Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: zespół niespokojnych nóg

  1. #1
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny zespół niespokojnych nóg

    kurwa 2 noc z rzędu mam takie coś co jak później wyczytałem nazywa się zespołem niespokojnych nóg, skurwysyństwo jest tak irytujące, a zarazem tak ciężkie do opisania że brakuje mi słów, po prostu czuję nogi, jakby mi przez żyły maszerowała armia mrówek, ale pokojowa armia mrówek i mnie to nie boli, ale czuję że chodzą, jakby mi skóra lekko pulsowała, no przejebane do opisania uczucie, generalnie przez to mam problem z zasypianiem, jak zaczne odpierdalać wygibasy z nogami to się to uspokaja, no ale jak chcę w końcu iść spać to nogi muszą iść w stan spoczynku i znów kurwa wraca to uczucie xD

    próbowałem jakichś medytacji, myślenia o czymkolwiek innych, no ale mogę rodziców oszukać, was oszukać, ale swojego mózgu nie oszukam że czuję to uczucie cały czas w nogach i nie sprawie że nagle nie będę tego czuł, wczoraj z 3h się chyba męczyłem, niewyspany wstałem jak sam skurwysyn

    miał ktoś z was takie coś, jakieś swoje sprawdzone sposoby?

  2. #2
    Avatar Rajan
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    29
    Posty
    183
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Znajdź dobrego druida albo porób przysiady przed snem. Jedno albo drugie pomagało mi kiedyś

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    zwal se pan konia stopami to pan i poruchasz i potańczysz

  5. #4
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Przestań ćpać

  6. #5
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wyobraź sobie że chodzisz, powinno przejsc
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  7. #6
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    no pare razy ziułko w życiu zapaliłem to trochę ćpun here, ktoś kto tego nigdy nie miał nie jest sobie w stanie wyobrazić jakie to jest wkurwiające xD nazwa choroby brzmi trochę jak troll, ale to nie troll sprawdźcie se w google

  8. #7
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Miałem tak jak miałem 12 latek pzdr
    Strzelam, że cały dzień siedzisz kutasie obolały, także zalecam wieczorem kilka h przed snem wrzucić jakieś rozpierdalajace całe cialo cwiczenia
    Obwodowe, siłownia, bieganie, interwaly, burpisy zajebane, coś takiego żebyś chociaż z 15-20 minut pozapierdalal, ale zmexzyl się tak kurewsko mocno jak się tylko da
    Zasniesz zanim sobie przypomnisz że nogi ci dziwne rzeczy odpierdalaja, przy okazji lepszy krwiobieg to może problem zniknie
    Aha zimne prysznice (ale kurwa zimne czyli całkowicie przekrecone na zimne) to protip na wszystko
    W tamtym roku jakoś przestałem i mnie wszystko jebalo chorowqlo i takie tam, przypomniałem sobie we wrześniu tego roku po krótkim przeziębieniu, od tego czasu rutyna z zimna woda jest, nie założyłem od tego czasu kurtki, jedynie czapkę bo głowa ważna sprawa i kurwa tyle, nawet katarku jebanefo, a o samopoczuciu ogólnym nie mówię nawet, cialo pracuje jak kurwa należy, nie ma zimnych stóp, rąk czy chuja, co się czasem zdarzalo
    Pobudzi przepływ krwi w nogach, wynormuje w całym ciele, to może też pomoze
    PS nie musisz się myć cały czas w zimnej, szczególnie mycie włosów to chujnia, ale pod koniec ze 2-3 minuty w tym postac
    Aha zapal se ziulko medyczne hehe na wszystko pomoze

  9. #8
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    no to może być prawda bo ten tydzień głównie siedze w chacie bo przeziębiony jestem

  10. #9
    Avatar Gollum
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gorzów Wlkp
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Mialem to przez wiele lat z powodu stresu, medytacja rzeczywiscie powinna pomagac teoretycznie, sprobuj jeszcze raz, chociaz ja nigdy nie nie umialem tego robic. Jak nie da rady to mozesz zawsze obnizyc poziom kortyzolu np. przy pomocy adaptogenow, ja Ashwagandhy uzywalem.

    A jesli chcesz nastychmiastowych efektow, to wszystkie substancje GABAergiczne (leki nasenne albo alkohol) na pewno pomoga, ale to tylko na chwile, wiec to tylko jesli pojawilo sie z nikad i ma samo przejsc. Jak ci sie nie chce isc do lekarza to mozesz walnac 100 ml wodki i starczy. Tylko to maksymalnie pare dni, bo potem jeszcze mozesz pogorszyc sprawe.

    Swoja droga to jest wersja demo tylko. Kiedys tak nagle z niczego przez trzy noce mialem podobne efekty, tylko ze na cale cialo i to dopiero bylo przejebane.Nie moglem wylezec i sie rzucalem jakbym mial padaczke. Ogole to nie polecam, trzeciego dnia myslalem ze sie zesram z wkurwienia i rozwazalem pojscie po flaszke mimo, ze nie pije alkoholu.
    Ostatnio zmieniony przez Gollum : 15-02-2019, 06:15

  11. #10
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,300
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Brak magnezu chyba powoduje taka inbe
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  12. #11
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Bierzesz skakankę i skaczesz ile wlezie jak najdłużej jak nie masz skakanki to kurwa chociaż w miejscu poskacz (ale to nie to samo co ze skakanką) zobaczysz jak cie giry zapiekom to od razu wyłonczysz kąkuter i pójdziesz do leżenia. Siedzisz na dupsku i nic nie robisz dlatego ci sie giry ruszajom. A po za tym zobacz sobie jak bokserzy na skakance skaczą jak tak bedziesz skakał jak oni to też bedziesz taki luj. pzdr

  13. #12
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Gollum napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mialem to przez wiele lat z powodu stresu, medytacja rzeczywiscie powinna pomagac teoretycznie, sprobuj jeszcze raz, chociaz ja nigdy nie nie umialem tego robic. Jak nie da rady to mozesz zawsze obnizyc poziom kortyzolu np. przy pomocy adaptogenow, ja Ashwagandhy uzywalem.

    A jesli chcesz nastychmiastowych efektow, to wszystkie substancje GABAergiczne (leki nasenne albo alkohol) na pewno pomoga, ale to tylko na chwile, wiec to tylko jesli pojawilo sie z nikad i ma samo przejsc. Jak ci sie nie chce isc do lekarza to mozesz walnac 100 ml wodki i starczy. Tylko to maksymalnie pare dni, bo potem jeszcze mozesz pogorszyc sprawe.

    Swoja droga to jest wersja demo tylko. Kiedys tak nagle z niczego przez trzy noce mialem podobne efekty, tylko ze na cale cialo i to dopiero bylo przejebane.Nie moglem wylezec i sie rzucalem jakbym mial padaczke. Ogole to nie polecam, trzeciego dnia myslalem ze sie zesram z wkurwienia i rozwazalem pojscie po flaszke mimo, ze nie pije alkoholu.
    Może to nie od stresu ale dlatego że jesteś ćpunem co xD

  14. #13

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    U mnie też czasem występowało i faktycznie ćwiczenia pomagają przed snem.

    Do tego w moim przypadku najlepiej działa obniżenie temperatury w pokoju. Przed spaniem obniżam temperaturę w sypialni do 18 stopni i jest gitarka.
    Teraz to wgl nie mam problemów - zaczną się pewnie jak zwykle w lato, kiedy utrzymanie temperatury poniżej 20 stopni w sypialni jest problemem.

  15. #14
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ja tam syndrom niespokojnych nóg mam na dniu, że wystukuje rytm nogami xDD, nieświadomie ale co zrobić, tak musi być, musi się zgadzać
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  16. #15
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Wczoraj 3 piwka przed snem to w sumie ez zasnalem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. zespół niespokojnych nóg
    Przez Taidio w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 09-08-2021, 21:10
  2. Najlepszy zespół pop ever
    Przez wampiirr w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 20-01-2021, 23:36
  3. Golenie nóg
    Przez Hardware w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 02-08-2015, 12:37
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 25-08-2012, 15:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •