyne co robiłem na kompie to ciśnięcie w te gierki i nie chciałem nawet o innych grach słyszeć, dzisiaj pewnie byłoby to samo jakby cisnął w CSa albo BFa.

  10. #24
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    19

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    nie radze wchodzic w polemike z konsola wygodniejsza, pare lat temu dalem sie w to wpierdolic, frazesy lataly na lewo i prawo, na 10 stron tematu zaden nie przytoczyl logicznego argumentu
    wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc https://torg.pl/showthread.php?441182-PS4-czy-komputer

    ps4 ma pare fajnych exclusive no i to tyle
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

  11. #25
    Avatar FighterUcarn
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    WWA
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja w sumie mam stacjonarny i xboxa, na którym grałem jakieś nie wiem może z 5h przez 2 lata XD teraz służy tylko do oglądania netflixa
    no ale ja głównie w fpsy gram a jak wiadomo fpsy na Padzie, to jak jeździć na rolkach po lodzie pzdr
    Potwierdzam. Miałem ps4 slim 1tb w 2017, po pół roku służyła do odpalania netflixa -.-
    jeżeli nie byłeś konsolowcem to już nim nie zostaniesz. pc > konsole
    Cytuj kobra12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moj wujek najpierw zjada duzo sledzy a puzniej pije ze 3l wodki albo wiecej i nic PZDR

  12. #26
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,842
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty mi wytłumacz po co się do mnie w ten sposób przypierdalasz, skoro ja nie mówię, że konsola jest lepsza XD
    Wydaje mi się, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem to postaram się ci trochę pomóc.






    Ty chyba nie potrafisz ogarnąć, że dom składa się nie tylko z salonu i nie każdy trzyma tam komputer stacjonarny. Na swoim przykładzie: mam laptopa w pokoju, a konsolę w salonie i po chuj miałbym się kisić z ziomkami w pokoju, bo tam jest kurwa komp i mniejszy telewizor, skoro mam duży salon i konsolę, która tam cały czas jest.
    Nie kurwa, kupię pc i będę go trzymał w salonie, a w pokoju nie będę miał niczego, bo jakiegoś śmierdziela z torka boli pizda, że komuś bardziej odpowiada konsola XD
    Znaczy jemu chodzi o to, ze twoje argumenty sa inwalidami, a to co ciagle powtarzasz to cos co wbil ci marketing konsolowych firm i amerykanskie filmy, a tak to chyba nie ma zadnego innego problemu pozdrawiam

    Cytuj Mistrzu dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie radze wchodzic w polemike z konsola wygodniejsza, pare lat temu dalem sie w to wpierdolic, frazesy lataly na lewo i prawo, na 10 stron tematu zaden nie przytoczyl logicznego argumentu
    wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc https://torg.pl/showthread.php?441182-PS4-czy-komputer

    ps4 ma pare fajnych exclusive no i to tyle
    4 strony juz przeczytalem.... jest gruubo
    kluczowe argumenty antyszczepionkowcow konsolowcow:

    - komfort bo halo moge podlaczyc do tv i rozjebac sie na sofie XDD
    - podlaczenie pada XDDD
    - ale pc chujowy bo bendziesz musial robic apgrej a konsola to panie 10 lat 10 lat bedzie dzialac jak zlotko wszystkie gierki na top detalach lepsza jakosc a kąputer to zarazz bedziesz musial 17 tysiency wlozyc zeby dzialal XDDDD

    Ciekawe jak to jest zatrzymac sie 1998 roku

    ps.
    Granie na TV w cokolwiek jest dla podludzi mam nadzieje, ze to jasne bo chyba konsolowcy tego tez nie wiedza. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 12-03-2019, 09:53
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #27
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ej, ale podejrzewam, że są jakieś takie dłuższe kable HDMI, żeby w razie czego, jak ziomki przyjadą, to podłączyć sobie pc stojący w jakimś małym pokoju do tv w salonie, nie?

    No sprawdziłem, są za jakieś śmieszne grosze, to wielki mi problem co jakiś czas puścić sobie kabel po podłodze xD
    A jak ktoś ma takie akcje 2x w tygodniu, to przecież można włożyć trochę wysiłku i że 2-3 stówki, żeby ten kabel puścić na stałe i ładnie zamaskować. No ludzie xD

  14. #28
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,842
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przeczytalem ten temat co Mistrzu podeslal o cie chuj XD co tam sie odjebalo ciekawe czy w 2019 roku ludzie nadal sa az tak zjebani jak byli w 2013 xDD A pozniej kurwa dziwic sie, ze swiatem rzadza jakies najebane timermansy i zydzi albo, ze pol swiata wierzy w zlosliwosc szczepionek i plaska ziemie xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #29
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Przez te ponad 5 lat zmieniły się ceny gier, ceny telewizorów (choć już wtedy takie 32 cale HD Ready nie były drogie, ale nie tak tanie jak dziś) i sposób, w jaki PC podchodzi do grania (ekosystemy jak Steam itd.). Imo na dzień dzisiejszy jak ktoś nie ma żadnej konsoli i ma starego kompa, a chce zrobić upgrejd do pogrania w nowe tytuły, to opłaca się i jedno i drugie. Opłaca się w sensie ekonomicznym, bo konsola wyjdzie taniej w zakupie, komputer koniec końców zrówna się z nią po zakupie pewnej ilości gier. No chyba, że ktoś nie ma TV i musi je kupić, wtedy opłacalność konsoli spada drastycznie (zawsze może grać na monitorze, ale cały sens konsoli to jebnięcie się na kanapie daleko od TV, co poza komfortem zamazuje różnice graficzne, bo oglądamy ekran z większej odległości).

  16. #30
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    2k19 i niemanie tego i tego i se granie raz na tym raz na tym zaleznie od chumorku xD
    czy to jakis troling

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Konsola przenośna
    Przez Hojasz w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-08-2012, 21:56
  2. Zakupy (Konsola + Telefon + Ipod + coś do 1000)
    Przez Szanel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 15-10-2011, 22:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •