Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: zespół niespokojnych nóg

  1. #16
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Gollum napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mialem to przez wiele lat z powodu stresu, medytacja rzeczywiscie powinna pomagac teoretycznie, sprobuj jeszcze raz, chociaz ja nigdy nie nie umialem tego robic. Jak nie da rady to mozesz zawsze obnizyc poziom kortyzolu np. przy pomocy adaptogenow, ja Ashwagandhy uzywalem.

    A jesli chcesz nastychmiastowych efektow, to wszystkie substancje GABAergiczne (leki nasenne albo alkohol) na pewno pomoga, ale to tylko na chwile, wiec to tylko jesli pojawilo sie z nikad i ma samo przejsc. Jak ci sie nie chce isc do lekarza to mozesz walnac 100 ml wodki i starczy. Tylko to maksymalnie pare dni, bo potem jeszcze mozesz pogorszyc sprawe.

    Swoja droga to jest wersja demo tylko. Kiedys tak nagle z niczego przez trzy noce mialem podobne efekty, tylko ze na cale cialo i to dopiero bylo przejebane.Nie moglem wylezec i sie rzucalem jakbym mial padaczke. Ogole to nie polecam, trzeciego dnia myslalem ze sie zesram z wkurwienia i rozwazalem pojscie po flaszke mimo, ze nie pije alkoholu.
    Bo jesteś jebanym cpunem gościu, zespół niespokojnych nóg, a odstawienie heroiniarza to nie jest kurwa wersja demo matole
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  2. #17
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    miałem tak jak byłem młodszy, tj z 10 lat miałem, wmawiano mi że to przez to że szybko rosnę i kości mi się rozrastają XDDD teraz już wiem że to nieprawda, ciekawe tylko czy rodzice serio tak myśleli czy w chuja walili (prędzej to pierwsze xD) w każdym razie mi przeszło samo chociaż jak sport na to wpływa to możliwe bo sporo się ruszam od długiego czasu

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    mi tez tak rodzice mówili, ale z tego co teraz sobie czytam to rzeczywiście istnieje coś takiego jak bóle wzrostowe, także rodzice nie walili cię w chuja w tym temacie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. zespół niespokojnych nóg
    Przez Taidio w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 09-08-2021, 21:10
  2. Najlepszy zespół pop ever
    Przez wampiirr w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 20-01-2021, 23:36
  3. Golenie nóg
    Przez Hardware w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 02-08-2015, 12:37
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 25-08-2012, 15:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •